Connect with Us

Ndarja më brutale në TV/ I propozon dhe më pas e le për tjetrën

Kryesore Show Biz

Ndarja më brutale në TV/ I propozon dhe më pas e le për tjetrën

Publikuar

-

Episodi i fundit i The Bachelor ishte më fantastiku deri më sot. Për shikuesit, se për protagonistët mund të ketë qenë përvoja më traumatike e jetës. Ky është Arie, beqari ynë. Gjatë javëve të fundit, Arie duhej të zgjidhte vajzën me të cilën u dashurua dhe t’i propozonte për martesë në episodin e fundit.

Dy konkurrentet e fundit ishin Lauren dhe Becca. Si fillim, Arie zgjodhi Becca-n, të cilës i propozoi në Peru me një unazë gjigande. Çdo gjë mirë deri këtu. Ai donte Becca-n, Becca donte atë, familja e tij i donte të dy.

Lauren nga ana tjetër supozohej të vazhdonte jetën e saj, por jo.

Pasi u transmetua episodi i fundit, i montuar, i përgatitur për sytë tanë, Arie kishte dhe një as nën mëngë për të na lënë me gojë hapur.

LEXO EDHE:  Mënyra si ndan flokët, tregon diçka për ty

Muaj më parë, pas fejesës televizive, Arie e uli të fejuarën e tij Becca-n, priti sa të sistemoheshin kamerat dhe nisi t’i shpjegojë se do të ndahet:

“E vërteta është se, të jem me ty është gjithçka që kam dashur në jetë, por jam ende duke menduar për të. Dhe mendoj se ti e ndjen këtë. Personalisht, sa më shumë të rri me ty, aq më pak shanse kam të rregulloj gjërat me Lauren. Dukshëm ky është një shok për ty, por më ke thënë gjithmonë të ndjek zemrën. Dhe këtë duhet të bëj. Dua të rrezikoj dhe të shoh a kam ndonjë mundësi me të.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

LEXO EDHE:  Këto janë 4 shenjat e horoskopit që nuk duan të martohen

LEXO EDHE:  Kryemadhi flet e bindur për fitoren/ 85% nuk e votojnë Ramën, 55% votojnë opozitën

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  Këto janë 4 shenjat e horoskopit që nuk duan të martohen

LEXO EDHE:  Paçavuret që po na shiten si ankimime

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Nga

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Shënim/ Çfarë rrezikon aktualisht Lulzim Basha?

LEXO EDHE:  Rudi Xhuliani: Në 3 nëntor pati një “plan të centralizuar” për të manipuluar votat në mbarë SHBA-në

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: