Connect with Us

Kandidati për deputet i PD-së sulmon Salianjin: Mos e merrni seriozisht, është i sëmurë

Aktualitet

Kandidati për deputet i PD-së sulmon Salianjin: Mos e merrni seriozisht, është i sëmurë

Publikuar

-

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Andi Përmeti, ka sulmuar ashpër deputetin e Lulzim Bashës, i cili para pak javësh u filmua në Kuvend me një bisedë perverse, erotike e banale me GD. Sot Salianji është rikthyer dhe ka sulmuar demokratët e Korçës, të cilët zhvilluan një takim me ish-nënkryetarin e PD-së, Astrit Patozi dhe ish-Sekretarin e Përgjithshëm Ridvan Bode.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Përmeti është shprehur se Salianji me deklaratat e tij nuk duhet marrë seriozisht se është i sëmurë.

“Mos e merrni seriozisht, eshte i semure.
Cdo psikiater pa asnje medyshje do ta diagnostikonte si nje person me seksopatologji te theksuar “Sadomazokiste”
Ne disa raste shfaqet fort pjesa e tij Sadiste kur shperthen si i forte neper studio televizive dhe ben sikur i kontrollon te gjitha dhe te gjithe, ndersa ne disa raste te tjera akoma me fort shfaqet pjesa e tij Mazokiste, ku i pelqen ta rrahin e kamzhik ndersa i bertet vetes me te madhe: “Jam Pis, Jam Pleh”
Thjesht mos e merrni seriozisht ose maksimalisht seriozisht sac e moren votuesit e fshatit te tij ne zgjedhjet e 2017.”, – shkruan Përmeti.

LEXO EDHE:  Vendimi i Ramës i prish planin Bashës/Ç’do të bëjë sot kreu demokrat?

Në përmbyllje të reagimit të tij, ai shprehet: “P.S. Respekt maksimal per secilin nga ata 50 drejtues dhe ish drejtues demokrate te Korces te cilet paten guximin te refuzojne fort shitjen e opozites te Rama. Respekt per cdo qytetar qe guxon te flase hapur kunder Rames dhe ortakut te tij te opozites.” /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Kronika

Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësoren, policia jep detajet

Publikuar

-

Nga

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore, e cila ndidhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Përmes një njoftimi, policia bën me dij se drejtuesi i mjetit, shtetasi D.K ka përplasur 21 vjeçaren me iniciale E.K në vendin e quajtur “Ura e Beshirit”.

Tiranë/ Informacion paraprakLEXO EDHE:  DOKUMENTI/ A e ka përfunduar shkollën e lartë Lulzim Basha?

LEXO EDHE:  Lleshaj "sulmon" politikën/ Reagon PD

Me datë 29.11.2021, në vendin e quajtur “Ura e Beshirit”, mjeti me drejtues shtetasin D. K., ka aksidentuar shtetasen këmbësore E. K., 21 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

E qëlluan me silenciator/ Policia jep detajet, si tentuan ta eliminojnë ish kryetarin e Komunës Velipojë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Policia e Shtetit ka dhënë detaje lidhur me atentatin ndaj ish-kryetarit të Komunës së Velipojës, Pashko Ujka.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të shtëpisë së tij, në një lulishte pranë Kishës Ortodokse ku ai ka qenë duke ecur.

Ujka është plagosur në shtyllën kurrizore ndërkohë që është transportuar në spital.

Shkodër/ Informacion paraprakRreth orës 18:15, në lagjen “Vasil Shanto” Shkodër, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi P. U., 64 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

LEXO EDHE:  DOKUMENTI/ A e ka përfunduar shkollën e lartë Lulzim Basha?

LEXO EDHE:  DOKUMENTI/ A e ka përfunduar shkollën e lartë Lulzim Basha?

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë shërbimet e Policisë dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e ngjarjes.

LEXO TE PLOTE

Kronika

Atentati në Shkodër/ Kush është ish-deputeti që u plagos rëndë

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e sotme, në qendër të qytetit të Shkodrës mbeti i plagosur rëndë ish-deputeti i Partisë Demokristiane dhe ish-kryetari i Komunës së Velipojës, Pashko Ujka, 64 vjeç.

Ndaj tij u qëllua me një armë tip pistoletë me silenciator, fill pasi ai kishte dalë nga banesa e tij që ndodhet në lagjen “Vasil Shanto”.Pashko Ujka më herët ka qenë deputet i Partisë Demokristiane përgjatë legjislaturës në vitet 2005-2009, i zgjedhur në Shkodër. Nga viti 2011 e deri në 2015, ai ka qenë kryetar i Komunës së Velipojës.

LEXO EDHE:  Vendimi i Ramës i prish planin Bashës/Ç’do të bëjë sot kreu demokrat?

LEXO EDHE:  Aleatët e Bashës dhe “qurrashët politikë” të Lulit

Ujka është kërcënuar edhe herë të tjera, pasi drejt banesës së tij është qëlluar me armë zjarri./CNA.al

LEXO TE PLOTE