Connect with Us

E pabesueshme por e vërtetë/Ja artistja shqiptare pa asnjë ndërhyrje plastike

Kryesore Show Biz

E pabesueshme por e vërtetë/Ja artistja shqiptare pa asnjë ndërhyrje plastike

Publikuar

-

Showbizi shqiptar është i tejmbushur me femra të bukura, por pyetja që ngrihet gjithë kohën është: sa natyrale është bukuria e tyre?

Edhe pse shumica e vipave shqiptare i mëshojnë fort faktit që janë të bukura nga natyra, e vërteta nuk mund të fshihet.

Grupi i akuzuar për operacione plastike kryesohet nga Luana Vjollca, Enca, Dafina Zeqiri, Greta dhe Eni Koçi, Zaimina Vasjari, Samanta Karavello dhe fatmirësisht në gjithë këtë listë që vazhdon ende, duket se është një artiste e paprekur nga bisturia.

E kemi fjalën për Kidën, këngëtaren simpatike, e cila që në fillimet e karrierës u shqua për tiparet e veçanta dhe stilin rebel.

LEXO EDHE:  Harxhoi një pasuri për tu bërë si Barbie/ Modelja arrin famën në Instagram

Me kalimin e viteve e vetmja gjë që ka ndryshuar te Kida është ngjyra e flokëve, por pjesa tjetër mbetet e njëjtë.

CityNews sjell disa foto të këngëtares që i përkasin fillimeve të karrierës së saj në muzikë dhe foto të ditëve të sotme. Asgjë s ka ndryshuar./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  “Dieta ime bazohet 100% në bimë”/ Kim Kardashian nuk pranon operacionet plastike

LEXO EDHE:  Modelja 21 vjeçare rrezikon vdekjen nga operacionet plastike për tu dukur si Barbie

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  (Video)Humbi njeriun më të shtrenjtë në jetë, Kida loton live në emision

LEXO EDHE:  Kida ndryshohet, bëhet super “hot”

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Harxhoi një pasuri për tu bërë si Barbie/ Modelja arrin famën në Instagram

LEXO EDHE:  Ndryshoi rrënjësisht nga plastika/ Valbona Mema "ua kalon" të gjithave

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: