Del me reçipeta në mes të rrugës, këngëtarja shqiptare habit me format e saj - CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Del me reçipeta në mes të rrugës, këngëtarja shqiptare habit me format e saj

Publikuar

-

Pas suksesit që pati në festivalin ‘Kënga Magjike’, ku u shpall fituese e këtij kompeticioni me këngën “E çmendur”, Anxhela Persisteri duket se po i kushton shumë më tepër vëmendje pamjes së jashtme.

Përveç vokalit të saj të provuar edhe në performancat “live”, Anxhela po përpiqet të tregojë se ka edhe pika të tjera të forta.

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar në rrugë me dekoltenë e hapur, aq sa i duken gjithë reçipetat.

Ajo që bie në sy përveç “zhveshjes” së saj, janë edhe format elegante të këngëtares.

Duket se ajo ka humbur disa kilogramë, ndërsa flokët në ngjyrë më të hapur e tregojnë më të vogël se ç’është.

Këngëtarja i është kthyer skenave shqiptare pas disa vitesh, pasi emigroi në Greqi./CNA

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

E kuruar deri në detaje, por Alketa Vejsiu në shtëpi rri me pizhama të grisura

Publikuar

-

By

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Me elokuencën e saj, por edhe me pamjen e saj të kuruar deri në detaje moderatorja simpatike i ka bërë të gjithë për vete.

Por, si është ajo në jetën e përditshme? E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, Alketa ka treguar se është e dashuruar pas pizhamave dhe në shtëpi rri gjithmonë vetëm me to. Majde ajo tregoi gjatë intervistës se disa prej tyre i ka të grisura dhe vazhdon ende t’i veshë pasi i ka shumë qejf.

“Me pizhama? I kam të grisura dy palë. I kam të grisura betohem. Kam një raport shumë të çuditshëm me pizhamat sepse janë shumë të dashura, mezi pres t’i vesh kur shkoj në shtëpi. Janë nja dy që kanë një material të mirë pambuku, i ruaj dhe nuk i hedh për qamet. I kam me brima, brima, por i kam shumë qejf”, u shpreh Alketa.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Pamja e Meghan Markle mahniti gjithë botën, por ja sa kohë është dashur për të rregulluar flokët e saj

Publikuar

-

By

Meghan Markle u quajt një nuse “e mahnitshme” nga fansat e shumtë të familjes mbretërore. Modeli i saj i flokëve ishte një ndër më të pëlqyerit dhe nuk kaloi pa u komentuar gjerësisht.

Megjithëse kishte edhe nga ata që e kritikuan për “fijet e shprishura të flokëve”, Meghan arriti të shkëlqente dhe të rrëmbente vëmendjen e gjithë botës.

Por a e dini se sa kohë i është dashur parukierit të saj për të bërë këtë stilim flokësh. Serge Normant ka thënë se stilimi i flokëve të Meghan Markle i ka marrë rreth 45 minuta kohë.

“Nuk mori shumë kohë, 45 minuta deri në një orë maksimumi”, tha 52-vjeçari.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Shfaqet vëllai i Sokol Ballës/Ja çfarë ka thënë për moderatorin

Publikuar

-

By

Sokol Balla është një ndër gazetarët më të suksesshmë në media. Por padyshim që askush nuk e njeh vëllain e tij më të vogël. Si rrallë ndonjëherë Rezari, 10 vjet më i vogël është shfaqur në një videomesazh gjatë intervistës Ballës në “Një kat më lart”.

Shumë pak dimë për Kolin djalë, baba e për më tepër vëlla, po Rezari tregoi disa sekrete.

Si vëllai më i madh Sokolit i është dashur të kujdeset gjithë jetën për Rezarin i cili i gjeti fare mirë fjalët për ta falenderuar në videon surprizë që i bëri Sokolit në emision.

“Është e pamundur realisht që në 60 sekonda të tregosh dhe shpjegosh faktin që dikush të të mbajë në krah në këtë foto kur unë ende nuk ecja dhe sot ta kesh përsëri në krah. Koli është nga ata vëllezër që të gjithë do ta donin ta kishin pasi ai të bën dhuratë për ditëlindjen e tij”, tha Rezi.

rezi.png

 

 

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Kryesore Show Biz10:53 - 21 May, 2018

E kuruar deri në detaje, por Alketa Vejsiu në shtëpi rri me pizhama të grisura

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Me elokuencën e saj, por edhe me pamjen...

Aktualitet10:48 - 21 May, 2018

Audio-përgjimi ndaj Xhafajt/ Eksperti ligjor tregon çfarë deklaruan te Krimet e Rënda

Ashtu siç ishte parashikuar, deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salinanji bashkë me ekspertin ligjor Gazmend Bardhi, janë paraqitur sot në...

Kryesore Show Biz10:40 - 21 May, 2018

Pamja e Meghan Markle mahniti gjithë botën, por ja sa kohë është dashur për të rregulluar flokët e saj

Meghan Markle u quajt një nuse “e mahnitshme” nga fansat e shumtë të familjes mbretërore. Modeli i saj i flokëve...

Kryesore Show Biz10:40 - 21 May, 2018

Shfaqet vëllai i Sokol Ballës/Ja çfarë ka thënë për moderatorin

Sokol Balla është një ndër gazetarët më të suksesshmë në media. Por padyshim që askush nuk e njeh vëllain e...

Aktualitet10:26 - 21 May, 2018

“Unë nuk jam Ervin Salianji”/ Deputeti i video-skandalit erotik mohon identitetin

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji bashkë me demokratin Gazmend Bardhi, është paraqitur sot në prokurorinë e Krimeve të Rënda,...

Kryesore Show Biz10:25 - 21 May, 2018

Majk nuk uron të birin për ditëlindje, fansat e kryqëzojnë: “A ke gjak apo ujë në vena?”

Ditën e djeshme ka festuar një vjetorin e parë, Roani, djali i reperit të njohur Majk dhe ish-partneres së tij...

Aktualitet10:12 - 21 May, 2018

Qeveria e Fahri Balliut

Prej pesë vitesh, kemi ditur qeverinë “Rama”, apo qeverinë “Rama-Meta”. Më përpara kemi njohur qeverinë “Berisha-Meta” apo qeverinë “Berisha”, qeverinë...

Kryesore Show Biz10:10 - 21 May, 2018

Gruaja i bëhet xheloze për Eli Farën, Bujar Qamili: Ka të drejtë!

Këtë javë i ftuar në studin e emisionit “Thumb” nga Aulona Musta  dhe Fatma Haxhialiu ka qenë këngëtari i mirënjohur...

Aktualitet10:06 - 21 May, 2018

Çfarë po ndodh tek Krimet e Rënda?/ Ardi Veliu me urgjencë në zyrën e Prelës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka zhvilluar një takim mëngjesin e sotëm me drejtuesen e Prokurorisë së Krimeve...

Life Style10:00 - 21 May, 2018

Facebook po ndihmon ekstremistët për sulme, Mark Zuckerberg në telashe

Mark Zuckerberg është padyshim një nga njerëzit më të suksesshëm në botën e teknologjisë dhe rrjeteve sociale, mirëpo problemet me...

Kronika09:57 - 21 May, 2018

Tërmeti “shkund” Vlorën/ Qytetarët flenë jashtë

Vlora është lëkundur sërish nga tërmetet, ku sipas EMSC-së, janë me magnitudë rreth 2 deri në 3 Ballë të shkallës...

Kryesore Show Biz09:50 - 21 May, 2018

Dietat e vipave, Blerina Bombaj: “Aurela Gaçe ishte nazelie, por…”

Kur vjen puna te ushqimi na duhet të pranojmë se të gjithë jemi paksa nazelinj. Ama, kurioziteti është më i...

Aktualitet09:50 - 21 May, 2018

Audio-përgjimi me vëllain e Xhafajt/ “Krimet e Rënda” në aksion

Gazetari  Jetimir Olldashi do të dëshmojë sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda lidhur me pretendimet e tij se ai...

Aktualitet09:38 - 21 May, 2018

Kokaina në Gjermani/ Zbardhet skema e veprimit të 13 shqiptarëve

Disa ditë më parë, Policia gjermane finalizoi një operacion të gjerë antidrogë, pas një hetimi të cilësuar si më të...

Kryesore Show Biz09:35 - 21 May, 2018

Bujar Qamili qejfli femrash: Jam shumë i kënaqur me gruan por çfarë kam dashur të bëj, e kam bërë!

Këtë javë Bujar Qamili ka qenë i ftuari i Aulonës dhe Fatmës në emisionin “Thumb” . Këngëtari i njohur ka...

Sociale09:29 - 21 May, 2018

Peleshi: Festat Lokale, energji per zhvillimin rural

Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, z. Niko Peleshi, deputetë të zonës dhe përfaqësues të ndryshëm lokale, u bene pjese...

Aktualitet09:22 - 21 May, 2018

Skandalet e njëpasnjëshme/ Qeveria “Rama” drejt rrëzimit?

Profesori i njohur Agron Gjekmarkaj ka deklaruar se sjelljet e fundit të kryeministrit Rama në lidhje me cështjen “Xhafaj” tregon...

Sociale09:15 - 21 May, 2018

Sinoptikanët japin lajmin e keq për qershorin, ja si do të jenë ditët

Reshjet e shiut do të na shoqërojnë jo vetëm në ditet e mbetura të Majit, por edhe përgjatë Qershorit. Sinoptikanët...

Kryesore09:12 - 21 May, 2018

Shtypi i ditës, 21 maj 2018

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 21 maj 2018: “Gazeta Shqiptare”...

Kryesore08:49 - 21 May, 2018

Horoskopi javor, nga 21 maj deri në 27 maj 2018

DASHI 21. mars – 20. prill Qetësi e plotë do jetë gjatë gjithë javës në jetën tuaj në çift. Nuk pritet...

Aktualitet08:42 - 21 May, 2018

Mosdeklarimi i pasurisë nga zyrtarët/ Rritet arkëtimi me forcë i gjobave

Në katër muajt e parë të vitit përmbarimi ka ekzekutuar tërëisht të paktën 104 raste gjobash të vendosura ndaj zyrtarëve...

Ekonomi08:31 - 21 May, 2018

Pas 20 vitesh merr fund falimenti ligjor i kompanisë piramidale “Sudja”

Kanë kaluar më shumë se 20 vite që kur firmat piramidale falimentuan realisht, por në fakt ato kanë kaluar një...

Kryesore08:26 - 21 May, 2018

Mendoni se erdhi vera?/ Java nis me…

Moti për ditën e sotme parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura, të cilat do të...

Aktualitet08:15 - 21 May, 2018

Horoskopi i ditës, 21 maj 2018

DASHI 21. mars – 20. prill E hëna do të nisë e qetë. Sa i përket dashurisë pritet një ditë e...

Kuriozitete23:40 - 20 May, 2018

Vullkani Kilauea nuk ndalet/ Pas autostradës llava do mbërrijë në oqean

Aktiviteti shpërthyes i Kilauea, vullkanit që gjendet në ishullin më të madh të Hawaii vazhdon prej javësh dhe duket se...

Kryesore Show Biz23:30 - 20 May, 2018

Artistja akuzon regjisorin e njohur për përdhunim/’ Pas çajit humba ndjenjat’

Regjisori francez Luc Besson është akuzuar për përdhunim nga artistja 27-vjecare Sand van Roy, që të premten ka denoncuar kineastin...

Femra23:10 - 20 May, 2018

Si ta kuptosh nëse të vrasin këpucët me takë pa i veshur ende

Këpucët sa janë një kënaqësi për femrat aq janë dhe vrasëse. Të blesh këpucët, takat e duhura është një mision...

Kuriozitete23:00 - 20 May, 2018

Sot paskemi festë!/ Para 708 viteve u prodhuan këpucët e para

Si sot në vititn 1310 janë prodhuar këpucët e para për të dyja këmbët. Deri atëherë, këpucët ishin njësoj dhe...

Trending

LAJM I REKOMANDUAR:
Shpërthen Rozana Radi: “Nuk dini të lidhni dy fjalë shqip”

Gjuha e huaj dhe sidomos ajo angleze janë bërë si një gjuhë e dytë tashmë, dhe sidomos për brezin e...

Close