Sheila Haxhiraj “çmend” rrjetin/Shfaqet nudo – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Sheila Haxhiraj “çmend” rrjetin/Shfaqet nudo

Publikuar

-

Këngëtarja, aktorja dhe fituesja e “X Factor Albania”, Sheila Haxhiraj tërheq shpesh vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale në të cilat shfaqet tejet provokuese dhe seksi.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi ku Sheila ka realizuar një set të ri fotografik me të cilin e ka djegur rrjetin.

Këngëtarja i ka fshirë të gjitha fotot e saj nga Instagrami dhe më pas ka postuar disa foto që kanë lënë përshtypjen se ajo është nudo.

Ndërsa në fotot e tjera shihet se Sheila mban të brendshme teksa gjoksin e ka mbuluar me dizajnin e tylit që ka veshur.

Këngëtarja nuk ka bërë ende të ditur nëse po përgatitet për ndonjë këngë të re dhe nëse këto foto po i paraprijnë projektit.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Sheila është “T’iki T’iki” e publikuar pak muaj më parë./CNA

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Të gjithë i ndjekin por sa janë të ardhurat që përfitojnë Kardashianët nga seriali rreth familjes së tyre?

Publikuar

-

Seriali “Keeping Up With the Kardashians” shfaqet në të gjithë botën që prej fillimit të kohës, ose më saktë që prej viti 2007, në vitin kur iPhone u lançua për herë të parë.

Kur E! vendosi ta shfaqë serialin në atë kohë, Kim Kardashian ishte e famshme pasi organizonte dollapin e Paris Hilton(okej njihej dhe për atë videon me ish të dashurin e saj), ndërkohë që pjestaret e tjera të familjes Kardashian nuk ishin shfaqur asnjëherë në ekran. Por që atëherë, ata janë shëndrruar në familjen më të shikuar të “reality”-t në Amerikë dhe në të gjithë botën, dhe sigurisht nga kjo kanë nxjerrë fitime të mëdha.

Edhe pse shumica e fitimeve të gocave Kardashian vijnë nga produktet e tyre kozmetike apo marketing-u, “Keeping Up the Kardashians” sërish ja del ti sjellë atyre “disa të ardhura” në shtëpi. Sa paguhen ato për një episod? Këtë nuk mund ta themi me siguri pasi është një çeshtje që i takon FBI-së. Por gjithsesi mund t’ju themi se sa paguhen nga rrjeti i televizionit E! në kontratat e tyre.

Kështu në vitin 2015, familja Kardashian u pagua 80 milionë dollar që ta çonin përpara serialin deri në vitin 2018. Pra kjo do të thoë që për 3 vjet ata fituan atë shumën që fillon me 8 të cilët nëse nuk e lexuat mirë herën e parë mund ta lexoni sërish.

Ndërkohë në vitin 2017, Variety zbuloi që E! i ka paguar familjes më të famshme në Amerikë më pak se 100 milionë dollar, për të rinovuar kontratat e tyre deri në vitin 2020. Që sërish është një çek rroge shumë i lartë për vetëm 3 vite punë. Ende nuk dihet sa janë paguar ato përpara se të bëheshin të famshme secila individualisht, apo të kishin kaq shumë ndjekës në të gjithë botën, por që nuk të  pyet njeri si ke qenë por si je, dhe duhet thënë që për momentin Kardashianët janë shumë mirë.

Kris Jenner ka pranuar se paratë që vijnë nga seriali ndahen në mënyrë të barabartë mes pjestarëve të familjes sepse të gjithë janë të përkushtuar që ta kthejnë këtë projekt në një sukses, gjë të cilën e kanë arritur mjaft mirë. Ndoshta Kylie dhe Kendall Jenner nuk përfitojnë njësoj si motrat e tjera nga “Keeping Up the Kardashians”, pasi edhe shfaqen më pak gjatë kohës televizive por nëse e keni lexuar “Forbes” së fundmi, ato nuk është se e kanë shumë problem këtë pjesë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Pas largimit nga “The Voice”, Eneda Tarifas i besohet nje tjetër spektakël

Publikuar

-

Vetëm pak ditë pas lajmit se Eneda Tarifa nuk do të jetë më pjesë e panelit të trajnerëve në “The Voice”, disa orë më parë këngëtarja ka njoftuar se i është besuar një tjetër spektakël i madh.

Bëhet fjalë për programin maratonë të Vitit të Ri në ekranin e Tvsh, ku Eneda krahas moderimit edhe do të aktrojë, e sigurisht këndojë.

“Tok Tok 2019” e ka rikthyer shumë shpejt këngëtaren në ekran, ku do të shfaqet krahë disa prej emrave më të njohur të aktrimit, humorit e muzikës shqiptare.

Në fakt kjo eksperiencë eshtë paksa e ngashme me atë të Portokalli ku Eneda moderoi për rreth gjashtë vite.

“Nata e ndërrimit të viteve na gjen në “Radio Televizionin Shqptar”, një program i ndërtuar me shumë batuta dhe humor. Pata fatin të punoj me kolegë të mrekullueshëm, të prezantoj, aktroj e këndoj në “TOK TOK 2019″. Një eksperiencë që më dhuroi shumë” – shkruan ndër të tjera këngëtarja në postimin e saj në Instagram.

 

 

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Koncerti i Paul McCartney; bëhen bashkë ish-pjesëtarët “Beatles”

Publikuar

-

Paul McCartney ka mbajtur një koncert live në Londër, ku 1 orë pas nisjes së tij i është bashkuar edhe Ringo Starr, për të kënduar së bashku këngën e famshme “Get Back”, një pjesë klasike e katërshes magjike “The Beatles”.

Bashkë me ta ndodhej edhe kitaristi i Rolling Stones Ron Wood. Mbledhja e tyre u krye me rastin daljes së albumit të fundit të McCartneyt, “Egypt Station”.

Një mbrëmje e cila ka shpërhapur aromën e Beatles jo vetëm nga bashkëprania e Ringo Starr, por edhe prej repertorit të luajtur, i cili ishte i pasur me këngët më të famshme të grupit.

Shumë prej këngëve të kënduara i përkisnin në fakt albumit “White Album”, të cilit vetëm pak javë më parë ju festua 50 vjetori i daljes. Një mbrëmje speciale ku përveç mbledhjes së grupit Beatles, ka patur edhe të ftuar të tjerë VIP si Roger Daltrey i grupit Who, dhe aktorja Emma Thompson.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet10:25 - 19 Dhjetor, 2018

Mblidhen liderat e Ballkanit Perëndimor/ Ja çfarë do të diskutohet

Zhvillimet e fundit mes Kosovës dhe Serbisë do të diskutohen sot në Bruksel. Shefja për Politikë të Jashtme dhe Siguri...

Aktualitet10:13 - 19 Dhjetor, 2018

Shpëtoi 20 fëmijë nga sulmi me thikë, shqiptari shpallet “Hero i Vitit 2018” në Suedi

Një shqiptar vuri në rrezik jetën e tij, për të shpëtuar 20 fëmijë! Fidan Bejtani me origjinë nga Kosova, u...

Aktualitet20:26 - 18 Dhjetor, 2018

Ndërron jetë aktorja me famë botërore, ja shkaku

Ditën e sotme ka ndërruar jetë në moshën 75-vjeçare, aktorja dhe regjisorja e njohur amerikane Penny Marshall. Lajmin e ka...

Aktualitet19:31 - 18 Dhjetor, 2018

Mashtroi FBI-në/ Shtyhet dënimi për ish-gjeneralin Flynn

Në SHBA, gjykata e shtyu dhënien e dënimit për ish këshilltarin e sigurimit kombëtar Michael Flynn, i cili pranoi fajësinë...

Aktualitet18:35 - 18 Dhjetor, 2018

Gjendet i mbytur një burrë në Sarandë/ Dyshimet e para

Trupi i një personi pajetë është gjendur në një kanal në Vrion të bashkisë Finiq, mbrëmjen e sotme. Mësohet se...

Aktualitet18:17 - 18 Dhjetor, 2018

Foto/ Studentët dhe drejtuesit e Ekonomikut dalin me 12 vendime

Studentët dhe drejtuesit e Fakultetit Ekonomik të Tiranës kanë zhvilluar një takim ku karë rënë dakord për marrjen e disa...

Aktualitet17:55 - 18 Dhjetor, 2018

Studentët sërish nesër në protestë/ Zbulohet skenari

Studentët vazhdojnë të kërkojnë plotësimin e tetë pikave të kërkesës dhe deri kur të arrihet plotësimi i saj të rinjtëparalajmërojnë...

Aktualitet17:43 - 18 Dhjetor, 2018

Gazetari tallet me Ylli Rakipin/ U bën thirrje kërcënuesve

Gazetari Ylli Dylgjeri ka bërë një shkrim ironizues ndaj moderatorit Ylli Rakipi, pas  bërjes publike se ky i fundit ka...

Aktualitet17:28 - 18 Dhjetor, 2018

Unaza e Re/ Banorët kërkojnë arrestimin e fajtorëve

Ka filluar edhe për sot protesta kundër prishjes së banesave te zona e Astirit ku do të ndërtohet Unaza e...

Aktualitet17:00 - 18 Dhjetor, 2018

Trump letër Thaçit/ Çfarë kërkon ai?

Presidenti i SHBA-ve Donald Trump i ka kërkuar Prishtinës zyrtare që të ketë unitet në arritjen e një marrëveshjeje gjithëpërfshirëse...

Aktualitet15:18 - 18 Dhjetor, 2018

Tiranë, Paris, Budapest/ Gjysma e Europës në protesta

Në Hungari njerëzit dalin në rrugë kundër një ligji, në Shqipëri kundër tarifave të larta studentore, në Serbi kundër dhunës...

Aktualitet13:39 - 18 Dhjetor, 2018

Subvencionim / Në janar qeveria paguan 50% të tarifës së studimit

Kryeministri Edi Rama ka pohuar gjatë takimit më pedagogë dhe studentë të Universitetit Bujqësor se duke filluar nga janari qeveria...

Aktualitet22:49 - 17 Dhjetor, 2018

Tetë vende të BE-së anëtarë të KS të OKB-së, mbështesin ushtrinë e Kosovës

Tetë vende të Bashkimit Evropian, anëtare të Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara, i dhanë mbështetje të hënën të...

Aktualitet21:09 - 17 Dhjetor, 2018

Dokumenti/ 6 akuzat e Gjykatës Federale dhe FBI mbi mikun e Bashës

Miku i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, biznesmeni turk Ekim Alptekin është nën akuzë për mashtrim dhe Gjykata Federale...

Aktualitet17:52 - 17 Dhjetor, 2018

Lirohet Zogu i Zi/ Studentët spostojnë protestën

Studentët, që prej disa orësh kishin bllokuar rreth-rrotullimin e Zogut të Zi, janë larguar që aty për ta spostuar protestën ...

Aktualitet16:41 - 17 Dhjetor, 2018

Kompania shqiptare që po çan tregjet e rajonit dhe jo vetëm/ Drejtuesi i Jumbo shpjegon rrugëtimin drejt suksesit

Shitja e organizuar e mallrave me pakicë është një sektor që po njeh zhvillim të vazhdueshëm në rajon dhe më...

Aktualitet16:35 - 17 Dhjetor, 2018

Ndryshimet në ligjin e AMA dhe AKEP/ Organizohet forumi i parë i diskutimit

Autoriteti i Mediave Audiovizive (AMA) dhe Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP), organizuan sot forumin e parë të diskutimit...

Aktualitet16:30 - 17 Dhjetor, 2018

Tarifa 100% për mallrat serbe/ Tensionohet situata BE-Kosovë

Pas refuzimit të heqjes së tarifës 100% ndaj mallrave serbe marrëdhëniet midis Bashkimit Europian dhe Kosovës janë përkeqësuar. Ky lajm...

Aktualitet16:29 - 17 Dhjetor, 2018

Manjani ‘shuplakë’ Ramës/ Plotësou kërkesat studentëve, lëri bejtet

Ish-ministri i Drejtësisë në Qeverinë Rama 1, Ylli Manjani në një postim në rrjetet sociale ka shkruar se kryeministri Edi...

Aktualitet15:40 - 17 Dhjetor, 2018

Krijimi i FA/ Këshilli i Sigurimit të OKB diskuton mbi Kosovën

Të hënën (17.12.) Këshilli i Sigurimit të Kombeve të Bashkuara do të diskutojë rezolutën 1244 për Kosovën. Arsye është letra...

Aktualitet15:35 - 17 Dhjetor, 2018

BE luftë kundër dezinformimit rus në internet

Me fushata dezinformuese, Moska dëshiron të ndikojë sistematikisht jo vetëm në SHBA, por edhe në Evropë. Tani krerët e shteteve...

Aktualitet15:08 - 17 Dhjetor, 2018

Shfaqja e hidhur në Samitin e BE-së/ Juncker turpërohet sërish

Një tjetër shfaqje e turpshme për Presidentin i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker . Gjatë hyrjes së Juncker në selinë e...

Aktualitet14:22 - 17 Dhjetor, 2018

Integrimi në BE/ Kreu i opozitës greke kërcënon Shqipërinë

Kryetari i opozitës greke, Qiriakos Micotaqis, që sipas sondazheve të zhvilluara nga mediat vendase pritet të jetë kryeministri i ardhshëm...

Aktualitet13:57 - 17 Dhjetor, 2018

Përplasjet para Kryeministrisë/ Studenti: Na qëlluan si të ishim kriminelë

Pas tensionimit të situatës para Kryeministrisë, një nga studentët ka thënë se shkak për përplasjes është bërë dhuna e policisë...

Aktualitet13:38 - 17 Dhjetor, 2018

Tensionohet situata/ Protestuesit përplasen me policinë

Është tensionuar situatata  para Kryeministrisë, ku protestuesit janë përplasur  me forcat e policisë. Një pjesë e protestuesve kanë tentuar të...

Aktualitet12:23 - 17 Dhjetor, 2018

Protesta/ Studentët nga Shkodra mbërrijnë para Kryeministrisë

Studentët nga qyteti i Shkodrës i janë bashkuar protestës së të rinjve që ndodhen para Kryeministrisë. Të rinjtë shkodran sapo...

Aktualitet12:05 - 17 Dhjetor, 2018

Tymuese në protestë/ Studentët kërkojnë largimin e shkaktarëve

Ndërkohë që prej 14 ditësh studentët janë duke zhvilluar protesta të qeta, ditën e sotme mes turmës janë hedhur disa...

Aktualitet21:41 - 16 Dhjetor, 2018

Cavusoglu: SHBA po punon për ekstradimin e Gulenit

Ministri i jashtëm turk thotë se presidenti amerikan Donald Trump, kohët e fundit e siguroi Presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan...

Trending

Read previous post:
“Tronditet” Shtëpia e Bardhë/Trump shkarkon Tillerson

Presidenti i SHBA, Donald Trump ka shkarkuar Sekretarin e Shtetit, Rex Tillerson, ndërkohë që vendin e tij ta zëvendësojë Mike...

Close