Foto/ Dua Lipa veshi një fustan aq të tejdukshëm sa fansat po çmenden!

5 Korrik 2018, 09:59, Lifestyle CNA
Foto/ Dua Lipa veshi një fustan aq të tejdukshëm sa fansat po

Dua Lipa ka veshur fustanin e ëndrrave.

Këngëtarja shqiptare duket tejet tërheqëse në fotot e fundit, e veshur me një fustan të tejdukshëm që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve në Instagram.

Aktualisht Dua ndodhet në Paris të Francës dhe për këtë qytet kaq romantik, këngëtarja vendosi që të veshë ?fustanin e ëndrrave?.

Fustani i tejdukshëm është i mbushur me pupla në pjesën fundore dhe atë të mëngëve, por më interesant është fakti që është i tejdukshëm dhe i shfaq linjat seksi bukuroshes brune.

Lajmet e fundit nga