Zbulohet "pornostarja" brenda shtëpisë së Big Brother

3 Maj 2017, 11:02, Aktualitet CNA

Aleancat në shtëpinë e Big Brotherit janë më të lëkundura se kurrë.  Zhvillimet e përditshme kanë bërë sjellë edhe luhatje e përballje të shumta mes çifteve.

Katerina është njëra prej të zhgënjyerave. Ajo nuk fsheh mërzitjen për çiftin Danjel-Fotini dhe ndryshimin e tyre.

Mërzitjen më të madhe Kati e ka me Fotininë dhe afrimitetin që ajo ka krijuar së fundmi me Fiorentinën, e cila thotë Katerina, e thërriste deri më tani pornostare.

?Bravo të qoftë që ke zënë shoqëri me të, se ishte pikërisht ajo që deri dje të thërriste pornostare dhe tani ti shkon pas saj?, i thotë ajo Armelës.

Të dyja vajzat flasin më pas për Danjelin, për të cilin kanë konsiderata. Katerina thotë se Danjelin e ka si vëlla dhe se do t?ja thotë veç të gjitha vërejtjet që ka për të dhe për Fotininë./BB

Lajmet e fundit nga