LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama shkarkon 6 drejtorë të rëndësishëm/ Ja arsyeja

14 Qershor 2018, 17:13, Aktualitet CNA
Rama shkarkon 6 drejtorë të rëndësishëm/ Ja arsyeja

Kryeministri Edi Rama vijon të mbajë fjalën e tij të dhënë, se nëse një drejtor do të ketë performancë të ulët në detyrë, do të shkarkohet.

Sot ai ka shkarkuar nga detyra me këtë motivacion 4 drejtorë hipotekash dhe 2 drejtorë të ALUIZNI-t.

Vendimi në fjalë është marrë pas takimit të zhvilluar mes kryeministrit Rama dhe Drejtorëve Rajonalë të Hipotekave dhe ALUIZNI-t. /CNA.al

Lajmet e fundit nga