LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dosja Sota/ Drejtori i policisë së Elbasanit te krimet e rënda

9 Nëntor 2017, 13:32, Aktualitet CNA

Drejtori i policisë së Elbasanit, Altin Qato ka zhvilluar një takim në prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë.

Takimi ka ardhur pas arrestimit të biznesmenit Orest Sota në Elbasan të cilit iu gjetën 863 mijë euro si dhe 2 patenta në emër të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.

Mësohet se takimi i sotëm në Prokurorinë e Krimeve të Rënda kishte të bënte pikërisht me këtë çështje./ CityNews

Lajmet e fundit nga