Connect with Us

“National Geographic Travel” sjell fotot më të bukura të 2018-s

Life Style

“National Geographic Travel” sjell fotot më të bukura të 2018-s

Publikuar

-

“National Geographic Travel” ka nisur konkursin e tij vjetor të fotografisë.

Garuesit e kualifikuar mund të paraqesin foto për tre kategori të konkursit: natyrën, njerëzit dhe qytetet.

Fotografi që merr çmimin e parë do të fitojë 10 000 $ dhe do të ketë imazhin e tij të botuar në “Nat Geo” në internet.

Ndërkohë fotot e prezantuar deri më tani tregojnë nga një ylber mahnitës mbi Kanionin e Madh deri te një trëndafil në lulëzim në Japoni.

LEXO EDHE:  Amber Rose seksi dhe në përditshmëri

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Graniti lë me “gisht në gojë” vajzat e shtëpisë/ Bën gjestin e papritur për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Graniti tashmë kanë vendosur që të jenë shokë, pavarësisht gjithçkaje që ndodhi mes tyre.

Gjatë ditës ka patur situata ku Semi është afruar më shumë me Granitin, madje nuk ka kursyer as komplimentat.

Së fundi, në shtëpi ka ndodhur një situatë ngacmuese ku Semi i ka kërkuar Granitit të qërojë fruta dhe ai ka përgatitur një pjatë.

LEXO EDHE:  Sot një bukuroshe seksi/Por … si dukej Eni Koçi më parë (Foto)

LEXO EDHE:  Amber Rose seksi dhe në përditshmëri

Ndërkaq Sheila duke e provokuar i thotë ta bëjë mirë pjatën “me shumë dashuri për Semin”, por në fakt ai i ka befasuar të gjithë me veprimin duke i dërguar pjatën me fruta Fifit./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Lajme të mira dhe sukses/ Tre shenjat më me fat të horoskopit për këtë javë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Binjakët

Bëhuni gati këtë javë do të vijnë gjëra të mira për ju. Gjithçka që ju nevojitej ishte shtytja drejt pozitivitetit.

Këtë javë do të merrni një lajm të mirë që do t’iu ndryshojë tërësisht humorin.

Do të jetë një javë e frtyshme në punë dhe më në fund do të mund të merrni atë që dëshironi.

Shigjetari

Kjo javë mund të sjellë një element tjetër për ju, zakonisht nuk jeni të shqetësuar për një pasion, por mund të keni fantazi për një person që e keni njohur së fundi.

LEXO EDHE:  Do shpenzonit 48.000 euro për një kamera?

LEXO EDHE:  Foto-Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës/ Shfaqet tepër provokuese në HollywoodPjesa interesante në lidhje me këtë është se kjo dashuri nuk ka lidhje me një person të cilin ju e frekuentoni, është diçka e re për ju.

Kjo është arsyeja pse kjo javë do të jetë kaq e fuqishme dhe argëtuese për ju.

Ujori

Kjo javë do të jetë e suskesshme për ju. Falë përpjekjes dhe ambicjeve tuaja do të arrini të realizoni atë që keni ëndërruar gjithmonë.

Kjo javë sjell për ju një lloj qëndrimi “të gjitha ose asgjë”, një qëndrim të cilin do ta vlerësoni me sukses./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bomba” e Instagramit/ Modelja britanike çmend meshkujt me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Demi Rose është një nga modelet më seksi të Instagramit. Modelja numëron më shumë se 18 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo njihet tashmë në të gjithë botën për format e saj bombastike si dhe fotot provokuese.Së fundi modelja ka publikuar disa foto ku shihet me bikini minimaliste duke ekspozuar kështu linjat e saj aq të dëshiruara nga femrat dhe që çmendin meshkujt.

LEXO EDHE:  Fotot/Bleona Qerreti i nxjerr të gjitha

LEXO EDHE:  FOTO/ Qytetet me teknologji më të avancuar

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE