Connect with Us

Bëra seks me motrën e gruas/Pas disa vitesh zbulova të vërtetën tronditëse

Life Style

Bëra seks me motrën e gruas/Pas disa vitesh zbulova të vërtetën tronditëse

Publikuar

-

Një ‘furtunë’ e madhe e pret një familje nëse dalin disa të vërteta të fshehura…Bëhet fjalë për një burrë 47 vjeç i cili vite më parë kishte pasur raporte seksuale me motrën e bashkëshortes, e cila pak kohë më vonë mbeti shtatzënë.

Pas shumë vitesh ajo e vuri në dilemë nëse fëmija që lindi ishte i tij apo i bashkëshortit të saj. I gjendur para kësaj dileme ai kërkon ndihmë nga psikologia e ‘The Sun’ pasi nuk di se si të veproi dhe nëse duhet të marrë përsipër përgjegjësinë e fëmijës apo të ruaj familjet nga një konflikt që mund të lindë.

Letra e 47-vjeçarit

“Kam pasur një flirt me motrën e gruas sime para 18 vitesh dhe gjithmonë kam pyetur veten nëse djali i saj është edhe i imi.

Unë jam 47 vjeç ndërsa gruaja ime është 43 vjeç dhe kemi dy vajza, 21 dhe 19 vjeçe.

E kam takuar time shoqe kur ishim ende në shkollë dhe kemi qenë dashuria e parë për njëri-tjetrin. U martuam një muaj para se të zbulonim që ajo ishte shtatzënë. Gjatë martesës sonë kemi pasur shumë vështirësi…me dy fëmijë, pa shumë para dhe kështu nisën debatet. Kam menduar disa herë të largohesha nga shtëpia por nuk e kam bërë.

Në një dasmë familjare unë fola pak rreth temës sonë me motrën e gruas sime, e cila është dy vite më e vogël se unë. Ajo ishte e fejuar në atë kohë por e lamë që të takoheshim një ditë tjetër për të pirë një kafe. Pasi u takuam patëm një tërheqje të dyanshme dhe pak çaste më vonë u ngjitëm në shtëpinë e saj. Nuk e zgjatëm shumë dhe filluam të bënin seks.

LEXO EDHE:  Rrëfim/Po bëj seks me të dashurën e shokut të ngushtë

Në fakt nuk ishte thjeshtë seks…ishte pasion i zjarrtë.

Këto takime vazhduam t’i bënim për javë të tëra, deri sa vajza ime e vogël u sëmur dhe unë i ‘thirra mendjes’ dhe nuk e takova më kurrë. Ajo pak kohë më pas u martua pasi kishte zbuluar se ishte shtatzënë.

Për muaj me radhë prita një telefonatë prej saj por nuk e bëri. Pak javë më parë ne u takuam sërish në shtëpinë e vjehrrës sime dhe për një moment mbetëm vetëm. Nisëm të flasim për atë çfarë kishim pasur vite më parë dhe ajo më hodhi një fjalë që më bëri të mendohem shumë: “Nuk e ke menduar ndonjëherë që djali mund të jetë i yti?”.

Por në ato momente erdhi gruaja ime dhe nuk e vazhduam më bisedën. Nuk di çfarë të bëj…a është vonë për një test ADN-je?!”

Përgjigjja e psikologes

“Kjo histori është vërtetë shumë e ngatërruar. Nuk arrij të kuptoj se përse ajo të tha pas kaq shumë vitesh këtë gjë…mos po tenton të të hapë probleme?!

Sa i përket testit të ADN-së nuk është vonë, por do të bëhet një katastrofë kur gjërat të mësohen nga gruaja jote dhe burri i saj.

Do të shkatërrosh të dyja familjet, e madje do të prishësh edhe raportin me vajzat e tua ende raportin me djalin tënd, nëse ai është i juaji”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bora i zbulon sekretin/ Ja kë ngacmon Arjani në turin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Bora Zemani dhe Arjan Konomi kanë qenë dy personazhe shumë të pëlqyera nga publiku në emisionin Përputhen. Arjani ka qenë si opinionist i emisionit dhe Bora si moderatore.

Tashmë kanë nisur turneun në vende të ndryshme ku janë duke zbuluar të rinj të tjerë për tu bërë pjesë e Përputhen 3.

Bora zbulon  në një video në instagramin e saj se Arjani gjatë turit i ngacmon të gjithë njerëzit që kalojnë.

LEXO EDHE:  VIDEO/Xhensila Pere nuk njeh limite, i propozon drejtuesit të emisionit seks live në studio

LEXO EDHE:  Ky është pozicioni i seksit ku femrat arrijnë kulmin e orgazmës

Kjo gjë kundërshtohet nga Arjani, duke thënë se janë në pikën kufitare të Muriqanit dhe se autoritetet insistojnë të kontrollojnë Borën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” pa komplekse/ Shihni si duket në pozat me rroba banjo

Publikuar

-

Nga

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”Luljeta Nallbani ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve sapo u bë pjesë e reality shoë-t.

Ajo tregoi se është pa komplekse dhe se nuk i interesonin fjalët e njerëzve. Këto fjalë i përforcoi edhe më shumë me disa foto të publikuara së fundmi në rrjetet sociale.

Ajo ka qenë në plazh dhe ka postuar disa foto me rroba banjo. Ajo tregon se po shijon rrezet e diellit dhe se ka kaluar një ditë të mrekullueshme.

LEXO EDHE:  Rita Ora bëri seks me një 26 vjeçar kur ishte 14 vjeç

LEXO EDHE:  4 gjërat që çdo femër duhet të bëjë pas seksit

Ndjekësit i kanë pëlqyer pozat e saj dhe i kanë bërë komente të shumta, ku i shkruajnë që të bëjë qejf në këto ditë të nxehta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Feston sot 34-vjetorin/ Ja surpriza që Përputhen i bën Mevlanit për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

“Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të komentuar të programit Përputhen.

Sot ai feston 34 vjetorin e tij. Stafi i Përputhen dhe konkurentët kanë menduar një surprizë shumë interesante për të.

Teksa kanë qenë duke udhëtuar të gjithë janë mbledhur duke i kënduar këngën e ditëlindjes.

Mevlani shihet i lumtur dhe plot që ndodhet mes tyre në këtë ditë të shtrenjtë të tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE