Connect with Us

Vajza e Jackie Chan fle poshtë urës me të dashurën/ ‘Askush s’më ndihmon’

Kryesore Show Biz

Vajza e Jackie Chan fle poshtë urës me të dashurën/ ‘Askush s’më ndihmon’

Publikuar

-

E bija e Jackie Chan ka thënë kohët e fundit se po jeton poshtë një ure, bashkë me të dashurën e saj, Andi Autum.

Në një thirrje publike të bërë në YouTube javën e shkuar, 19-vjeçarja Etta Ng ka bërë me dije se është endacake dhe se as familja e as miqtë nuk po e ndihmojnë më.

Etta, e cila kurrë nuk ka dashur të ketë një marrëdhënie normale me të atin 64-vjeçar, pasuria e së cilit vlerësohet plotë 395 milionë dollarë, ka akuzuar prindërit për situatën në të cilën ndodhet

Ajo shprehet se ndihet e frikësuar, pasi ata duan ta ndajnë nga e dashura.

Duke lexuar një letër dhe duke parë nga kamera, vajza tha:

LEXO EDHE:  Prindërit e shitën për 26 dollarë, sot e gjithë bota e do Jackie Chen

Përshëndetje! Jam e bija e Jackie Chan dhe kjo është e dashura ime. Jemi pa shtëpi prej një muaji, për shkak të prindërve të mi, të cilët janë homofobikë. Kemi fjetur poshtë urës.

U kam kërkuar ndihmë gjithë miqve. I kam kërkuar familjes të më ndihmojë. Të gjithë na tregojnë strehëzat shtetërore, ku e dinë që do të na dëbojnë.

Nuk e kuptoj. Kemi shkuar në polici, kemi shkuar në spital, në vendet ku jepet ushqimi falas, kemi kërkuar të strehohemi tek LGBTQ, por askujt nuk i plas.

Dy njerëz të dashuruar, që ndajnë dashuri të pastër për njëri tjetrin, po mundohen që ti ndajnë. dhe pse? Sepse unë e dua… Nuk e kuptoj”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  63-vjeçari Jackie Chan hap Lojërat Olimpike me flakadan në duar

LEXO EDHE:  63-vjeçari Jackie Chan hap Lojërat Olimpike me flakadan në duar

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  63-vjeçari Jackie Chan hap Lojërat Olimpike me flakadan në duar

LEXO EDHE:  Prindërit e shitën për 26 dollarë, sot e gjithë bota e do Jackie Chen

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Prindërit e shitën për 26 dollarë, sot e gjithë bota e do Jackie Chen

LEXO EDHE:  Pekin/Burgoset për drogë djali i Jackie Chan

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: