Ekskluzive/ Fahri Balliu kapet mat me Vangjush Dakon

Fahri Balliu  është kapur në Durrës, ndërsa nxitonte për në takim me kryetarin e  Bashkisë Vangjush Dako. Ai është parë pranë sheshit Taulantia, tek ish-Kontinetali siç e njohin durrsakët dhe pranë vilës Paskuci. Pas takimit që pati pak ditë më parë në Korçë me Ministrin e  Bujqësisë Niko Peleshi,  Balliu e ka vijuar axhendën e … Continue reading Ekskluzive/ Fahri Balliu kapet mat me Vangjush Dakon