Armina Mevlani në pritje të ëmbël? Ja videoja që po ngre dyshime (VIDEO) – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Armina Mevlani në pritje të ëmbël? Ja videoja që po ngre dyshime (VIDEO)

Publikuar

-

Blogerja e njohur Armina Mevlani, kohët e fundit, është vënë në qendër të vëmendjes mediatike pas zërave se së shpejti do të zyrtarizojë me martesë lidhjen e saj me Shkëlzen Berishën. Pikërisht kjo deklaratë e Arminës ka ardhur menjëherë pas thashetheme se blogerja e njohur është në pritje të ëmbël.

Shkak për këto thashetheme u bë një foto e postuar nga Armina në Instagram ku shihej barku i rrumbullakosur. Pas komenteve të shumta ku ndjekësit e saj thoshin e Armina është shtatzënë, ajo u sigurua që ta fshinte foton.

Mirëpo nga një video e postuar në Instagram nga regjisorja Vera Grabocka, nëpërmjet të cilës na njeh me të ftuarit e radhës në spektaklin “Në kurthin e Piter Pan” , janë ngritur përsëri dyshimet për një shtatzëni të mundshme.

Në videon në fjalë, regjisorja Grabocka duket teksa i flet blogeres së njohur për qëndrimin në karrige dhe ndonëse videos i mungon audio, duket se Armina është e shqetësuar në lidhje me pjesën e barkut që duket disi më i rrumbullakosur se zakonisht./cna

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Bëhuni gati! Fifi do të bashkëpunojë me një super artist në “Këngën Magjike”

Publikuar

-

Këngëtarja Fifi ka konfirmuar pjesëmarrjen në edicionin e 20-të të “Këngës Magjike”.

Fifi ka njoftuar se do të vijë me një bashkëpunim, e megjithatë ajo nuk do ta zbulojë ende artistin se për kë bëhet fjala.

Pas suksesit të madh të vitit të kaluar, këngëtarja Filloreta Raçi ka vendosur të rikthehet përsëri në këtë festival me një baladë.

Fifi pret që ta zbulojë artistin në javët në vazhdim ndërsa thotë se kënga do të jetë një “super mega baldë me super mega tekst e super mega artist”.

Artiola Toska dhe Bruno do të rikthehen gjtihashtu me një tjetër hit në festival pas “Mirmëngjes dashni”, ndërsa për herë të parë, Aurela Gaçe dhe Eli Fara do të bashkojnë forcat në “Këngën Magjike”.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Si e mendon çastin kur vajza do jetë në altar?/ Rrëfehet Arian Çani

Publikuar

-

Ai është një “cunam” i vërtetë, një nga moderatorët më të dashur për publikun. Arian Çani mban trofeun e së premtes për emisionin më të ndjekur ndër vite.
Personazhe dhe karaktere mjaft interesantë, trajtesa ndryshe të temave, duke filluar që nga ato të politikës, për të vazhduar te lajmet rozë. Gjithçka merr një dimension tjetër tek “Zonë e lirë”.

Ariani nuk lodhet kurrë së qenuri vetvetja. Një shpirt i lirë, pa komplekse që vjen në rrëfimin për “Gazeta Shqiptare“, për të ndarë  disa të fshehta, që jo çdokush i di. Këtë herë duke lënë larg petkun e moderatorit të suksesshëm, Çani na tregon se si është të heqësh dorë nga jeta e natës, pse ka folur së fundmi me veten, porosinë më të madhe që i ka dhënë të birit, për pasionin që ka për vrapin dhe politikën. Ai e sheh botën me plot ngjyra e këtë ua përcjell fëmijëve të tij. Gjithmonë vajzën e ka cilësuar si pikë të dobët.

I pyetur se si e mendon çastin kur ajo do jetë para altarit, Çani parapëlqen të mos e mendojë fare. Më tej, ai na thotë se nuk do heqë asnjëherë dorë nga vrapi. Sa i përket politikës, moderatori pohon se e sheh si gjithë zanatet e tjerë.

Si është të heqësh dorë nga jeta e natës?

‘Cool’.

Kompleksi më i fortë që ke mundur ta kapërcesh?

S’kam pasur komplekse.

Mendimi që ke për meshkujt posesivë?

Budallenj.

Për çfarë ke folur së fundmi me veten?

A mos jemi thjesht ëndrra e një qeni?

Si e mendon çastin kur vajza jote do jetë para altarit?

S’e mendoj fare.

Porosia më e madhe që i ke dhënë tët biri?

Që jeta nuk është bardhë e zi, por është me ngjyra.

Kur mbaron për ty një raport në çift?

Kur njëri ikën.

Ka diçka që nuk ka ndryshuar te gruaja jote, që nga çasti i parë që e ke njohur?

Vështrimi i saj.

Mendon se do heqësh dorë ndonjëherë nga vrapi?

Asnjëherë.

Me çfarë do e krahasoje politikën në Shqipëri?

Zanat si gjithë të tjerët.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Habit ish banorja e BB:” Nuk do lidhesha kurrë me malokë”

Publikuar

-

Genta Gjalpi, ish-banorja e Big Brother 5 është një personazh që shpesh krijon polemika në rrjetet sociale.

Së fundmi, Genta është bërë pjesë e rubrikës më të re në Instagram “Më pyet”, ku ka ftuar fansat t’i bëjnë ndonjë pyetje të bukur.

Një nga fansat e ka pyetur ish-banoren e BB5 “Nëse të jepej mundësia të ktheheshe pas në kohë çfarë do të bëje ndryshe?”

E menjëhershme ka qenë përgjigja e Gentës e cila me humorë i ka kthyer “Nuk do haja si lopë që të na bënin rrobat të dyjave, nuk do lidhesha me ru…, do kisha jetuar në Greqi përgjithmon, nuk do lidhesha me malok dhe nuk do kisha fiksim atë…ahhahahh.”

Screenshot_3-44-400x755.png

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet11:10 - 26 Shtator, 2018

Skedina e ditës/ Keto janë ndeshjet që mund t’ju bëjnë me lekë sot

Analistët e Betfair kanë përzgjedhur këto 4 ndeshje për sot: Liverpool – Chelsea gol/gol 3+  1.90 Leipzig – Stuttgart 1...

Aktualitet11:04 - 26 Shtator, 2018

Dokumentet ekskluzive/ Zbulohet leja e dytë e Bashës për ortakun e vjehrrit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në pothuajse të gjitha daljet mediatike me shumë sesa të akuzojë qeverinë, sulmon biznesin....

Aktualitet10:59 - 26 Shtator, 2018

Rama jep lajmin e mirë për prindërit e rinj/ 8-fishohet bonusi për bebet

Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë prezantimit të platformës sociale të projekt buxhetit të 2019-ës dha një lajm të mirë...

Aktualitet10:49 - 26 Shtator, 2018

Greqia në alarm, më 1 tetor cikloni godet vendin

Shërbimi meteorologjik në Greqi, ka paralajmëruar se më datë 1 tetor, pjesa perëndimore e vendit do të preket nga një...

Aktualitet10:42 - 26 Shtator, 2018

Debutimi i pazakontë i portierit shqiptar/ Luan si një tifoz dhe bën gafën e madhe

Një moment shumë i rëndësishëm për karrierën e tij, por edhe për tifozët shqiptarë, Arijanet Muriqi e nisi nga minuta...

Aktualitet10:31 - 26 Shtator, 2018

Foto-Thaçi vijon takimet me familjen Soros

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi nuk ndalet në takimet e tij me George dhe Aleks Soros. Takimi i tyre i...

Aktualitet10:26 - 26 Shtator, 2018

E marta u sjell fat/ Dy futbollistët e Kombëtares shkëlqejnë në Itali

Emanuele Ndoj dhe Ledian Memushaj, kanë qenë titullar në ndeshjet e radhës të Serisë B me skuadrat respektive. Kështu mesfushori...

Aktualitet10:17 - 26 Shtator, 2018

I shpallur në kërkim për dhunë në familje/ Arrestohet 33 vjeçari

Policia e Fierit ka bërë të mundur arrestimin e një shtetasi i cili ishte i shpallur në kërkim. Shtetasi Alfred...

Aktualitet10:06 - 26 Shtator, 2018

Meta takim me homologun polak/ “Turistët polakë forcojnë miqësinë mes nesh”

Presidenti i Republikës Ilir Meta është takuar mëngjesin e sotëm me presidentin polak Andrzej Duda. Ky takim u realizua në...

Aktualitet09:50 - 26 Shtator, 2018

Kthetrat e Soros “pushtojnë” Shqipërinë/ Zbulohet skandali me Reformën në Drejtësi

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili vijon të hedhë akuza të forta në drejtim të qeverisë, në lidhje...

Aktualitet09:45 - 26 Shtator, 2018

Niveli i lartë i pesticideve/ Greqia asgjëson 4.6 ton domate nga Shqipëria e Italia

Greqia ka bërë bllokimin e 4602 kg domateve të cilat ishin të importuara nga Italia dhe Shqipëria. Sipas agjensisë e...

Aktualitet09:31 - 26 Shtator, 2018

Zjarr në Lushnje/ Flakët pushtojnë kodrat

Një zjarr i përmasave të mëdha ka pushtuar kodrat e Allprenjat në Lushnjë. Mësohet se zjarri ka përfshirë kodrat me...

Aktualitet09:21 - 26 Shtator, 2018

Prokuroria merr në dorë të dhënat e politikanëve/ Priten arrestime të bujshme

Goditjet në nivele të larta pritet të nisin në fillim të vitit 2019. ILDKP ka nënshkruar një marrëveshje që ka...

Aktualitet09:11 - 26 Shtator, 2018

“Sulltanesha Kosem”/ Aishe kërkon të largohet nga jeta e sulltanit

Murati pagëzon trashëgimtarën e tij më të vogël. Çfarë kërkon Atike nga Mustafai i shkatërruar që humbi atë që donte...

Aktualitet08:58 - 26 Shtator, 2018

Tronditet politika shqiptare/ 400 pushtetarë të dyshuar për pastrim parash

Ndërkohë që pak ditë më parë në media u raportua se ka nisur verifikimi për pastrim parash për 400 politikanë...

Aktualitet08:51 - 26 Shtator, 2018

Drejtonin mjetin pa leje/ Në pranga dy të rinj

Policia e Beratit ka bërë të mundur arrestimin në flagrancë të dy shtetasve të cilët drejtonin mjetin pa leje drejtimi....

Aktualitet08:38 - 26 Shtator, 2018

Shifrat e frikshme/ Shqipëria, me numrin më të lartë të kërkesave në botë për azil në BE

Edhe pse jetojnë në një vend që ka nisur rrugën e pakthyeshme drejt anëtarësimit në BE dhe nuk ka konflikte...

Aktualitet08:34 - 26 Shtator, 2018

Shtypi i ditës, 26 shtator 2018

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 26 shtator 2018: “Gazeta Shqiptare”...

Aktualitet08:22 - 26 Shtator, 2018

Ndryshon moti/ Mësoni sa do jenë temperaturat për sot

Moti për ditën e sotme do të mbetet me  kthjellime e kalime  të pakta vranësirash në relievet malorë. Era do të jetë...

Aktualitet08:14 - 26 Shtator, 2018

Horoskopi i ditës, 26 shtator 2018 

DASHI 21. mars – 20. prill Kjo do të jetë një javë mjaft e ngjeshur e cila do ju lejojë që...

Aktualitet23:47 - 25 Shtator, 2018

Deklarata bombë e Hoxhës/ Deputetes së PS-së i është vënë pistoleta në kokë

Gazetari Artan Hoxha gjatë intervistës në emisionin “Top Show” në Top Channel, ka lëshuar një deklaratë bombë. Hoxha i është...

Aktualitet23:35 - 25 Shtator, 2018

MIma: Paratë e vjedhura me koncesione do i kthehen shtetit

Deputeti i Partisë Demokratike, Florion Mima gjatë një interviste në emisionin “Opinion” në Tv Klan është shprehur se paratë e...

Aktualitet23:20 - 25 Shtator, 2018

Arrestimi i Safet Bajrit/ Reagon Ministri belg i Drejtësisë

Operacioni “Oaz” i cili konkludoi me arrestimin e 11 personave, mes tyre edhe Safet Bajri është komentuar nga ministri i...

Aktualitet23:20 - 25 Shtator, 2018

Historia e rrallë e yllit anglez/ “Kam në kokë 14 pllaka metalike dhe 28 vida…”

Nuk është e lehtë të asistosh në tërheqjen e lamtumirën e futbollistëve rreth të 35-ave apo më shumë, nga sporti...

Aktualitet23:16 - 25 Shtator, 2018

Hoxha jep alarmin/ Tregon pse Xhafaj po luan me dy karta

Gazetari Artan Hoxha gjatë emisionit “Top Show” në Top Channel ka lëshuar akuza të forta nga policisë, e cila është...

Aktualitet23:02 - 25 Shtator, 2018

Interi duket në rrugë të mbarë/ Fiton ndaj një rivali të fortë

Inter ka fituar 2-1 ndaj Fiorentina në “San Siro” duke ndrequr fillimin e keq të kampionatit, Pasi mori vetëm katër...

Aktualitet22:54 - 25 Shtator, 2018

Referendumi në Maqedoni/ “Propaganda për bojkot, rrezik për vendin dhe rajonin”

Zv.Kryeministri i Maqedonisë Bujar Osmani tha në emisionin “Përballë” të gazetarit Lutfi Dervishi në RTSH, se në prag të referendumit...

Aktualitet22:40 - 25 Shtator, 2018

Ditë speciale te Skënderbeu/ Trajneri dhe ylli i ekipit festojnë ditëlindjen

Ditë e veçantë kjo e sotmja në klubin e Skënderbeut. Orges Shehi ka festuar 41 vjeorin e lindjes së tij,...

Trending

Read previous post:
Zbardhet progres-raporti/ Ja çfarë është vendosur

Komisioni Evropian i ka rekomanduar sot Bashkimit Evropian që të nisë negociatat zyrtare për anëtarësimin e Shqipërisë në familjen e...

Close