Shënim/Fitimtari i dënuar për mashtrim, Luli, kundërshtarët dhe fraksionet

Nëpërmjet një komenti të ripërsëritur në mbrojtje të Lulzim Bashës, gazetari dhe kandidati i tij për deputet, dënuar në nentor 2003 për mashtrim, i njohur në opinion si Fitim Zekthi, ka komentuar sot debatet në kryesinë e PD si dhe qëndrimet për fraksion. I përçartur në komentin e tij për të përditshmen “Panorama”, Fitimtari mashtrues, … Continue reading Shënim/Fitimtari i dënuar për mashtrim, Luli, kundërshtarët dhe fraksionet