Connect with Us

Khloe Kardashian tregon të vërtetën pas tradhëtisë së burrit

Kryesore Show Biz

Khloe Kardashian tregon të vërtetën pas tradhëtisë së burrit

Publikuar

-

Vetëm sepse Khloe Kardashian vendosi që të qëndrojë në Cleverland me vajzën e saj për momentin, nuk do të thotë që marrëdhënia e saj me Tristan Thompson shkon për mrekulli.

Sipas burimeve për “People”, Khloe po jeton në shtëpinë e të dashurit bashkë me vajzën, por Tristan nuk po qëndron aty.

Basketbollisti shkon shpesh për të vizituar vajzën e tij True, por ai dhe Khloe kanë shumë pak kontakt me njëri-tjetrin.

Nga ana tjetër, Khloe po mbështetet shumë te motrat e saj për fazën e re që po kalon: atë më mëmësisë.

“Është inkurajuese të di që kam motra, të cilave mund t’u kërkoj çdo gjë që kam nevojë”, shkruan 33-vjeçarja në një postim të titulluar “Pse motrat e mia janë mentorët e mëmësisë” në faqen e saj.

“Motrat e mia janë të gjitha nëna fenomenale! Nuk mund të them saktësisht se çfarë këshille apo aftësish do të marr prej tyre, por unë do të mbetem e frymëzuar nga mënyra se si ato i përballojnë të gjitha.

Tristan u fotografua dhe u filmua vetëm pak ditë para se të bëhej baba, duke shkuar në hotel me një striptiste.

LEXO EDHE:  Khloe Kardashian: Shikoj shumë porno!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  Sipas shenjës së horoskopit/ Sa të prirur jeni drejt tradhëtisë

LEXO EDHE:  Khloe Kardashian mahnit në setin e ri fotografik

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  Khloe Kardashian: Shikoj shumë porno!

LEXO EDHE:  Flet vajza me të cilën Tristan tradhëtoi Khloe Kardashian: “Nuk e dija që Khloe ishte shtatzënë”

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  A duhet t’i tregoj vajzës sime se i dashuri i saj ka aferë me gruan time, nënën e saj?

LEXO EDHE:  Këto janë shenjat që tregojnë se partneri juaj nuk është besnik

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: