Ekskluzive/ CNA.al paralajmëron foto të tjera për skandalin “Salianji GD”

CNA.al publikoi disa muaj më parë një video-skandal erotik, pervers dhe banal, të deputetit të Partisë Demokratike Ervin Salianji. Ai bisedonte me një gjuhë tejet perverse, erotike e banale me G.D.. Sot CNA.al, do të publikojë pas 1 ore foto të reja, ku shihet G.D, me një koleg të sajin, për të cilin, burimet tona thanë … Continue reading Ekskluzive/ CNA.al paralajmëron foto të tjera për skandalin “Salianji GD”