Connect with Us

Rrëfimi i 29 vjeçarit: E dua të dashurën por problemi është tek seksi, unë po…

Life Style

Rrëfimi i 29 vjeçarit: E dua të dashurën por problemi është tek seksi, unë po…

Publikuar

-

/

Një djalë 29 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se është në lidhje me një vajzë të cilën e do, por që nuk mund ta shijojë shumë seksin me të, përcjell Bota sot.

Djali thotë se ka qenë beqar për gjashtë vite dhe nuk ka bërë seks, ndërsa tani arrin orgazëm kur masturbon duke shikuar pornografi.

 Rrëfimi i plotë i tij:

Bëj seks rregullisht me të dashurën time por nuk po mund të arrij shumë kënaqësi.

Fjala “anti-klimaks” më vjen në mendje.

Unë jam 29 vjet ndërsa e dashura ime është 25 vjet. Jam me të prej katër muajsh dhe e dua shumë.

Para saj unë kam qenë beqar për gjashtë vite dhe nuk kam bërë seks gjatë gjithë kohës.

LEXO EDHE:  Ja çfarë më bëri në shtrat tezja dhe e dashura e saj

Jam shumë i lumtur me të dashurën time, por nuk e kam ndjenjën e kënaqjes sikur kur e bëj atë punë vet.

Unë arrij më shumë kënaqësi dhe orgazëm kur unë masturboj duke shikuar pornografi.

E di se seksi duhet të jetë shumë më i mirë, por çka duhet të bëj?

Përgjigja e psikologes:

Kjo nënkupton përfundim të lidhjes së gjatë të dashurisë, duke shikuar pornografi dhe duke e kënaqur veten.

Jepi një shans të dashurës tënde. Shikimi i pornografisë mund të ndikojë shumë keq në jetën reale seksuale. Mbi të gjitha nuk është proces i njëjtë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Sherri mes Arjolës dhe Antonelës/ Flet Atdheu: Pinim kafe bashkë, mund të jetë xhelozi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurrenti i Përputhen Atdhe Xharavina ka qenë “molla e sherrit” mes Antonela Berishës dhe Arjola Demiri.

Vajzat në Big Brother Vip kanë debatuar pasi Antonela ka aluduar se mes Arjolës dhe Atdheut ka patur diçka më shumë se shoqëri.

Pas kësaj zënke ka reaguar Atdheu, i cili është shprehur se me Arjolën ka rreth 7 vite shoqëri.E vërteta e gjithë kësaj është shoqëri. Kemi prej 7 vitesh shoqëri. Mund të jetë xhelozi edhe në shoqëri, jo ashtu si e nxorri Antonela. Edhe ne meshkujt kemi një farë xhelozie.

Kur jam futur në Përputhen Arjola ka qenë e vetmja që ma kë përkrahur. Na shihte duke pirë kafe bashkë dhe ka menduar se mos jemi në lidhje. Antonela do të ketë menduar se kemi diçka më shumë”, ka thënë Atdheu i ftuar në Fan Club Big Brother Vip./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rrjeti nuk e kurseu aspak të motrën/ Alban Ramosaj ka dy fjalë për Beatrixën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beatrix Ramosaj ka qenë në shenjëstër të komentuesve për shkak të lidhjes së saj me aktorin Donald Veshaj.

Të shumtë e kanë quajtur atë “fajtoren” për përfundimin e romancës mes Donaldit dhe Borës.

Komentet negative dhe gjuha e urrejtjes ndaj saj ka qenë kryefjala në çdo media rozë.

Pas gjithë zhurmës së shkaktuar në rrjetet sociale, mamaja e saj Antigona Ramosaj, reagoi duke i dërguar një letër vajzës së saj brenda në Big Brother, ku shkruante se ajo ndjehet mirë kur Beatrix është mirë.Përsa i përket marrëdhënies me Donaldin, e ëma shprehej se do ta bekonte lidhjen e tyre vetëm nëse ai arrinte të hidhte pas të shkuarën me Borën.

LEXO EDHE:  Shokohet 33-vjeçarja: Ajo çfarë më bëri i dashuri pas 15 vjetësh në seks, po më…

LEXO EDHE:  “Ai ishte një katil”/ Vajza rrëfen dhunën barbare: “Hija” e babait na tmerronte, më thërriste bushtër

Pas nënës së saj, edhe vëllai i saj, Alban Ramosaj e ka dhënë mesazhin në një mënyrë indirekte.

Teksa ka publikuar momentin e reagimit të Beatrix pasi dëgjon këngën e tij më të fundit “Theje”, Ramosaj shkruan: “Drita e syve të mi Beatrix Ramosaj”.

Në lidhje me gjithçka ka ndodhur së fund, më në fund edhe moderatorja Bora Zemani ka reaguar duke shkruar përmes një postimi se Donadli është njeri dhe ka të drejtë të bëjë çfarë të dojë me jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ia ka fut kot, nuk është ndjerë keq”/ Donaldi i zhgënjyer nga Arjola për nominimet

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët e shtëpisë së Big Brother Vip kanë diskutuar rreth nominimeve që u bënë të premten e kaluar.

Gjatë bisedës, Donaldi ka treguar se ka mbetur i zhgënjyer nga zgjedhja e Arjolës, pasi kishte menduar se për shkak të situatës të krijuar atë mbrëmje në shtëpi do të shpëtonte Beatrixën.

“Mendova se do të zgjidhje Triksën, që nga situata që ishte atë natë, prej gjendjes që ishte ajo”, ka thënë Donaldi.

LEXO EDHE:  Pas 4 vitesh martesë tradhtova burrin me shokun e vjetër dhe dua të ndahem por…

LEXO EDHE:  “Ai ishte një katil”/ Vajza rrëfen dhunën barbare: “Hija” e babait na tmerronte, më thërriste bushtër

Ndërkohë që Arjola është shprehur se nuk ka të njëjtin raport si me Ilirin.

Ia ka fut kot. Ajo nuk është ndjerë keq për zgjedhjen që bëri”, është shprehur më tej aktori./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE