Fotot dhe teksti i plotë i bisedës së deputetit/ …vetëm më dërrmove

CNA.al publikoi pak më parë një video ku shihet deputeti i PD, Ervin Salianji duke shkëmbyer mesazhe erotike e perverse me shtetasen GD. Pas publikimit të kësaj video, pati disa kontestime, për shkak se në videon e publikuar biseda nuk dukej e qartë. Për këtë arsye, CNA.al po publikon më poshtë fotot e qarta ku … Continue reading Fotot dhe teksti i plotë i bisedës së deputetit/ …vetëm më dërrmove