Connect with Us

Shpatullat jashtë/ Risia e sezonit

Fashion

Shpatullat jashtë/ Risia e sezonit

Publikuar

-

Nuk keni përse habiteni kur vjen puna për trendet e reja të modës. Cdo ditë po shikojmë tendenca të reja dhe rikthime të të vjetërave.

Super në modë, janë bluzat me shpatullat zbuluar këtë vit. Qoftë një shpatull apo të dyja, ato pak centimetra lëkurë zbuluar krijojnë një pamje magjike, dhe shumë vëmendje.

LEXO EDHE:  Trashëgimtarja e Top Channel nis 2018-n jashtë vendit

Sigurisht pa harxhuar shumë para, mund të kemi në garderobë një bluze të tille.

Mjaft elegante për në mbrëmje apo ceremoni, shpatullat zbuluar janë perfekte dhe për në palestër apo plazh. Hidhini një sy disa nga kombinimeve:/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

LEXO EDHE:  Foto/Deputetja shkakton “furtunë” pas veshjes së saj në Kuvend

LEXO EDHE:  Foto/Rita shkëlqen në Oscars!

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: