I heq të gjitha e zhvishet në borë , ish banorja e Big Brother: Kalova 4 orë tmerri – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

I heq të gjitha e zhvishet në borë , ish banorja e Big Brother: Kalova 4 orë tmerri

Publikuar

-

Është kthyer në një personazh VIP në Instagram falë publikimeve të saj tepër joshëse, veçanërisht për meshkujt, por Olta Sheta është njohur nga publiku i gjerë edhe falë pjesëmarrjes në “Big Brother”.
Edhe pse udhëtimi i saj ishte shumë i shkurtër, Olta ra në sy falë pamjes dhe paraqitjes në këtë emision. në atë periudhë ishte brune, ndërsa tani, motra e futbollistit Arjan Sheta është shndërruar në një bionde për t’u pasur zili.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një set fotografik, thuajse e zhveshur, në dëborë. Për realizimin e këtyre fotove, ajo thotë se ka kaluar një torturë të vërtetë, por se gjithçka ia ka vlejtur.

Olta shprehet:

Kam ndenjur 4 orë aty dhe jam torturuar. Ishte një torturë e vërtetë për ato foto, por mendoj se ia kanë vlejtur”./CNA

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Për të gjithë ne që na e sollën në majë të hundës me sfidën e 10 viteve, kjo është përgjigjja perfekte

Publikuar

-

sfide 10 vjet

Instagram-i jonë është pushtuar nga fotot të “Sfidës së 10 viteve”, që është bërë virale në të gjithë botën.

Të famshëm apo thjesht miq të rrjeteve sociale, nuk kanë rezistuar pa publikuar foto të tyre të 10 viteve më parë, për të bërë krahasimin.

Sipas kësaj sfide dikush duhet të postojë nga një ana një foto nga 2009-ta dhe një foto nga 2019-ta.

Ndërsa nuk i rezistuan shumë nga emrat e njohur të Hollivudit, deri më tani Demi Lovato ka dalë kundër kësaj sfide.

“Më vjen keq, do të doja të postoja një foto të ‘Sfida e 10 viteve’, por jam shumë e zënë duke jetuar momentin”, shkroi këngëtarja e njohur.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Theu rekordin e Kylie Jenner, flet djali që fotografoi vezën: “Jam i shokuar”

Publikuar

-

veze kylie

Serghei Platanov, fotografi që realizoi imazhin e vezës, e cila mundi rekordin e Kylie Jenner si fotoja më e pëlqyer në Instagram, është i shokuar.

Ai shprehet për “Insider” se nuk mund ta besojë që fotoja e realizuar prej tij ka pushtuar botën.

“Qëllimi im ishte t’i bëja një foto të thjeshtë një veze. Për argëtim. Por kurrë se mendoja që do të bëhej kaq sensacionale. Veza është thjesht një vezë. Unë nuk i përdor rrjetet sociale. Ishte e papritur për mua që të zbuloja se kishte nisur një fushatë me meme”, tha Platanov.

Ai e postoi foton fillimisht në “Shutterstock” me përshkrimin: “Vezët e izoluara në një sfond të bardhë”, por ky imazh u postua më pas në Instagram nga profili “world_record_egg.

Dhe pjesa tjetër është thjesht histori!

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

+18/Zhvishet përpara punonjësit të bankës për të marrë kredinë, arsyen nuk do e besoni!

Publikuar

-

video plus 18

Në botë ka njerëz që do të bënin çmendurira vetëm për të arritur qëllimin e tyre.

Julia Kuzmina, një striptiste ruse 25 vjeç shkoi në bankë për të marrë një kredi.

Fatkeqësisht banka e refuzoi kërkesën e saj. Me këto lekë vajza kishte planifikuar të blente një makinë por kur gjithçka u prish dhe banka i tha se nuk mund të merrte dot një kredi pasi nuk kishte dokumentacionin që mund të vërtetonte se do e kthente këtë hua, 25-vjeçjarja vendosi që të ndërmerte një tjetër taktikë.

Ajo filloi të zhvishej përpara punonjësit të bankës duke nxjerr në pah asetet e saj.  Fillimisht hoqi bluzën e më vonë edhe të brendshmet duke qëndruar përpara punonjësit gjysmë e zhveshur, e bindur se në këtë mënyrë do i mbushte mendjen të ndryshonte vendimin. Por edhe kjo nuk mund ta bindte punonjësin, i cili me qetësi kaloi tek Kuzmina dhe i dha asaj një pallto për t’u mbuluar.

Kuzmina vetë e konfirmoi incidentin dhe u tha gazetarëve: “Unë jam në një situatë të vështirë. Ata që më gjykojnë nuk e dinë se çfarë do të bënin në vendin tim”.

Gjithçka është regjistruar dhe videoja e këtij momenti ëhstë bërë virale në rrjet.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet18:20 - 17 Janar, 2019

Vizita e Putin në Serbi/ Tregon dy gabimet e Kosovës

Presidenti rus, Vladimir Putin i cili po zhvillon një vizitë zyrtare në Serbi. Nga konferenca me homologun e tij serb...

Aktualitet16:11 - 17 Janar, 2019

Kaos në Universitetin e Durrësit/ Pedagogët bashkohen me studentët

Pedagogët e Universitetit “Aleksandër Moisiu” në Durrës kanë firmosur një peticion për të mbështetur protestën e studentëve. Ndërsa, studentët prej...

presidenti rus vladimir putin presidenti rus vladimir putin
Aktualitet15:58 - 17 Janar, 2019

Putin në Serbi/ Reagojnë Oganizatat joqeveritare

Organizatat joqeveritare në Serbi kanë thënë sot se modeli i pushtetit autoritar që përdor presidenti rus, Vladimir Putin nuk duhet...

Aktualitet11:40 - 17 Janar, 2019

Në kujtim të aktorit korçar Jani Riza

Kujtojme sot 73 vjetorin e lindjes se aktorit te mirenjohur Korcar Jani Riza qe per fat te keq eshte ndare...

Aktualitet08:53 - 17 Janar, 2019

Putin sot në Beograd/ Mitrovica “pushtohet” nga flamujt dhe shkrimet ruse

Në ditën kur presidenti rus Vladimir Putin pritet të vizitojë Beogradin, në veri të Mitrovicës janë vendosur gjithandej flamuj të...

kryeministrja e anglise, theresa may, ne deklarate kryeministrja e anglise, theresa may, ne deklarate
Aktualitet20:37 - 16 Janar, 2019

Brexit/ Theresa May fiton në mocionin e mosbesimit

Parlamenti britanik nuk e ka miratuar mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë së Theresa May. Pas votimit, kryeministrja Theresa May tha...

stema e ushtrise clirimtare te kosoves stema e ushtrise clirimtare te kosoves
Aktualitet18:44 - 16 Janar, 2019

Krimet e luftës/ Komandanti i UÇK-së përpara Gjykatës Speciale

Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sami Lushtaku ka përfunduar ditën e sotme intervistimin nga Prokuroria Speciale e Hagës. Pas...

ministri i jashtem rus, sergey lavrov, ne nje konferece per mediat ministri i jashtem rus, sergey lavrov, ne nje konferece per mediat
Aktualitet15:58 - 16 Janar, 2019

Ndryshimi i emrit të Maqedonisë/ Zbulohet qëndrimi i Rusisë

Rusia ka ngritur një pikëpyetje në lidhje me marrëveshjen e ndryshimit të emrit të Maqedonisë. Ministri i Jashtëm i Rusisë,...

ish-komandanti thirret nga gjykata speciale ish-komandanti thirret nga gjykata speciale
Aktualitet15:41 - 16 Janar, 2019

Akuza për krime lufte/ Ish-komandanti në Gjykatën Speciale

Komandanti i Brigadës 124 të Rahovecit, Ismet Tara, i njohur si “komandant Hoxha”, është  thirrur nga Gjykata Speciale. Tara është...

voa, zeri i amerikes ne shqip voa, zeri i amerikes ne shqip
Aktualitet10:58 - 15 Janar, 2019

E quajti kazan/ “Zëri i Amerikës” i përgjigjet Ramës

Media amerikane më e madhe dhe më jetëgjatë, në Shqipëri, “Zëri i Amerikës” mbushi  sot 75-vjet transmetim. Ditën e djeshmje...

masakra ku u vrane 45 vete ne recak masakra ku u vrane 45 vete ne recak
Aktualitet10:47 - 15 Janar, 2019

Masakra e Reçakut/ Ende nuk ka drejtësi

20-vjet kanë kaluar nga masakra në Reçak të Shtimës në Kosovë dhe asnjë shenjë nuk ka që të bëjë lidhjen...

Aktualitet13:54 - 13 Janar, 2019

Foto/ Zgjidhet ministri i ri i Mbrojtjes në Greqi

Është zgjedhur personi i cili do të drejtojë Ministrinë e Mbrojtjes në Greqi. Menjëherë pas dorëheqjes së Panos Kammenos nga...

Aktualitet13:30 - 13 Janar, 2019

Paralajmëron drejtori i Policisë/ Çfarë do ndodhë me grupet kriminale

106-vjetori i krijimit të Policisë së Shtetit është festuar edhe në Drejtorinë Vendore të qyetit të Elbasanit. Drejtori i Policisë...

Aktualitet11:43 - 13 Janar, 2019

Dorëhiqet ministri i Mbrojtjes në Greqi

Ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kammenos ka dhënë dorëheqjen. Kammenos, i cili njëkohësisht është edhe lider i partisë ANEL, ka...

Aktualitet14:49 - 12 Janar, 2019

Shpërthim i fuqishëm në Paris/ 2 të vdekur 30 të plagosur

Parisi u trondit nga një shpërthim i fuqishëm mëngjesin e sotëm. Shpërthimi ndodhi si rezultat i rrjedhjes së gazit në...

Aktualitet10:02 - 12 Janar, 2019

Shpërthim në qendër të Parisit/ Raportohet për disa të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen Opera, në Paris. Mësohet...

Aktualitet19:46 - 11 Janar, 2019

Kuvendi çan bllokadën e votave/ Miratohet emri Maqedonia e Veriut

Kuvendi i Maqedonisë së Veriut miratoi sot  ndryshimin e Kushtetutës për marrëveshjen me Greqinë në lidhje me çështjen e ndryshimit...

Aktualitet18:53 - 11 Janar, 2019

Skandali në Pashaliman/ Reagon Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura

Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura ka reaguar pas vjedhjes së tre armëve automatike në bazën ushtarake të Pashalimanit...

Aktualitet15:29 - 11 Janar, 2019

Thirrja e Alia Asllanit më aktuale se kurrë/ Mbushni xhepe, mbushni arka, të “pabrek” ju gjeti dreka, milionier ju gjeti darka!

Që nga Korça gjer te Shkodra mbretëron një errësirë, nëpër fusha, nëpër kodra, vërshëllen një egërsirë! Pra, o burra, hani,...

Aktualitet13:49 - 11 Janar, 2019

Debati për Cakajn/ Albin Kurti zë ngushtë Ramën

Debati për mosdekretimin e Gent Cakaj ka përfshirë të gjithë spektrin politik në Kosovë. Pas refuzimit të Presidentit Ilir Meta,...

Aktualitet13:09 - 11 Janar, 2019

Dëbora izolon Kukësin/ Ndërhyn ushtria

Forcat e ushtrisë janë nisur drejt fshatit Tërshenë të Kukësit, ku që prej mbrëmjes së djeshme një 50-vjeçar është shumë...

Aktualitet10:10 - 11 Janar, 2019

“$525,000+ për Shqipërinë në 3 minuta”, Albanian Scholarship Effort

Nga Besart Çopa * Në moshën 15 vjecare unë isha Shqiptari i parë që iku në një nga gjimnazet më...

Kultura09:19 - 11 Janar, 2019

Konkurs poetik, për dëshmorin Bylbyl Hazir Breçani

“Botimet TROPOJA”, në nderim të emrit e veprës të Bylbyl Hazir Breçanit: “Dëshmor i Kosovës dhe i Shqipërisë”, “Qytetar Nderi”...

Aktualitet01:08 - 11 Janar, 2019

VIDEO-Përplasje në fakultetin e drejtësisë/ Policia futet në ambientet ku janë ngujuar studentët

Policia private qe ruan godinen, është futur rreth ores 00.30 minuta, në ambientet e brendëshme të Fakultetit të Drejtësisë, ku...

Aktualitet21:02 - 9 Janar, 2019

Themeluesi i Amazon ndahet nga gruaja, bien aksionet e kompanisë në bursat ndërkombëtare

Themeluesi i Amazon, Jeff Bezos dhe gruaja, Mc Kenzie, do të ndahen. Ata të dy do të ndahen pas 25...

Aktualitet17:57 - 9 Janar, 2019

Administrata e Trump degradon misionin e BE në SHBA

Administrata e presidentit Donald Trump ka degraduar vitin e kaluar statusin e misionit të Bashkimit Europian pa bërë asnjë njoftim....

drejtesia, vettingu, kalimi drejtesia, vettingu, kalimi
Aktualitet11:18 - 9 Janar, 2019

Kreu i Gjykatës së Kurbinit del para Vettingut/ KPK zbulon pasurinë e fshehur

Komisioni i Pavaruar i Kualifikimit, do të japë sot vendimin për Kryetarin e Gjykatës së Kurbinit, Alfred Gjonin, vendim i...

Aktualitet09:42 - 9 Janar, 2019

Video/ Festivali i akullit dhe borës

Në Kinë është hapur Festivali ndërkombëtar i Harbinit, i skulpturave të akullit dhe borës. I vendosur në provincën e Heilongjangut...

Trending

Read previous post:
Izet Haxhia deklaratë të fortë para ekstradimit/ I njëjti grup që vrau Hajdarin, tentoi të vriste edhe…

Ish-truproja i ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili pritet të ekstradohet nga Turqia, ka bërë një deklaratë të fortë për emisionin...

Close