Connect with Us

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez sapo bënë fotot më të bukura që keni parë

Aktualitet

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez sapo bënë fotot më të bukura që keni parë

Publikuar

-

Jennifer e ka zyrtarizuar lidhjen e saj me sportistin Alex Rodriguez. Edhe pse Jlo është më e madhe në moshë, duket se ata të dy nuk duan t’ia dinë dhe dashuria mbizotëron në këtë lidhje. Ata të dy kanë bërë një set fotografik për revistën e njohur Vanity Fair dhe duken shumë sensuale dhe të dashur me njëri tjetrin.

LEXO EDHE:  FOTO/Kjo është zonjusha seksi e ditës së sotme

Jenifer gjatë një interviste këtë jave gjithashtu ka thënë që të dy ngjajnë me njëri tjetrin. Kjo gjë duket, nga ngjyra e lëkurës më shumë por duhet thënë që kanë marrë hijen e njëri tjetrit./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Politikë

Pas fitores/ Rama prezanton objektivat, kur do foromohet qeveria e re

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme në një dalje për mediat Kryeministri Edi Rama prezantoi objektivat se kur do të formohet qeveria e re.

Sipas tij, kush nuk e ka arritur objektivin dhe kush nuk ja ka zbarhdur faqen partisë duhet tja lerë vendin dikujt tjetër. GJithashtu Rama shtoi se në 12 Qershor Partia Socilaste mbush plot 30 vite ku theksoi se kjo është dita e duhur për të thirrur komisionin dhe për të paraqitur vizionet.

Mesazhi i parë për gjithë familjen është gati për të nisur që tani përgatitjen e fitores tjetër për vitin e ardhëm dhe zgjedhjet e 2025. Gati për të analizuar ne çdo aspëkt mandatin e dytë që të kuptojmë se ku dhe si duhet të ndërhyjmë në makinen elektorale dhe ne partinë socilaiste. Me gadishmerinë do nisim fushatë hapje të partië socialiste. Kush nuk e ka arritur objektivin, kush nuk ja ka zbardhur faqen duhet gjithashtu tja lerë vendin dikujt tjetër. Një mision i posacem duhe të vihet për këtë process me anëtarsime të reja. Në 12 qershor ps mbush 30 vjec dhe është dita e duhur për të thirrur komisionin për të paraqitur vizionet. Kongresi i jashtëzakonshëm do zgjedhi dhe asamblenë, të cilët do marrin detyra sipas një kalendari të paracaktuar. Qeveria e re do të formohet pas sezonit të verës”, u shpreh Rama./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

Rama nuk dorëzohet/ Sërish ftesë opozitës: Do e mbajmë të shtrirë dorën e bashkëpunimit

Publikuar

-

Nga

Ftesa për Bashën/ Rama: Nuk do të thotë që të marrë poste në qeveri

Kryeministri Edi Rama nuk heq dorë nga ftesa për bashkëpunim me opozitën.
Gjatë mbledhjes me deputetët, Rama theksoi se do e mbajnë shtrirë dorën e bashkëpunimit për opozitën.

“Ne nuk kemi marrë mandatin për të luftuar me PD, po për të çuar deri në nfund punët e mëdha që kemi nisur. Do e presim PD derisa të vendosë lidhjen me realitetin. Do e mbajmë të shtrirë dorën e bashkëpunimit për opozitën e nuk do të lëmë rast pa ua kujtuar se për ne kjo është dekada për ta ngjitur lart Shqipërinë, jo duke u shtyrë me njëri tjetrin duke u kacafytur”, u shpreh Rama.

Ai theksoi se akuzave të opozitës do u përgjigjen me rezultatet e punës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

Dy javë pas zgjedhjeve/ Rama takim me deputetët

Publikuar

-

Nga

Dy javë pas zgjedhjeve të 25 prillit, kryeministri Edi Rama ka mbledhur deputetët aktual dhe ata të rinjtë që dolën fitues në 25 prill.

Takimi është duke u zhvilluar në Pallatin e Bigradave. Ky është takimi i parë që mban Rama me deputetët e rinj të zgjedhur.

Rama është duke mbajtur fjalën e tij para deputetëve, ku pritet edhe të prezantojë objektivat që ka për mandatin e tretë./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE