Zbulohet ministri tjetër i Ramës në krah të Fahri Balliut

Ish-gazetari i “Zërit të Popullit” sot botues i gazetës “55”, Fahri Balliu, është denoncuar vazhdimisht nga CNA.al, për pazare dhe miqësi me eksponentë të lartë të kabinetit të kryeministrit Edi Rama. Sot, Fahri Balliu u kap mat me zë e figurë, teksa bisedon me një tjetër anëtar të kabinetit, Niko Peleshin, Ministër i Bujqësisë. Por … Continue reading Zbulohet ministri tjetër i Ramës në krah të Fahri Balliut