Connect with Us

Të famshmit që duken më mirë në të 40-at se në të 20-at

Aktualitet

Të famshmit që duken më mirë në të 40-at se në të 20-at

Publikuar

-

Ndonjëherë kur shohim rrudhat tona në pasqyrë, fatkeqësisht mendojmë për rininë tonë.

Për të mos lejuar që kjo të ndodhë përsëri, këtu do të gjeni fotot e të famshëmve pamja e të cilëve u bë më interesante kur ata u kthyen në 40 vjeç.

Këto foto do të provojnë më mirë se çdo fjalë që mosha e mesme ka përparësitë e veta. Dhe me siguri do të pajtoheni me të./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Pasuria “fundos” një tjetër gjyqtar/ KPK e shkarkon nga detyra

Publikuar

-

Nga

Komisioni i Pavarur i Kualifikimi ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Tiranës, Alket Mersini. Alket Mersini pati ditën e hënë me KPK dhe gjatë seancës dëgjimore u pyet për burimet financiare për dy apartamente dhe një vlerë 40 mijë euro që një kompani ndërtuese kishte depozituar në llogarinë bankare të bashkëshortes së tij. Dy çështet më të rëndësishme për opinionin publik që Prokurori ka pasur në dorë, kanë të bëjnë me atë të dosjeve të dëmtimeve nga tërmeti i 26 nëntorit dhe i falsifikimeve të biletave të autobusëve.

Komisioni i Pavarur i Kualifikimi ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Tiranës, Alket Mersini.

Alket Mersini pati ditën e hënë me KPK dhe gjatë seancës dëgjimore u pyet për burimet financiare për dy apartamente dhe një vlerë 40 mijë euro që një kompani ndërtuese kishte depozituar në llogarinë bankare të bashkëshortes së tij.Dy çështet më të rëndësishme për opinionin publik që Prokurori ka pasur në dorë, kanë të bëjnë me atë të dosjeve të dëmtimeve nga tërmeti i 26 nëntorit dhe i falsifikimeve të biletave të autobusëve.

LEXO TE PLOTE

Kronika

Arrestohen katër persona në Tiranë/ Për çfarë akuzohen

Publikuar

-

Nga

Arrestohen katër persona në Tiranë/ Për çfarë akuzohen

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit algjerian T. T., 22 vjeç (endacak), pasi në rrugën “Ibrahim Rrugova”, në lokalin në pronësi të shtetasit S. H. ka prishur qetësinë publike dhe ka kanosur me një mjet prerës (thikë) pronarin e lokalit, shtetasin S. H. Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua thika.Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit N. B., 55 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.
Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve:
G. F., 28 vjeçe dhe I. E., 47 vjeç, pasi u kapën në flagrancë duke drejtuar mjetet përkatëse në gjendje të dehur.

LEXO EDHE:  Rama ka vrarë shpresën e rinisë/ Pasojat janë largimi i 100 mijë shqiptarëve

LEXO EDHE:  Shqipëria vendi me plakjen më të shpejtë të popullsisë në rajon/ Arsyet, emigrimi masiv dhe mungesa e politikave stimuluese

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

E rëndë në Kavajë/ 84-vjeçari var veten në banesë

Publikuar

-

Nga

E rëndë në Kavajë/ 84-vjeçari var veten në banesë

Një 84-vjeçar është vetëvarur në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë rreth orës 09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave”.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet Sh.S., është gjetur pa shenja jete.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

LEXO TE PLOTE