Connect with Us

Kanye West këngë për skandalin e tradhëtisë së Tristan: Nëse nuk do të ishe basketbollist i mirë, Khloe…

Kryesore Show Biz

Kanye West këngë për skandalin e tradhëtisë së Tristan: Nëse nuk do të ishe basketbollist i mirë, Khloe…

Publikuar

-

Reperi dhe bashkëshorti i Kim Kardashian, Kanye West ka lançuar dje albumin e tij më të ri ‘ye’. Ky album është i teti në repertorin e tij muzikor. Ai në këngët e këtij albumi ka folur për gruan e tij Kim Kardashian, por ajo çfarë ka rënë më shumë në sy është se një këngë e albumit të ri i dedikohet Tristan Thompson.

Ai nëpërmjet kësaj kënge ka thyer heshtjen rreth skandalit të tradhëtisë që Tristan i bëri partneres së tij Khloe Kardashian gjatë kohës që ajo ishte shtatëzanë.

Kanye i drejtohet Tristan duke kënduar se nëse ai nuk do të ishte një basketbollist i mirë, Khloe do ta kishte lënë atë shumë kohë më përpara. Është e ditur tashmë që familja më e famshme ne botë është shumë e zemëruar me Tristan dhe nuk e mbështesin Khloe që ajo të qëndrojë me të.

Vetëm para pak ditës Us Weekly ka shkruar se Tristan është i lodhur psikologjiksiht dhe fizikisht nga ky skandal dhe se ai dhe Khloe janë duke luftuar gjatë gjithë kohës me njëri-tjetrin. Ndërkohë nga ana tjetër Khloe duket e pasigurt dhe nuk e di se si ajo do të fitojë sërish besim tek Tristan.

LEXO EDHE:  Kanye West thotë se do të shkonte me kunatat, po t’i jepej mundësia

Teksti i këngës:
“All these THOTs on Christian Mingle
That’s what almost got Tristan single
If you don’t ball like him or Kobe
Guarantee that b*tch gon’ leave you.”

Albumi ‘ye’ i Kanye përfshin disa bashkëpunime me artistë shumë të njohur si: Nicki Minaj, Kid Cudi, Ty Dolla $ign, John Legend etj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  Khloe Kardashian del për herë të parë pas lajmeve për një shtatëzani/ I rroftë çanta

LEXO EDHE:  Wiz Khalifa kërcënon Kanye West-in

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  Kim Kardashian feston ditëlindjen, Kanye West i bën dhuratën që do e donte çdo femër!

LEXO EDHE:  Kylie Minogue: Nuk do të bashkëpunoja kurrë me Kanye West

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Mamaja e Khloe flet për herë të parë pas tradhëtisë që ndodhi/ I mbushen sytë me lot

LEXO EDHE:  Wiz Khalifa kërcënon Kanye West-in

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: