2 muaj pas ndarjes/ Albi Nako rrëfen për divorcin me Klaudia Pepën

21 Shtator 2017, 16:02, Lifestyle CNA

Koreografi i mirënjohur Albi Nako ka folur sot pas 2 muajsh nga ndarja me partneren e tij, balerinën Klaudia Pepa.

Ndarja e tyre bëri bujë në mediat rozë dhe pse ishte përfolur prej kohësh .

I ftuar sot te Rudina, Albi Nako është shprehur për ndarjen dhe marrëdhënien që ka tani me ish-partneren e tij.

Koreografi tha se në bashkëjetesën e tyre shumë vjeçare, ata i kanë dhënë shpirtin njëri ? tjetrit, ndërkohë që shtoi se Klaudia do jetë gjithmonë në zemrën e tij.

?Unë nuk isha i papërgatitur për këtë temë. Nuk ka rëndësi çfarë humbasim, por personave në jetën tonë t?i lemë mirënjohje. Ne shkëmbejmë mesazhe dhe komente të mira. Gjithë këto vite bashkëjetesë ne i kemi dhënë shpirtin njër-tjetrit. Ne nuk jemi më bashkë, por kurrë si dihet se ç?do të ndodhë, por Klaudia është dhe do të mbetet gjithmonë në zemrën time?, tha Nako ndër të tjera. /Citynews

Lajmet e fundit nga