Ekskluzive/ Zbardhen detajet e bisedës së Fahri Balliut me ministrin e Edi Ramës

Sot në mesditë, në lokal “Vanesa” në “Parkun Rinia” në qytetin e Korçës, Fahri Balliu, babai shpirtëror i Lulzim Bashës, është takuar me Niko Peleshin. CNA.al, prej disa muajsh ka raportuar, se paratë e Ilir Metës dhe toleranca e Niko Peleshit, nxorën deputet në këtë Qark, pra në Korçë, djalin e Fahri Balliut, i cili … Continue reading Ekskluzive/ Zbardhen detajet e bisedës së Fahri Balliut me ministrin e Edi Ramës