Connect with Us

Aktorja hakmerret ndaj bashkëshortit/ Sapo bëri mesazhin e ditëlindjes më të bukur në Twitter

Aktualitet

Aktorja hakmerret ndaj bashkëshortit/ Sapo bëri mesazhin e ditëlindjes më të bukur në Twitter

Publikuar

-

Interneti e ka kurorëzuar Ryan Reynolds, mbretin e Twitter, por çdo mbret ka nevojë për një mbretëreshë. Për fat të mirë, bashkëshortja e tij Blake Lively sapo ka dëshmuar se ajo është e duhura. Blake ka bërë një tweet që përgëzoi Ryan në ditëlindjen e tij 41, dhe mesazhi tregon se të dy e meritojnë njëri-tjetrin.

birthday-revenge-tweet-blake-lively-ryan-reynolds-12

 

Për ta kuptuar, megjithatë, duhet të kthehemi prapa. Më 26 gusht, Reynolds uroi për një ditëlindje të lumtur gruan e tij për 30 vjetorin. Ai ngarkoi një fotografi të tyre në llogaritë e tij të mediave sociale me titullin “Ditëlindje e lumtur për gruan time të mahnitshme”. E papritura ishte se ai kishte vendosur një foto të të dyve por kishte hequr atë, kryesoren.

LEXO EDHE:  “Me makinë që bën më shumë se 6500 euro”/ Ermal Mamaqi bën komentin ironizues në postimin e Elvana Gjatës

birthday-revenge-tweet-blake-lively-ryan-reynolds-11

Por çdo gjë rrotullohet. Blake u kthye prapa dhe për ditëlindjen e burrit të saj ajo ka postuar një foto të tij me një tjetër Ryan, Gosling, duke u përqëndruar më shumë tek personi tjetër. Interneti e pëlqeu  majën e saj shtesë të kripës, duke pëlqyer postin mbi 1,2 milion herë dhe retëeeting atë më shumë se 300K herë. Shkoni poshtë për të parë postimet e tyre./CityNews

rtyuik

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Politikë

Manipulohet procesi zgjedhor në Maliq/ Ervin Salianji hedh 150 vota pro Bashës në kuti

Publikuar

-

Nga

Manipulohet procesi zgjedhor në Maliq/ Ervin Salianji hedh 150 vota pro Bashës në kuti

Në degën e PD Maliq po manipulohet procesi zgjedhor.

Në momentin që ka kanë lëvizur vëzhguesit, Ervin Salianji, deputeti i Bashës, skandalozi i tij ka urdhëruar që të vidhen votat për të qenë në favor të kreut aktual.

Rreth 150 vota janë hedhur në kutitë e PD Maliq për Lulzim Bashën, megjithëse atje procesi ka qenë totalisht i falsifikuar dhe shifrat nuk po kapnin as votimin e 2017.  Pra deri tani në këtë bashki kanë votuar gati gjysma e atyre që votuan në vitin 2017.

CNA.al ka folur me anëtarë të komisionit që kanë denoncuar këtë skandal dhe ka arritur të krijojë informacione të besueshme se 150 vota janë hedhur pro Lulzim Bashës në degën e PD Maliq.

LEXO EDHE:  Elvana Gjata feston ditëlindjen, Ermal Mamaqi i bën urimin më emocionues

LEXO EDHE:  Lulzim Basha uron festën e Kurban Bajramit/ Një ditë përgjegjësie, në veçanti për politikën

Kjo është një kambanë alarmi që po ndodh në shumë vende të Shqipërisëë, ku në momente të caktuara, në degët në zona të pakontrolluara hidhen vota në kuti për Lulzim Bashën dhe për të rritur pjesëmarrjen në votim.

Ky fenomen është I pranishëm kryesisht në degët ku në listat e anëtarëve janë emra të cilët janë emigrant, duke nisur nga Devolli, Korçë, Maliq, Porgradec, Prrenjas, Librazhd, Gjirokastë për të rritur pjesëmarrjen fiKtive por edhe për ti dhënë fitoren Lulzim Bashës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

Revoltohet Indrit Hoxha/ Paralajmëron Lulzim Bashën

Publikuar

-

Nga

Indrit Hoxha: Treçereku i Kryesisë nuk besojnë që Basha fiton përballë Ramës

Anëtari i Këshillit të Lartë Kombëtar të PD, Indrit Hoxha, ka denoncuar se nuk ka gjetur emrin e tij në listën e votuesve të PD.

Hoxha ka reaguar i revoltuar ndaj kreut të PD, Lulzim Basha duke u shprehur se ky është një trup dhe e paralajmëron se nuk e heq dot nga PD.

Shkova ne njesine 8 ne degen e PD per te votuar, dhe rezultoi qe emri im ishte hequr si antar i PD, ky eshte nje turp qe rendon mbi Lulzim Bashen. Ti mund te kesh ne dore heqjen dhe vendosjen e emrave ne liste, por nga PD ti sme largon dot, perkundrazi me kete veprim te ulet komunist qe ke bere thjeshte me ke motivuar me shume per te folur dhe luftuar mbi vlerat dhe parimet e meritokracise dhe mirenjohjes politike.Aksionet e mia ne PD ti nuk i fshin dot,je antar me i vone se une PD”, shkruan Hoxha./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

Skandaloze/ Genc Pollo filmon hapur votën

Publikuar

-

Nga

Ish deputeti i PD, Genc Pollo ka filmuar hapur votën e tij në zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike.

Report Tv ka kapur live momentet teksa Pollo po filmonte votën e tij.

Më pas ka qenë vetë Pollo, që në një postim në rrjetin social Facebook, ka publikuar fletën e votimit të mbyllur. Gjithsesi, fakt është se telefoni është i ndaluar në qendrat e votimit dhe një veprim i tillë nuk është aspak i lejueshëm./ CNA.al

LEXO EDHE:  Kinematografia në zi/ Bashkëshortja e John Travolta humb jetën pas luftës dy vjeçare me kancerin

 

LEXO TE PLOTE