Të jetosh me ish-burrin dhe të dashurën e tij – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Të jetosh me ish-burrin dhe të dashurën e tij

Publikuar

-

Pak kush do ta mendonte që të jetonte nën të njëjtën çati me ish-bashkëshortin dhe të dashurën e tij e të ndjehej e lumtur.

Ky është rasti i 48-vjeçares Heather Bird, e cila u dicorcua nga burri i saj, multimilioner, pas 10 vitesh martesë.

E siç ndodh në të shumtën e rasteve mes çifteve ndahet edhe pasuria, por Heather dhe bashkëshorti i saj Robert Tchenguiz nuk kanë rënë dakord që banesa ku ata kanë kaluar shumë vite së bashku t’i kalojë në pronësi vetëm njërit prej tyre, duke arritur një marrëveshje që të jetojnë të dy brenda saj.

E në rezidencën 4 katëshe jetojnë 57-vjeçari Robert me të dashurën e tij të re, modelen polake Julia Dybowska, si dhe Heather Bird me fëmijët.

Në një intervistë për të “The Times”, ajo ka deklaruar se është e lumtur për ish-in e saj, si edhe ka vlerësuar lart të dashurën e tij të re 27-vjeçare, duke thënë se ajo ka një ndikim pozitiv si tek ish-bashkëshorti, por edhe tek anëtarët e tjerë të familjes.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Mashkulli më tërheqës në planet/Rrëfehet këngëtari:”Ndihem i plakur”

Publikuar

-

I cilësuar në 2013- n nga “People” si burri më seksi në planet, 40- vjetori e  gjeti Adam Levine- n më të pashëm se asnjëherë tjetër.

“Ndjej se po Benjamin Button- izohem. Ndihem më i ri dhe më pak i rritur, më i pashëm e plot gjallëri. Ndoshta kam lindur plak.” tregoi artisti muajin e shkuar, po për “People’, duke iu referuar filmit të famshëm “The Curious Case of Benjamin Button” (2008), më aktor kryesor Brad Pitt- in, i cili rrëfen historinë e një njeriu, vitet e së cilit ecin mbrapsht.

Ju kujtojmë se afërsisht 5 vite më parë, Levine u martua me modelen Behati Prinsloo, e cila ndan të njëjtin mendim me Adam- in dhe të gjitha ne; sa vitet kalojnë, këngëtari bëhet edhe më i mirë.

“Përfundimisht mendoj se sa më shumë që ikin vitet ai aq më shumë kujdeset për veten. Stërvitet dhe bën yoga. Është kaq i dedikuar. Mundohet as të mos pijë shumë. Duket sikur koha s’kalon për të, në fakt sikur ecën në drejtim të kundërt. Po bëhet akoma më seksi me kohën!”

 

Më poshtë gjeni disa foto të Adam- it ndër vite:

2000

2005
LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Performancat e së shkuarës/I mbani mend këto këngë ?

Publikuar

-

Nisur nga një performancë e Adrian Gaxhës në 2003- shin, publikuar nga llogaria @këngëttona në Instagram, vendosëm të gërmonin më tutje dhe këtë mbremje t’ju sillnim në kujtesë disa hite të së shkuarës, së bashkë me look- un rrënjësisht ndryshe të VIP- ave tanë.

 

Adrian Gaxha – “Luj luj” 2003

Aurora – “Le Le Kaçurrele” 2006

Etno Engjujt – “Le për mu mama” 2008

Adrian Gaxha – “Çapkëne” 2003

Tuna – “Me Mikrofon përsëri” 2003

Soni Malaj – “Djall e Dreq” 2007

Nora Istrefi – “Taksi” 2005

Nora Istrefi – “1000 herë” 2007

Julka – “Vetëm ty” 2003

Orinda Huta – “Harrova të marr frymë” 2005

Genta Ismajli – “Unë jam fati yt” 2006 /Burimi:anabel

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Kourtney Kardashian dështon sërish me photoshop në foton seksi

Publikuar

-

Edhe Kourtney Kardashian është bërë zyrtarisht pjesë e listës së gjatë të VIP- ave që dështuan me përdorimin e photoshop në fotot e tyre.

Ditën e djeshme, Kourtney bëri këtë postim me nënshkrimin:

“Duaje veten aq shumë sa do edhe ata.”

Megjithatë  sytë shkuan menjëherë te artificialiteti i fotografisë.

 “Kushdo që ta ka photoshop- uar fotografinë, pushoje nga puna. Ky është Photoshop- i më i keq në histori.”

Nëse jo hidhini së pari një sy pozicionit ballor të kokës me “spërdredhjen” e trupit.

Më pas vini re këmbën e majtë, shumë e gjatë, e hollë dhe e pozicionuar në një mënyrë të sikletshme.“Ajo këmbë po më tremb. Pse e ka të majtën shumë më të gjatë se të djathtën?” shkruan dikush tjetër.

 

 

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet18:34 - 19 Mars, 2019

Nëna hedh vajzën nga kati i pestë/ Më pas hidhet edhe vetë

Qyteti i Athinës është tronditur ditën e sotme nga një ngjarje e rëndë, ku një nënë hodhi vajzën e mitur...

Aktualitet18:31 - 19 Mars, 2019

Qindra ushtarët amerikanë zbarkojnë në Gjermani

 Qindra ushtarë amerikanë kanë filluar të mbërrijnë në Gjermani. Prova e parë kjo e një strategjie të re të dislokimit...

Aktualitet18:26 - 19 Mars, 2019

Italia do t’i bashkohet nismës kineze të investimeve

Italia pritet t’i bashkohet nismës kineze “Një Brez, Një Rrugë” të enjten gjatë vizitës së Presidentit kinez Xi Jinping në...

Aktualitet15:25 - 19 Mars, 2019

Kur studentët detyrohen të lënë shkollën

Në pesë vitet e fundit mbi një milionë të rinj i kanë ndërprerë studimet në universitetet turke. Një shkak i...

Aktualitet15:22 - 19 Mars, 2019

Masakra në Zelandën e Re/ IS-i kërcënon me hakmarrje

Sulmi i përgjakshëm terrorist ndaj dy xhamive në Zelandën e Re mund të shkaktojë një spirale të re dhune. Milicët...

Aktualitet14:37 - 19 Mars, 2019

Kërcënon Erdogan/ Kush sulmon muslimanët do të kthehet me arkivol

Presidenti i Turqisë paralajmëron për një Gallipoli të ri në vazhdën e sulmit terrorist të Christchurch dhe thotë se kushdo...

Aktualitet19:30 - 18 Mars, 2019

Franca shpall ndalimin e protestave, pas trazirave

Kryeministri i Francës shpalli të hënën ndalimin e protestave të jelekëve të verdhë në bulevardin Champs-Elysees të Parisit dhe në...

Aktualitet19:12 - 18 Mars, 2019

Holandë/ Arrestohet i dyshuari për sulmin në tramvaj

Policia holandeze arrestoi një person me origjinë turke, i dyshuar për përfshirje në incidentin me armë në një tramvaj të...

Aktualitet18:23 - 18 Mars, 2019

Për të apasionuarit e teatrit/ Korçarët sjellin “Kopracin” në Tiranë

Komedia “Kopraci” e Molierit, një nga kryeveprat botërore ka mbërritur në Tiranë. Të gjithë të apasionuarit e teatrit do të...

Aktualitet21:12 - 17 Mars, 2019

Macron dënoi “apokalipsin“ e Parisit

Protestat e “jelekëve të verdhë“ u kthyen në trazira të shtunën dhe në përleshje nëpër rrugët e kryeqytetit francez. Presidenti...

Aktualitet19:13 - 17 Mars, 2019

Fillon kthimi i trupave të viktimave në Zelandën e Re

Policia tha se numri i të vdekurve në vrasjet masive në dy xhami të qytetit Christchurch, në Zelandën e Re...

Aktualitet19:07 - 17 Mars, 2019

Terroristi neozelandes njohës i mirë i Ballkanit

Brenton Harrison Tarrant, 28-vjeçari i akuzuar për vrasjen e 49 vetëve dhe plagosjen e shumë të tjerëve në dy xhami...

protesta ne serbi protesta ne serbi
Aktualitet11:01 - 17 Mars, 2019

Grusht shteti në Serbi/ Opozita merr mediat shtetërore

President i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, pritet që të flasin për serbët, një ditë pasi protestuesit u futën në ambjentet e...

Aktualitet09:01 - 16 Mars, 2019

Masakra në Zelandën e Re ka një hero/ Kush është i riu që u përball me autorin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Zelandën e Re, ku pas një sulmi me armë...

Aktualitet19:30 - 15 Mars, 2019

Masakra në Zelandën e Re/ Merkel: Racizmi mori jetën e njerëzve që faleshin paqësisht në xhami

Ngjarja e masakrës në Zelandën e Re, ku rreth 49 vetë u qëlluan për vdekje nga një person gjatë kohës...

Aktualitet16:56 - 15 Mars, 2019

Maqedoni/ Dënohen të akuzuarit për ngjarjet e dhunshme në Parlament

Në Shkup, 16 nga 17 të akuzuarit për ngjarjet e dhunshme të 27 prillit 2017 në Parlamentin e Maqedonisë së...

Aktualitet15:39 - 15 Mars, 2019

Tragjedia në Zelandën e Re/ Rritet bilanci i viktimave

Ka shkuar në 49 numri i perosnave që kanë humbur jetën pas sulmit me armë zjarri në dy xhami në...

Aktualitet08:44 - 14 Mars, 2019

Marrëveshja e Ohrit përçan partinë shqiptare në Maqedoninë e Veriut

Shpërbërja e Sekretariatit për Zbatimin e Marrëveshjes së Ohrit, përçan partinë shqiptare Bashkimi Demokratik për Integrim në Maqedoni. Përmes një...

Bota19:07 - 13 Mars, 2019

Një tjetër dënim me burg për menaxherin e fushatës Trump

Një gjykatë federale në Uashington dha të mërkurën një tjetër masë dënimi për ish-menaxherin e fushatës së presidentit Donald Trump,...

presidenti serb aleksander vucic presidenti serb aleksander vucic
Aktualitet15:55 - 13 Mars, 2019

Miratimi i platformës/ Vuçiç: Dialogu mbaroi

Aleksandër Vuçiç, President i Serbisë , ka deklaruar  ditën e sotme se  Prishtina zyrtare me miratimine e  platformës për dialogun...

Ministrja e Shendetesise, Manastirliu gjate nje deklarate per mediat Ministrja e Shendetesise, Manastirliu gjate nje deklarate per mediat
Aktualitet12:10 - 13 Mars, 2019

Manastirliu në OKB/ Zgjerojmë financimin e programeve të mbrojtjes sociale

 “Qeveria shqiptare po zgjeron financimin publik për programet e mbrojtes sociale, për herë të parë në 15% të shpenzimeve publike,...

Aktualitet11:04 - 13 Mars, 2019

“Jam shumë sëmurë, nuk eci dot”/Aktorja e njohur shqiptare në gjëndje të rëndë shëndetësore

Aktorja e njohur e skenës shqiptare, Margarita Xhepa është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe kësisoj do t’i nënshtrohet ditën...

Aktualitet09:16 - 12 Mars, 2019

Ivanov refuzon ligjet me emrin Maqedonia e Veriut

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Gjorge Ivanov, refuzoi të dekretojë 11 ligje që janë miratuar me emrin Republika e Maqedonisë...

haradinaj kushte serbise haradinaj kushte serbise
Aktualitet17:06 - 11 Mars, 2019

Haradinaj takim me dy këshilltarët e Merkel

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj zhvilloi një takim ditën e sotme me dy këshilltarët e kancelares gjermane Angela Merkel, Jan...

Aktualitet09:53 - 10 Mars, 2019

Pacolli thirrje Vuçiç për tu kthyer në tavolinën e dialogut

Behxhet Pacolli, zv-kryeministri i Kosovës ka ftuar presidentitne Serbisë, që të mos luaj lojra, por të ktheht na tavolinën e...

Aktualitet23:46 - 9 Mars, 2019

“A të ka ngacmuar ndonjë deputet? Ja përgjigja e papritur e Grida Dumës

Grida Duma iu përgjigj shumë pyetjeve nga Ermali sot në emisionin Xing me Ermalin. Cili deputet të ka gjuajtur më...

Aktualitet23:30 - 9 Mars, 2019

“A do zhvisheshe për një spot? “/Grida Duma jep përgjigjen befasuese

Gjatë një interviste me titull “Grida kryeministre”, Ermali e pyeti ish deputeten nëse do ishte kryeministre a do e bënte...

Aktualitet23:20 - 9 Mars, 2019

“Është sakrificë”/Grida Duma tregon çfarë ndodhi kur la mandatin

Në muajin shkurt deputetët e opozitës firmosën deklaratat për lënien e mandatit si ligjvënës të parlamentit. Të parët që firmosën...

Trending

Read previous post:
Përfundon raundi i dytë i negociatave Shqipëri-Greqi për kufijtë detar

Ka përfunduar raundi i dytë i bisedimeve mes Shqipërisë dhe Greqisë, për marrëveshjen e kufijve detar mes dy vendeve tona....

Close