Connect with Us

Komenti i modeles acaroi fansat: Sa e paedukatë

Aktualitet

Komenti i modeles acaroi fansat: Sa e paedukatë

Publikuar

-

Modelja e famshme, që ka nisur karrierën e saj në moshën 14-vjeçare, acaroi fansat pas publikimit të një fotoje, që në pamje të parë duket shumë normale.

Pasi përfundoi së bashku me Gigi Hadid një set fotografik për koleksionin e fundit Pranverë/Verë 2018 të Stuart Weitzman, Kate Moss publikoi një prej fotove në “Instagram”.

Në foto shfaqet Kate teksa i ka ngulur sytë aparatit fotografik, ndërkohë që Gigi është mbuluar krejtësisht nga kamera dhe po të mos ishte për këmbët e saj nuk do ta vinim re që është aty.

Dhjetëra fansa kanë komentuar duke thënë se e gjitha kjo ishte një mënyrë që modelja 43-vjeçare të merrte të gjithë vëmendjen për vete./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

OFL “godet” në Fier e Berat/ U çon formularin 3 të fortëve të radhës

Publikuar

-

Nga

OFL "godet" në Fier e Berat/ U çon formularin 3 të fortëve të radhës

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020.

Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda, OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve:

Elsido Sani., banues në Berat, i dënuar në Itali për veprën penale “Trafikim i lëndëve narkotike dhe mbajtje e paligjshme e lëndëve narkotike me qëllim shitjen”, kryer në bashkëpunim, parashikuar nga Kodi Penal i Italisë;

Kujtim Xhufi, banues në Fier, i dënuar në Itali për veprën penale “ Pjesëmarrja në organizatë kriminale me qëllim trafikimin e lëndëve narkotike”, parashikuar nga Kodi Penal i Italisë;Elidon Bendajaia (alias Erion Lamaj), banues në Berat, i dënuar për veprën penale “Rrëmbim ose mbajtje peng e personit” në rrethana lehtësuese.

LEXO EDHE:  Modelja më s*ksi e momentit në Instagram/ Fotot më përvëluese të “bishës amerikane”

LEXO EDHE:  Njihuni me trendin e modeleve të verës

Këta individë, si subjekt i Ligjit Special, duhet t’u përgjigjen me shkrim, brenda 48 orësh, të gjitha pyetjeve të OFL-së dhe më pas, përgjigjet e marra do t’i dërgohen SPAK-ut, për veprime të mëtejshme.

OFL është në veprim të pandërprerë dhe në kryerje të veprimeve komplekse për vendosjen e sekuestrove emergjente mbi pasuritë e dyshuara të përfituara nga krimi, si dhe për dërgimin e formularëve të vetëdeklarimit të gjithë personave që janë subjekt i Ligjit Special.

OFL do të informojë publikun në vijimësi për të gjitha nismat procedurale dhe operacionet ekzekutive që do të kryejë. /CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kosova & Rajoni

Djali i Hashim Thaçit përfshihet në aksident

Publikuar

-

Nga

Djali i Hashim Thaçit përfshihet në aksident

Endrit Thaçi, djali i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi është përfshirë në një aksident sot në mëngjes.

Policia ka deklaruar se në rrugën Prishtinë-Ferizaj, ka ndodhur një aksident, ku janë përfshirë tre automjete.“Sot në ora 05:25 në rrugën Prishtinë – Ferizaj, te rreth rrotullimi afër Stacionit Policor Jugu, ka ndodhur një aksident në mes të tri automjeteve. Si pasojë e aksidentit një person është lënduar. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka deklaruar zëdhënësja e PK-së Flora Ahmeti.

LEXO EDHE:  Njihuni me trendin e modeleve të verës

LEXO EDHE:  Provokuese dhe sensuale/ Njihuni me modelen me linjat perfekte

Endrit Thaci është në gjendje të mirë dhe është nxjerrë nga spitali pas trajtimit mjekësor në QKUK. /CNA.al 

LEXO TE PLOTE

Kosova & Rajoni

Covid-19 në Kosovë/ 193 raste raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orë

Publikuar

-

Nga

Covid-19 në Kosovë/ 193 raste raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë konfirmuar edhe 193 raste të reja me koronavirus dhe 8 pacientë kanë humbur jetën.

Kështu ka bërë të ditur drejtori i IKSHPK-së, Naser Ramadani, përmes një njoftimi në Facebook.“Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 491 mostra të marra nga SHSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren prej të cilëve rezultojnë 193 raste pozitive. Ndërkohë, gjatë 24 orëve janë konfirmuar 8 raste të vdekjes nga COVID-19”, tha Ramadani. /CNA.al

LEXO TE PLOTE