Connect with Us

Aktorja e njohur dehet dhe lë një të panjohur t’i fusë duart

Kryesore Show Biz

Aktorja e njohur dehet dhe lë një të panjohur t’i fusë duart

Publikuar

-

Katie Price është tashmë e njohur për bëmat e saj, por ngjarja e fundit ka dalë jashtë parashikimit të të gjithëve.

Aktorja e njohur ka qenë në një klub nate, ku ka kaluar kohë shumë të mirë me miqtë e saj, madje  e ka  tejkaluar pak me pijen.

Pak më vonë modelja është pranë duke kërcyer sensualisht me një  mashkull të panjohur dhe më pas situata është nxehur edhe më shumë.

Mamamja e pesë fëmijëve është fotografuar në momente erotike, teksa qendron te banaku dhe mashkulli misterioz i shkon nga pas duke e shtrënguar te të pasmet./CityNews

Aktualitet

“Nuk mbaj mend asgjë”/ Genc Prelvukaj e “djeg” në dasmën e të vëllait

Publikuar

-

Dita e djeshme ka qenë shumë e veçantë për reperin Genc Prelvukaj, pasi vëllai i tij Orges u martua me partneren e tij.

Reperi ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me këngëtaren Eni Koçi dhe duken sikur e kanë tepruar paksa me pijen.

“Deri këtu, pastaj nuk mbaj mend asgjë”, shkruan reperi karahas fotos. Ndërkohë Eni në koment i shkruan se është e habitur që mban mend edhe aq.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës/ I tregon të gjitha linjat e trupit në fustanin e tejdukshëm

Publikuar

-

Ylli televiziv Megan Barton Hanson është përfolur shumë nga mediat për lidhjet e saj me vajzat e tjera të showbizit.

Por duket se kjo nuk i intereson aspak. Së fundi Megan i ka befasuar të gjithë me ndryshimin në pamjen e saj.

Bukuroshja e televizionit shafqet shumë joshëse me flokët e saj me nuancë rozë. Por ajo që ka tërhequr gjithë vëmendjen e paparacëve është fustani i saj, i cili nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Qartazi mund të dallohen të gjitha linjat e saj trupore./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

Publikuar

-

Para 6 javësh, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt.

33 vjeçarja ka treguar linjat e saj perfekte, gjatë pushimeve në Portugali.

Ajo shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë të bardhë dhe duhet thjesht mahnitëse./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE