Ekskluzive/ Kapet mat Fahri Balliu me Vangjush Dakon

Ish-gazetari i “Zërit të Popullit” njëherësh botuesi i gazetës “55”, Fahri Balliu, i njohur njëherësh si një nga mbështetësit e Lulzim Bashës, është kapur “mat” pak ditë më parë në një drekë me kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, të cilin Basha e quan të inkriminuar dhe njerëz që duhet të largohen nga skena … Continue reading Ekskluzive/ Kapet mat Fahri Balliu me Vangjush Dakon