Fahri Balliu kapet mat me kryebashkiakun socialist

Një drekë ku vera është derdhur lum dhe nuk janë ndalur batutat dhe humori pushtoi lokalin “Dy kitarat” në Durrës. Fahri Balliu nuk i ndahet Vangjush Dakos. Sot drekonin të dy për kush e di të disatën herë. Dako si kryebashkiak edhe Fahriu si i deleguari i Bashës, që së fundi në Durrës ka emëruar … Continue reading Fahri Balliu kapet mat me kryebashkiakun socialist