Skandaloze/28 vjeçarja kryen marrëdhënie me qenin dhe shkon me urgjencë në spital – CNA
Connect with us

Bota

Skandaloze/28 vjeçarja kryen marrëdhënie me qenin dhe shkon me urgjencë në spital

Publikuar

-

Dëshirat seksuale të njerëzve janë nga më të ndryshmet, ku disa bëjnë seks dhe me kafshët.

Por seksi me një qen të rracës Dalmat nuk ka rezultuar i suksesshëm për një 28 vjeçare nga Napoli. Ajo pasi ka kryer marrëdhënie me qenin 3 vjeçar është detyruar që të kërkojnë ndihmën e shpejtë pasi kishte dhimbje të tmerrshme në mitër.

Kur kanë arritur mjekët ata panë një çarje të thellë në mitër për shkak të forcës me të cilën kishte penetruar brenda saj penisi i qenit.

Por problemet e 28 vjeçares nuk marrin fund këtu, pasi shoqata për mbrojtjen e kafshëve në Itali e ka paditur atë në polici për ushtrim dhune seksuale ndaj një kafshe të pambrojtur./CNA

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Operacioni i Policisë italiane/ Në pranga tetë shqiptarë

Publikuar

-

By

policia italiane arreston

Tetë shqiptarë kanë përfunduar pas hekurave nga Policia italiane. Ata akuzoheshin për një seri vjedhjesh nëpër lokale të ndryshme si dhe shtëpi banimi.

Arrestimi i tyre është zhvilluar në provincën e Caserta, komuna Grazzanisë. Hetimi i grupit të shqiptarëvë, sipas mediave italiane, ka filluar që prej Gushtit të 2017, për shkak të  vjedhjeve të njëpasnjëshme të bareve dhe shtëpive në zonat e Beneventos, Latina, Salermo dhe Frosinone.

Policia italiane aktualisht ka arritur të dokumentojë 8 vjedhje të kryera nga grupi shqiptar, 6 prej të cilave i kanë kryer nëpër banesa.

Është zbardhur edhe skema e grabitësve, e cila është thuajse e njëjtë për çdo rast të ekzekutuar nga ata.

-Kryerja e inspektimeve në zonën ku do godisnin

-Pikasja e godinës dhe hyrje-daljet

-Me vonë riktheheshin për të realizuar grabitjen

Disa prej vjedhjeve të kryera nga grupi criminal shqiptar janë regjistruar edhe nga kamerat e sigurisë.

Sipas policisë Italiane, autorët e këtyre vjedhjeve nuk janë kapur të gjithë. Ata po punojnë për identifikimin e pjesëtarëve të tjerë të grupit deri në asgjësimin total të tyre. /CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

U kap me 200 mijë paund drogë/ Arrestohet i riu

Publikuar

-

By

u kap duke trafikuar droge

Një 18-vjeçar shqiptar është arrestuar dhe dënuar, në Britaninë e Madhe, pasi u kap me një sasi droge që kap vlerën e 200 mijë paund.

Policia ishte duke e ndjekur të riun shqiptar, në momentin ku ai por priste instruksione nga një person tjetër që i kishte dhënë lëndën narkotike.

Endrit Vishaj u arrestua në një park makinash në Bilstol, pasi u hodh nga makina tip BMË që po ngiste dhe tentoi të largohej.

Mediat vendase raportojnë se i riu shqiptar hyri ilegalisht në Mbretërinë e Bashkuar në moshën 16 vjeçare, ndërsa u fsheh në një kamion.

Gjykata e shpalli fajtor dhe e dënoi me 4.4 vite dhe u dërgua në një institucion riedukimi në Angli./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Vrau studenten/ S’kanë fund telashet për të riun shqiptar

Publikuar

-

By

shqiptari qe vrau studenten greke

Mbi të riun shqiptar në Greqi, Aleksandër Luça, i cili akuzohet si një nga autorët e vrasjes dhe hedhjes në det të studentes greke, Eleni Topaloudi, pasi refuzoi të kryente marrëdhënie seksuale me të, rëndon një tjetër akuzë e rëndë.

Mediat greke raportojnë se Luça është përfshirë në abuzmin e një vajze me aftësi të veçanta.

Kjo ngjarje raportohet të ketë ndodhur 24 orë pas krimit ndaj të resë Topalaudi, e cila u vra më 28 Nëntor 2018.

Akuza tjetër është mësuas pas arrestimit të një 23-vjeçari, i cili ka qenë bashkë me shqiptarin dhe kanë abuzuar me vajzën.

Në lidhje me vrasjen dhe hedhjen në det të studentes greke ka pasur dëshmi dhe kundërshti të shumta.

E reja u gjet e lidhur në det, ndërsa nga ekspertiza u zbuluar se ajo kishte qenë e gjallë në momentin që ishte hedhur në shkëmbinj e pastaj në det.

Ndërkohë, shoku i shqiptarit, Manolis Koukouras, i cili gjithashtu është arrestuar për këtë ngjarje ka pohuar krimin.

Ai ka thënë se ishte i pranishëm në momentin e ngjarjes, por ka mohuar fajin duke ia kaluar atë shqiptarit, ku shton se ishte ai që e qëlloi studentetn greke./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet18:20 - 17 Janar, 2019

Vizita e Putin në Serbi/ Tregon dy gabimet e Kosovës

Presidenti rus, Vladimir Putin i cili po zhvillon një vizitë zyrtare në Serbi. Nga konferenca me homologun e tij serb...

Aktualitet16:11 - 17 Janar, 2019

Kaos në Universitetin e Durrësit/ Pedagogët bashkohen me studentët

Pedagogët e Universitetit “Aleksandër Moisiu” në Durrës kanë firmosur një peticion për të mbështetur protestën e studentëve. Ndërsa, studentët prej...

presidenti rus vladimir putin presidenti rus vladimir putin
Aktualitet15:58 - 17 Janar, 2019

Putin në Serbi/ Reagojnë Oganizatat joqeveritare

Organizatat joqeveritare në Serbi kanë thënë sot se modeli i pushtetit autoritar që përdor presidenti rus, Vladimir Putin nuk duhet...

Aktualitet11:40 - 17 Janar, 2019

Në kujtim të aktorit korçar Jani Riza

Kujtojme sot 73 vjetorin e lindjes se aktorit te mirenjohur Korcar Jani Riza qe per fat te keq eshte ndare...

Aktualitet08:53 - 17 Janar, 2019

Putin sot në Beograd/ Mitrovica “pushtohet” nga flamujt dhe shkrimet ruse

Në ditën kur presidenti rus Vladimir Putin pritet të vizitojë Beogradin, në veri të Mitrovicës janë vendosur gjithandej flamuj të...

kryeministrja e anglise, theresa may, ne deklarate kryeministrja e anglise, theresa may, ne deklarate
Aktualitet20:37 - 16 Janar, 2019

Brexit/ Theresa May fiton në mocionin e mosbesimit

Parlamenti britanik nuk e ka miratuar mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë së Theresa May. Pas votimit, kryeministrja Theresa May tha...

stema e ushtrise clirimtare te kosoves stema e ushtrise clirimtare te kosoves
Aktualitet18:44 - 16 Janar, 2019

Krimet e luftës/ Komandanti i UÇK-së përpara Gjykatës Speciale

Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sami Lushtaku ka përfunduar ditën e sotme intervistimin nga Prokuroria Speciale e Hagës. Pas...

ministri i jashtem rus, sergey lavrov, ne nje konferece per mediat ministri i jashtem rus, sergey lavrov, ne nje konferece per mediat
Aktualitet15:58 - 16 Janar, 2019

Ndryshimi i emrit të Maqedonisë/ Zbulohet qëndrimi i Rusisë

Rusia ka ngritur një pikëpyetje në lidhje me marrëveshjen e ndryshimit të emrit të Maqedonisë. Ministri i Jashtëm i Rusisë,...

ish-komandanti thirret nga gjykata speciale ish-komandanti thirret nga gjykata speciale
Aktualitet15:41 - 16 Janar, 2019

Akuza për krime lufte/ Ish-komandanti në Gjykatën Speciale

Komandanti i Brigadës 124 të Rahovecit, Ismet Tara, i njohur si “komandant Hoxha”, është  thirrur nga Gjykata Speciale. Tara është...

voa, zeri i amerikes ne shqip voa, zeri i amerikes ne shqip
Aktualitet10:58 - 15 Janar, 2019

E quajti kazan/ “Zëri i Amerikës” i përgjigjet Ramës

Media amerikane më e madhe dhe më jetëgjatë, në Shqipëri, “Zëri i Amerikës” mbushi  sot 75-vjet transmetim. Ditën e djeshmje...

masakra ku u vrane 45 vete ne recak masakra ku u vrane 45 vete ne recak
Aktualitet10:47 - 15 Janar, 2019

Masakra e Reçakut/ Ende nuk ka drejtësi

20-vjet kanë kaluar nga masakra në Reçak të Shtimës në Kosovë dhe asnjë shenjë nuk ka që të bëjë lidhjen...

Aktualitet13:54 - 13 Janar, 2019

Foto/ Zgjidhet ministri i ri i Mbrojtjes në Greqi

Është zgjedhur personi i cili do të drejtojë Ministrinë e Mbrojtjes në Greqi. Menjëherë pas dorëheqjes së Panos Kammenos nga...

Aktualitet13:30 - 13 Janar, 2019

Paralajmëron drejtori i Policisë/ Çfarë do ndodhë me grupet kriminale

106-vjetori i krijimit të Policisë së Shtetit është festuar edhe në Drejtorinë Vendore të qyetit të Elbasanit. Drejtori i Policisë...

Aktualitet11:43 - 13 Janar, 2019

Dorëhiqet ministri i Mbrojtjes në Greqi

Ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kammenos ka dhënë dorëheqjen. Kammenos, i cili njëkohësisht është edhe lider i partisë ANEL, ka...

Aktualitet14:49 - 12 Janar, 2019

Shpërthim i fuqishëm në Paris/ 2 të vdekur 30 të plagosur

Parisi u trondit nga një shpërthim i fuqishëm mëngjesin e sotëm. Shpërthimi ndodhi si rezultat i rrjedhjes së gazit në...

Aktualitet10:02 - 12 Janar, 2019

Shpërthim në qendër të Parisit/ Raportohet për disa të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen Opera, në Paris. Mësohet...

Aktualitet19:46 - 11 Janar, 2019

Kuvendi çan bllokadën e votave/ Miratohet emri Maqedonia e Veriut

Kuvendi i Maqedonisë së Veriut miratoi sot  ndryshimin e Kushtetutës për marrëveshjen me Greqinë në lidhje me çështjen e ndryshimit...

Aktualitet18:53 - 11 Janar, 2019

Skandali në Pashaliman/ Reagon Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura

Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura ka reaguar pas vjedhjes së tre armëve automatike në bazën ushtarake të Pashalimanit...

Aktualitet15:29 - 11 Janar, 2019

Thirrja e Alia Asllanit më aktuale se kurrë/ Mbushni xhepe, mbushni arka, të “pabrek” ju gjeti dreka, milionier ju gjeti darka!

Që nga Korça gjer te Shkodra mbretëron një errësirë, nëpër fusha, nëpër kodra, vërshëllen një egërsirë! Pra, o burra, hani,...

Aktualitet13:49 - 11 Janar, 2019

Debati për Cakajn/ Albin Kurti zë ngushtë Ramën

Debati për mosdekretimin e Gent Cakaj ka përfshirë të gjithë spektrin politik në Kosovë. Pas refuzimit të Presidentit Ilir Meta,...

Aktualitet13:09 - 11 Janar, 2019

Dëbora izolon Kukësin/ Ndërhyn ushtria

Forcat e ushtrisë janë nisur drejt fshatit Tërshenë të Kukësit, ku që prej mbrëmjes së djeshme një 50-vjeçar është shumë...

Aktualitet10:10 - 11 Janar, 2019

“$525,000+ për Shqipërinë në 3 minuta”, Albanian Scholarship Effort

Nga Besart Çopa * Në moshën 15 vjecare unë isha Shqiptari i parë që iku në një nga gjimnazet më...

Kultura09:19 - 11 Janar, 2019

Konkurs poetik, për dëshmorin Bylbyl Hazir Breçani

“Botimet TROPOJA”, në nderim të emrit e veprës të Bylbyl Hazir Breçanit: “Dëshmor i Kosovës dhe i Shqipërisë”, “Qytetar Nderi”...

Aktualitet01:08 - 11 Janar, 2019

VIDEO-Përplasje në fakultetin e drejtësisë/ Policia futet në ambientet ku janë ngujuar studentët

Policia private qe ruan godinen, është futur rreth ores 00.30 minuta, në ambientet e brendëshme të Fakultetit të Drejtësisë, ku...

Aktualitet21:02 - 9 Janar, 2019

Themeluesi i Amazon ndahet nga gruaja, bien aksionet e kompanisë në bursat ndërkombëtare

Themeluesi i Amazon, Jeff Bezos dhe gruaja, Mc Kenzie, do të ndahen. Ata të dy do të ndahen pas 25...

Aktualitet17:57 - 9 Janar, 2019

Administrata e Trump degradon misionin e BE në SHBA

Administrata e presidentit Donald Trump ka degraduar vitin e kaluar statusin e misionit të Bashkimit Europian pa bërë asnjë njoftim....

drejtesia, vettingu, kalimi drejtesia, vettingu, kalimi
Aktualitet11:18 - 9 Janar, 2019

Kreu i Gjykatës së Kurbinit del para Vettingut/ KPK zbulon pasurinë e fshehur

Komisioni i Pavaruar i Kualifikimit, do të japë sot vendimin për Kryetarin e Gjykatës së Kurbinit, Alfred Gjonin, vendim i...

Aktualitet09:42 - 9 Janar, 2019

Video/ Festivali i akullit dhe borës

Në Kinë është hapur Festivali ndërkombëtar i Harbinit, i skulpturave të akullit dhe borës. I vendosur në provincën e Heilongjangut...

Trending

Read previous post:
Ilir Vrenozi ka një mesazh për Gridën

Korçari më i famshëm ka një mesazh për deputeten Grida Duma. Në një postim në rrjetet sociale, Ilir Vrenozi, është...

Close