Connect with Us

Zaimina Vasjari zbulon barkun dhe shtëpinë!

Aktualitet

Zaimina Vasjari zbulon barkun dhe shtëpinë!

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është në pritjen e ëmbël dhe do bëhet mami i një vajze. Shumë pak muaj kanë ngelur që ajo ta sjelli në jetë. Dhe pse është shtatëzënë dhe me barkun e madh ajo ende është shumë tërheqëse dhe me forma marramendëse.

Këtë herë Zaimina ka zgjedhur të bëjë disa foto në shtëpinë e saj, ku tregon kuzhinën dhe barkun e rrumbullakosur.

LEXO EDHE:  18 ditë pas atentatit/ Arjan Ndoja dhe miku i tij lënë spitalin

Me aq pak sa mund të shikojmë arrihet të vihet re luksi në shtëpinë e saj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Politikë

Përjashtimi i Berishës/ I dënuari si mashtrues i del në krah Bashës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Fitim Zekthi, ka dalë në krah të Lulzim Bashës, pasi ky i fundit përjashtoi Sali Berishën nga grupi parlamentar i PD.

Anëtari i Kryesisë së PD, i dënuar si mashtrues, Fitim Zekthi shkruan se Basha ka vepruar si Mark Bruti, pasi do më shumë atdheun se Berishën.

“Mark Bruti, nje politikan i holle dhe i mencur romak mendohet se ka thene se “It’s not because I don’t live Caesar, it’s because I love more Rome”.

Pra “nuk eshte se nuk e dua Cezarin, por dua me shume Romen”, atdheun, vendin. Kjo shprehje cilesohet nga studiuesit e retorikes dhe politikes si madheshtore per shkak te thelbit te thelle, pergjegjesise se larte dhe per te fuqise shprehese”, shkruan Zekthi.

LEXO EDHE:  Rama nxjerr pamjet/ Si do shndërrohet Porti i Durrësit

LEXO EDHE:  Suki Waterhouse e lirë dhe seksiPor, kush është Fitim Zekthi

Fitim Zekthi, anëtari i Kryesisë së PD-së, është dënuar në nëntor të vitit 2003 për mashtrim.

Një fakt të tillë, Fitim Zekthi e ka pranuar edhe vetë publikisht. Kur dorëzoi formularin e kishte publikuar dënimin por u justifikua duke thënë që nuk është ekzekutuar vendimi./CNA.al

Shënim/Fitimtari i dënuar për mashtrim, Luli, kundërshtarët dhe fraksionet

LEXO TE PLOTE

Politikë

“PD po shuhet”/ Andi Bushati: Nga partia e një tirani në partinë e një legeni

Publikuar

-

Nga

A e mbron dot më PD, Sali Berishën?

Analisti Andi Bushati ka komentuar vendimin e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, për përjashtimin e Sali Berishës nga grupi parlamentar.

Në një postim në rrjetet sociale, Bushati shkruan se PD po shuhet, ndërsa nuk ka nguruar të shigjetojë si Bashën, por edhe Berishën.Kurba e një force që po shuhet: nga partia e një tirani në partinë e një legeni”-shkruan Andi Bushati./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

Tjetër zë pro Berishës/ Ka qënë hero, po bëhet legjendë

Publikuar

-

Nga

Jamarbër Malltezi ka dalë në krah të ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi Lulzim Basha e përjashtoi nga grupi parlamentar i PD.

Në një postim në rrjetet sociale, Malltezi shkruan se Berisha ka qënë hero, ndërsa tashmë po e shtyjnë të bëhet legjendë, ndërsa bashkëngjitur publikon një foto të ish-kryeministrit Berisha me ish-presidentin e SHBA, George W. Bush.Berisha ka qene hero i democracise, tash po e shtyjne te behet legjende. Se pa asnje pushtet mbi bote po sfidon kryediplomatin e botes ne gjyq dhe po deklarohet burrerisht kundra Soros qe ka fut ne xhep gjithe politikanj, media, ojq e dreqtesi. Forcen me te madhe ka qe eshte vetvetja, burri me i ndershem ne kete vend dhe per pasoje i pashantazhueshem.”-shkruan Malltezi.

LEXO TE PLOTE