Connect with us

Life Style

U bë e fiksuar pas pornos që 12 vjeç, jeta e Erica-s mes meshkujve, seksit dhe martesës!

Publikuar

-

Në moshën 12 vjeçare, një vajzë e quajtur Erica Garza u fiksua aq shumë duke parë për çdo ditë video të ndryshme pornografike saqë seksi u kthye në fiksimin e saj të përhershëm.

Ajo sot, është 35 vjeç dhe ende nuk ka hequr dorë nga ky fiksim që ka sepse vazhdimisht kërkon të kryejë marrëdhënie seksuale aq sa një burrë i vetëm nuk mundet ta përballojë. Aq kritike është situata sa edhe bashkëshorti i saj përpiqet që ta ndihmojë në këtë fiksim i cili duket se po i shkatërron jetën.

Në moshën 20 vjeçare, pasi kishte përfunduar gjimnazin, ajo vazhdimisht organizonte festa në shtëpi në mënyrë që të takonte sa më shumë meshkuj për të kryer marrëdhënie seksuale.

Fatmirësisht gjendja e saj filloi të normalizohej pasi takoi bashkëshortin i cili fillimisht kishte shprehur po ashtu dëshira të njëjta seksuale me Erica-n. Ata sot kanë edhe një fëmijë dhe 35 vjeçarja tregon se dashuria dhe mbështetja që i ka dhënë bashkëshorti i saj e kanë ndihmuar të emocionohet nga gjëra të ndryshme e të mos e shohë kënaqësinë vetëm tek marrëdhënia seksuale. /CNA

LEXO TE PLOTE
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Arsyet e çuditshme se përse dalin puçrrat

Published

on

By

Puçrrat janë ndër gjërat më të këqija dhe ta vështirësojnë jetën. Por nuk janë vetëm periodat arsyeja pse ato shfaqen. Ka shumë arsye të ndryshme dhe nga më të çuditshmet.

1.Po përdor produkte që përmbajnë përbërës për bllokimin e poreve.

2.Përdorimi i tepruar i produkteve në vendet e akneve

3.Po hani ushqime djegëse

4.Produktet e flokëve po të shkatërrojnë lëkurën

5.I dashuri juaj ka mjekër

6.Nuk ndalon dot së shtrydhuri puçrrat./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Vajza hapni veshët/ Trendi i ri i kirurgjisë plastike sapo erdhi!

Published

on

By

Kirurgjia plastike gjatë viteve të fundit ka pasur një rritje të madhe, ku burrat dhe gratë shpenzuan 16 miliardë dollarë për të rregulluar pamjen e tyre vetëm në 2016-ën.

Tani, kirurgët plastikë thonë se kërthiza është tendenca më e fundit. Duke folur me DailyMail, ekspertët thonë se gjithnjë e më shumë femra po kërkojnë kërthizë si të Emily Ratajkoëski dhe Jessica Simpson./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Teknologjia e së ardhmes/ Për të karikuar telefonin mjafton vetëm të lëvizni gishtat

Published

on

By

Të kesh në dispozicion një karikues baterie nuk mund të jetë më një problem, për të karikuar celularin do të mjaftojë të lëvizësh gishtat ose dorën, ky është një vizion i të ardhmes që përshkruhet në revistën shkencore “Nano Energy” ku prezantohet një pajisje që vishet, e përbërë nga një fletë prej floriri dhe që prodhon energji duke përdorur trupin e njeriut, e krijuar nga universiteti amerikan i “Buffalo” në bashkëpunim me Akademinë Kineze të Shkencave.

Ky prototip përkon me një pllakë të gjatë 1,5 centimetra dhe e gjerë 1 centimetër. Gjatë eksperimenteve dispozitivi ka gjeneruar një tension prej 124 voltësh, që ende nuk është mjaftueshëm për të karikuar një smartfon, por është mjaftueshëm për të ndezur 48 drita LED.

Ky test ishte një provë në parim, por grupi i shkencëtarëve parashikon të krijojë një version më të madh të prototipit, në mënyrë që të prodhojë më shumë energji elektrike.

“Asnjërit nuk i pëlqen që të mbajë me vete një karikues baterie, apo të kërkojë një prizë”, thotë koordinatori i këtij projekti, Qiaoqiang Gan.

“Trupi i njeriut, është një burim i bollshëm energjie. Menduam përse të mos e shfrytëzojmë për të prodhuar elektricitet?”, shtoi ai, raporton atsh.

Kjo pajisje përbëhet nga dy shtresa të holla prej floriri, ku në mes të tyre ka një shtresë prej silici. Kur aplikohet një forcë, si për shembull përthyerja e gishtave, materialet rrëshqasin njëri mbi tjetrin duke prodhuar elektricitet./CNA.al

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama

AKTUALITET

Aktualitet22:07 - 21 Shkurt, 2018

S’kanë të ndalur deputetët e “Listës Basha”/ Njihuni me gafën e radhës

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në zgjedhjet e përgjithshme, Andi Permeti, ka sulmuar sërish “Listën Basha” duke marrë si...

Aktualitet21:03 - 21 Shkurt, 2018

Raporti i “Transparency International”/ Shqipëria ndër vëndet më të korruptuara të Europës

Organizata presticioze “Transparency International” ka publikuar raportin e saj të përvitshëm në qendër të të cilit është niveli i korrupsionit....

Aktualitet14:43 - 21 Shkurt, 2018

Myslym Pasha sulmon Metën/ Nuk e ke hallin për Paktin me Greqinë, por …

Vijon të jetë temë e nxehtë e debatit politik dhe jo vetëm çështja e bisedimeve me Greqinë. Koloneli Myslym Pasha...

Aktualitet23:13 - 20 Shkurt, 2018

Akuzat ndaj Adriatik Llallës/ Berisha: Nëse ka të dhëna, të nisë hetimi

Ish-kryeministri Sali Berisha, tha sonte në mbrëmje në emisionin “Studio e hapur”, se nëse ka të dhëna se ish-Kryeprokurori Adriatik...

Aktualitet22:34 - 20 Shkurt, 2018

Vettingu/ Drejtuesit e policisë që lejuan kanabizimin do amnistohen

Procesi i vettingut në Policinë e Shtetit mund të shfrytëzohet nga drejtuesit e saj të përzier me kanabizimin e vendit...

Aktualitet22:33 - 20 Shkurt, 2018

Autoritar?! Çfarë do ndryshonit në drejtimin e PD?/ Flet Berisha

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha u shpreh se në drejtimin e PD-së nga ai ka pasur gabime, por që...

Aktualitet22:11 - 20 Shkurt, 2018

Zgjedhja në krye të PD-së/ Berisha: Nuk mora shumicën por…

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në emisionin, “Studio e hapu”, ka folur për zgjedhjen e tij në krye të Partisë...

Aktualitet20:50 - 20 Shkurt, 2018

Rama zbulon sekretin e veshjes me atlete në Trieste

Kryeministri i vendit Edi Rama, gjatë një bisede me Mustafa Nanon, në studion e emisionit “Provokacija” në televizionin ABC News,...

Aktualitet20:48 - 20 Shkurt, 2018

Ndryshimet drastike në veshje/ Rama: Duket sikur vizitoj dhomën e një të vdekuri…

Kryeministri Edi Rama, i ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Provokacia” në ABC News drejtuar nga Mustafa Nano, ka folur ndër...

Aktualitet20:34 - 20 Shkurt, 2018

Ç’mendon Merkel për veshjen me atlete?/ Rama: Më ka bërë kompliment shumë të bukur

Kryeministri i vendit Edi Rama, i ftuar në emisionin “Provokacija”, të Mustafa Nanos, u ndal edhe tek dalja me atlete...

Aktualitet18:39 - 20 Shkurt, 2018

Të shumëkërkuar nga policia/ Kapet një rus, një serb dhe një shqiptar nga Tetova

Policia e Kukësit ka arrestuar 3 persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar me qëllim ekstradimin e tyre. Sipas të dhenave...

Aktualitet18:16 - 20 Shkurt, 2018

Heqja e 20 mijë familjeve nga ndihma ekonomike/ PD kërkesë për mocion me debat me Edi Ramën

Partia Demokratike e Shqipërisë, ka bënë një kërkesë për mocion me debat me kryeministrin e vendit Edi Rama. Burime nga...

Aktualitet17:48 - 20 Shkurt, 2018

Dylgjeri: Ne luftojmë me PPP-të, ju luftoni me KKK-të!

Gazetari Ylli Dylgjeri, ka komentuar situatën aktuale në të cilën ndodhet vendi, ku ka shpërthyer një debat publik lidhur me...

Aktualitet17:33 - 20 Shkurt, 2018

FOTO/ Berisha takim kokë më kokë me Besnik Mustafajn dhe gazetarin Elez Biberaj

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha, ka qenë i pranishëm në një organizim për nder të 27-vjetorit të rrëzimit të bustit...

Aktualitet15:05 - 20 Shkurt, 2018

Shpërthen Artan Fuga/ Bashkia e Tiranës më trajton si qen

Profesor Artan Fuga vijon të parashtrojë problemin e parkingjeve në Tiranë duke marrë si shembull atë që po ndodh poshtë...

Aktualitet19:51 - 19 Shkurt, 2018

Gazetari investigativ zbulon të përbashkëtën mes 22 shtatoreve

Gazetari i emisionit investigativ “Fiks Fare”, Fon Ilia, ka bërë një vëzhgim lidhur me 22 shtatore të personazheve historikë shqiptar,...

Aktualitet17:36 - 19 Shkurt, 2018

Gazetarja thirrje Prokurorisë: Tregoni për çfarë akuzohet ish-Kryeprokurori

Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala, e ftuar në studion e televizionit News24, i ka bërë thirrje Prokurorisë së Krimeve të...

Aktualitet11:00 - 19 Shkurt, 2018

Shqipëria thyen rekord: Ja për çfarë është në vend të parë në të gjithë botën

Si rrallëherë, Shqipëria është renditur e para në një klasifikim botëror, por lloji i klasifikimit nuk është domosdoshmërisht nga ata...

Aktualitet10:52 - 19 Shkurt, 2018

Video-skandali Salianji-G.D./ Ja çfarë po ndodh në PD

Publikimi i video-skandalit në CNA.al gati një javë më parë solli një uragan reagimesh nga qytetarë, por edhe tronditi selinë...

Aktualitet20:36 - 17 Shkurt, 2018

Berisha: Çdo pazar me Beogradin për territor të Kosovës, është një gjymtim i sovranitetit të saj

Ish-kryeministri Sali Berisha,  i cili ndodhet sot në Kosovë me rastin e 10-vjetorit të pavarësisë së saj, ka dhënë dhe...

Aktualitet18:44 - 17 Shkurt, 2018

Maks Velo rrëfen takimin/ Ja pse Fatos Lubonja ishte një hero

I ftuar sot në emisionin “Kjo Javë” në News 24,  Artisti dhe shkrimtari i mirënjohur Maks Velo publikoi për herë...

Aktualitet18:39 - 17 Shkurt, 2018

Deklarata e fortë e Maks Velos: Spiunët kishin fytyrë italiani

Artisti dhe shkrimtari i mirënjohur Maks Velo, i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të Nisida Tufës ka folur në lidhje...

Aktualitet18:08 - 17 Shkurt, 2018

Rikthehet në skenë Briseida Shehaj/ Zbulohet posti i ri që do të mbajë

Rikthehet në skenë, Briseida Shehaj, e cila ishte një nga drejtoreshat më të komentuara të qeverisë Rama. Opinion. Al shkruan...

Aktualitet17:17 - 17 Shkurt, 2018

Gjekmarkaj: Ja pse rektori Koni nuk rrezikon shkarkimin

Pedagogu i Universitetit të Tiranës, Agron Gjekmarkaj ka komentuar kërkesen e katër dekanëve të Fakulteteve të Tiranës, për shkarkimin e...

Aktualitet16:36 - 17 Shkurt, 2018

Tortura e autostradës Tiranë-Durrës

Për të gjithë ata që kanë tentuar që fundjavën ta kalojnë jashtë Tiranës, autostrada Tiranë-Durrës është shndërruar në një torturë...

Aktualitet15:08 - 17 Shkurt, 2018

Kosova, 10 vjet pavarësi nga Serbia, 106 vjet e ndarë nga Shqipëria

Gazetari Arben Vata ka komentuar 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Në një postim në faqen e tij në rrjetet sociale,...

Aktualitet12:36 - 17 Shkurt, 2018

“10 vite pushtim”/ Serbët provokojnë hapur, ja si u zgjua Mitrovica sot

Edhe pse Kosova po feston sot dekadën e parë  të Pavarësisë, një provokim i hapur ka ardhur nga Veriu i...

Aktualitet09:19 - 17 Shkurt, 2018

Kosova sot 10 vjet Pavarësi, ndryshon pamje simboli i “NewBorn”

Kosova sot feston 10-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë. Aktivitete të ndryshme janë planifikuar të organizohen gjatë kësaj ditë në Prishtinë...

Reklama
Reklama

Trending