Televizioni ‘Klan’ rrëmben Rudina Dembacajn: Zbulohet emisioni i ri i moderatores – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Televizioni ‘Klan’ rrëmben Rudina Dembacajn: Zbulohet emisioni i ri i moderatores

Publikuar

-

Aktoren e humorit Rudina Dembacaj, prej disa kohësh e kemi parë në rolin e moderatores në emisionin “Mos i fol shoferit”.

Mirëpo, Dembacajn së shpejti do ta shohim në një tjetër rol dhe tashmë duket se është rekrutuar nga televizioni “Klan”.

Siç kanë bërë të ditur moderatorët e emisionit “Chaud Patate” në radion “NRG”, Dembacaj do të jetë çdo të hënë përkrah moderatores Alketa Vejsiu në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Sipas tyre, krahas të ftuarve që do të ndryshojnë çdo javë, emisioni do të ketë edhe personazhe fikse që do të ndihmojnë fëmijët të ngacmojnë personazhet e ftuar në studio. Një prej tyre duket se do të jetë edhe moderatorja e njohur. Burimi: Gazeta Express/CNA

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Kim dhe Kris takuan ish-in e Kylie-t në koncert dhe lanë me gojë hapur të pranishmit me reagimin e tyre

Publikuar

-

Kim Kardashian dhe Kris Jenner ishin të pranishme  gjatë koncertit të Beyonce-s dhe Jay Z -së në Pasadena, pjesë e turit “On the Run II” mbrëmjen e së dielës. Dhe gjejeni pak se kë takuan?

via GIPHY

Pikërisht, ish-të dashurin e Kylie Jenner, reperin Tyga. Ishte Kim ajo që vuri re e para reperin dhe me vrap shkoi dhe iu hodh në qafë.

“Kris dukej shumë e lumtur që e pa dhe e përqafoi gjithashtu” – tregoi burimi për “E!News”.

Mesa duket, mes tyre nuk ka asnjë hatërmbetje, edhe përse reperi Tyga deklaroi pak javë më parë se Kylie mori famë dhe sukses prej tij.

Reperi dhe mbretëresha e Make Up-it ishin bashkë për më shumë se dy vite, por vendosën t’i jepnin fund lidhjes në vitin 2017.

Pranverën e 2017-ës, Kylie Jenner u lidh me Travis Scott, me të cilin ka edhe një vajzë, Stormi Webster.

Për ndarjen nga Tyga, Kylie eshtë shprehur se nuk kishte ndonjë shkak të caktuar, përveç faktit që ishin shumë të rinj.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

E njihni? Aktori seks simbol i Turqisë falenderon fansat për ditëlindje me foton e fëmijërisë

Publikuar

-

Çagatay Ulusoy është ndër aktorët më të dashur në Shqipëri, falë rolit të tij si Sarp në serialin “Inflituari” apo si Baris në filmin romantik “Delibal”. Aktori festoi ditën e sotme 28-vjetorin e lindjes dhe vendosi të falenderojë fansat me një foto të shkëputur nga fëmijëria ku shfaqet me të ëmën.

 

“Dua t’ju falenderoj të gjithëve për mesazhet e ditëlindjes. Ndihem shumë me fat që kam miq si ju. Ju uroj të gjithëve një të ardhme të ndritur dhë të gjitha ëndrrat t’iu bëhen realitet.” – shkruante krahas fotos aktori turk.

Çagatai ndodhet në Los Angeles, ku po diskuton mbi detajet e fundit të projektit të parë ndërkombëtar. Nuk është çudi, që pas disa vitesh, Çagatay Ulusoy të jetë Brad Pitt-i i ardhshëm i “Hollywood”.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Lori Hoxha zbuloi arsyen përse nuk i preferon flokët me kaçurrela dhe nuk jemi aspak dakort

Publikuar

-

Jemi mësuar që Lori Hoxhën, ta shohim gjithmonë me flokët e saj bjondë të gjatë e të drejtë ose të mbledhura lart në formën e topuzit! Dhe Lori sapo na tregoi arsyen përse bën këtë zgjedhje dhe tanimë e kuptojmë shumë mirë.

Fashionista shqiptare ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” dy foto ku shfaqet në makinë, e veshur me xhinse dhe një këmishë me printe, ndërkohë që flokët i ka me kaçurrela.  Në përshkrimin e fotos, Lori shpjegon se flokët me onde e bëjnë të ndihet më të madhe në moshë dhe kaq duhet që fashionista të projektojë të ardhmen e saj.

 “Mendoj se kjo është pamja ime kur të jem 40 vjeç dhe fëmijët e mi të jenë tek gjyshja” – shkruan krahas fotos Lori Hoxha.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet08:22 - 26 Shtator, 2018

Ndryshon moti/ Mësoni sa do jenë temperaturat për sot

Moti për ditën e sotme do të mbetet me  kthjellime e kalime  të pakta vranësirash në relievet malorë. Era do të jetë...

Aktualitet08:14 - 26 Shtator, 2018

Horoskopi i ditës, 26 shtator 2018 

DASHI 21. mars – 20. prill Kjo do të jetë një javë mjaft e ngjeshur e cila do ju lejojë që...

Aktualitet23:47 - 25 Shtator, 2018

Deklarata bombë e Hoxhës/ Deputetes së PS-së i është vënë pistoleta në kokë

Gazetari Artan Hoxha gjatë intervistës në emisionin “Top Show” në Top Channel, ka lëshuar një deklaratë bombë. Hoxha i është...

Aktualitet23:35 - 25 Shtator, 2018

MIma: Paratë e vjedhura me koncesione do i kthehen shtetit

Deputeti i Partisë Demokratike, Florion Mima gjatë një interviste në emisionin “Opinion” në Tv Klan është shprehur se paratë e...

Aktualitet23:20 - 25 Shtator, 2018

Arrestimi i Safet Bajrit/ Reagon Ministri belg i Drejtësisë

Operacioni “Oaz” i cili konkludoi me arrestimin e 11 personave, mes tyre edhe Safet Bajri është komentuar nga ministri i...

Aktualitet23:20 - 25 Shtator, 2018

Historia e rrallë e yllit anglez/ “Kam në kokë 14 pllaka metalike dhe 28 vida…”

Nuk është e lehtë të asistosh në tërheqjen e lamtumirën e futbollistëve rreth të 35-ave apo më shumë, nga sporti...

Aktualitet23:16 - 25 Shtator, 2018

Hoxha jep alarmin/ Tregon pse Xhafaj po luan me dy karta

Gazetari Artan Hoxha gjatë emisionit “Top Show” në Top Channel ka lëshuar akuza të forta nga policisë, e cila është...

Aktualitet23:02 - 25 Shtator, 2018

Interi duket në rrugë të mbarë/ Fiton ndaj një rivali të fortë

Inter ka fituar 2-1 ndaj Fiorentina në “San Siro” duke ndrequr fillimin e keq të kampionatit, Pasi mori vetëm katër...

Aktualitet22:54 - 25 Shtator, 2018

Referendumi në Maqedoni/ “Propaganda për bojkot, rrezik për vendin dhe rajonin”

Zv.Kryeministri i Maqedonisë Bujar Osmani tha në emisionin “Përballë” të gazetarit Lutfi Dervishi në RTSH, se në prag të referendumit...

Aktualitet22:40 - 25 Shtator, 2018

Ditë speciale te Skënderbeu/ Trajneri dhe ylli i ekipit festojnë ditëlindjen

Ditë e veçantë kjo e sotmja në klubin e Skënderbeut. Orges Shehi ka festuar 41 vjeorin e lindjes së tij,...

Aktualitet22:30 - 25 Shtator, 2018

“Mos më bëj lojëra mua këtu”/ Fevziu debaton ashpër me ish-ministrin

Ish-ministri i Drejtësisë Gazmend Bardhi ka debatuar ashpër me moderatorin e emisionit “Opinion”, Blendi Fevziun. Fevziu i është drejtuar Bardhit...

Aktualitet22:25 - 25 Shtator, 2018

Shokohet Bayern Munich/ Vëllai i Mario Gotzes u bën gjëmën

Bayern Munich ka barazuar 1-1 ndaj Augsburg, në derbin e Bavarisë, duke lënë pikë, për herë të parë në këtë...

Aktualitet22:24 - 25 Shtator, 2018

Akuzat për lidhje me bandat/ Balla i përgjigjet “flakë për flakë” Bashës

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i ftuar në emisionin”Top Show” ka folur për akuzat që kreydemokrati,...

Aktualitet22:20 - 25 Shtator, 2018

Thjesht e jashtëzakonshme/ Tifozët më të mirë në botë dhurojnë spektakël

Tifozeria është shpirti i një ekipi. Një pamje e pazakontë tifozerie futbolli vjen nga Maroku. Raja Casablanca arriti të sigurojë...

Aktualitet22:15 - 25 Shtator, 2018

“Shushunja politike”/ Deputeti demokrat i kundërpërgjigjet Bushkës

Ditën e sotme deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji është përplasur në distancë me deputeten e Partisë Socialisite, Klotilda Bushka,...

Aktualitet22:08 - 25 Shtator, 2018

“Shihemi në gjyq”/ Deputetja e PS-së sfidon opozitën pas akuzave për pasurinë

Pas deklaratës të deputetit të video-skandalit erotik, Ervin Salianji, në të cilën tha se bashkëshorti i deputetes së PS, Klotilda...

Aktualitet22:00 - 25 Shtator, 2018

Deklarata bombë e yllit të Milanit/ Atje luaja dy ndeshje në ditë

Frenk Kesie ka dhënë një intervistë ekskluzive për “Milan TV”. Afrikani ka folur për fillimet e karrierës, por edhe për...

Aktualitet21:51 - 25 Shtator, 2018

Dhoma Amerikane kundër Bashës/ Mos trembni investitorët

Kreu i Dhomës Amerikane të Tregtisë, Marc Crowford në një intervistë në televizionin “Ora News”, ka kërkuar që politika shqiptare,...

Aktualitet21:50 - 25 Shtator, 2018

Gjimanzet e Tiranës “pushtohen” nga lëndët narkotike

Emisioni investigativ “Stop” mbrëmjen e sotme ka sjellë në vëmendje  problemin e shitjes së drogëravce pranë gjimnazeve në Tiranë. Në...

Aktualitet21:40 - 25 Shtator, 2018

“Masakër” në Korçë/ Ja si arbitrat njollosën ndeshjen

Gjyqtarët e bëjnë “baltë” në javën e pestë. Skënderbeu-Tirana 1-1, edhe pse një ndeshje pa tifozë dhe jo me ndonjë...

Aktualitet21:32 - 25 Shtator, 2018

“Deri tani i kemi toleruar”/ Biletë urbani edhe për të miturit

Shoqata e Transportit Urban ka dhënë vendimin se edhe fëmijë do të paguajnë biletën e udhëtimit, në autobus, me të...

Aktualitet21:26 - 25 Shtator, 2018

CNA.al publikoi faktet/ “Stop” vë me shpatulla pas muri Bashën

Edhe mbrëmjen e sotme emisioni “Stop” referuar denoncimit të para disa ditëve të CNA.al ka prekur çështjen e kompanisë së...

Aktualitet21:20 - 25 Shtator, 2018

Garon për skuadrën e Shumakerit/ Piloti shqiptar rekord në Formula 4

Sezoni në Formula 4 përfundoi në mënyrën më të mirë për pilotin shqiptar nga Maqedonia, Lirim Zendeli. Djaloshi 18-vjeçar, edhe...

Aktualitet21:10 - 25 Shtator, 2018

Skandali me tatimorët në “Fiks Fare”/ “Duam 500 mijë lekë, ta mbyllim këtë çështje”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Fiks Fare” është denoncuar një skandal me inspektorët tatimorë në Tiranë. Një video e publikuar...

Aktualitet20:59 - 25 Shtator, 2018

Mourinho e turpëron keq para shokëve Pogban/ Nuk do të jesh më…

Jose Mourinho i ka thënë Paul Pogba-s se nuk do të jetë më kapiteni i Manchester United teksa marrëdhënia mes...

Aktualitet20:59 - 25 Shtator, 2018

“Goditja e oligarkëve”/ Shehaj: Ata që kanë ç’fshehin duhet të tremben

Sekuestro e kompanive me kontrata korruptive është komentuar nga deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj i ftuar në emisionin “Top...

Aktualitet20:42 - 25 Shtator, 2018

“Lum PS-ja që të ka në opozitë ”/ Fiks Fare “masakron” Bashën

Moderatorët e emisionit “Fiks Fare” kanë ironizuar deklaratën e djeshme të kreut të opozitës Lulzim Basha, i cili nga studio...

Aktualitet20:41 - 25 Shtator, 2018

Ndodh çmenduria në Gjermani/ Ja çfarë goli shënohet në minutat e fundit të ndeshjes

Në Gjermani është shënuar një gol i çmendur. Koln ka fituar 2 me 1 ndaj Ingolstadt në ndeshjen e vlefshme...

Trending

Read previous post:
Skandalet e Ramës/ Noka: Në një vend normal qeveria do ishte rrëzuar

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka i ftuar në studion e News 24 ka folur në lidhje me situatën aktuale...

Close