Foto/16 ndarjet më shokuese të 2017-ës

16 Gusht 2017, 20:15, Aktualitet CNA

2017-a është një vit që solli shumë të reja për sa i përket showbizit. Dhe kur flasim për të e kemi fjalën tek ndarjet që bënë më shumë bujë.

Ne ju kemi sjellë ato që u përfolën më shumë.

Shfletoni galerinë dhe shikoni çiftet që u përfolën më shumë këtë vit./CityNews

Lajmet e fundit nga