LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkodra “e mbuluar” nga droga/ Policia monitorim nga ajri

16 Gusht 2017, 10:05, Aktualitet CNA

Gjatë ditës së sotme janë asgjësuar 271 rrënjë lëndë narkotike në qytetin e Shkodrës.  Sipas informacioneve nga policia lënda narkotike është konstatuar në bazë të monitorimeve nga ajri.

Policia zbuloi dhe asgjësoi rrënjë të lëndëve narkotike të cilat ishin të llojit kanabis. Ndërkohë që policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve të dyshuar./CityNews

Lajmet e fundit nga