Connect with Us

I riu zihet me shefin/Hakmerret duke bërë seks me vajzën e tij dhe më pas …

Life Style

I riu zihet me shefin/Hakmerret duke bërë seks me vajzën e tij dhe më pas …

Publikuar

-

A ju ka ndodhur ndonjëherë të lodheni nga puna juaj, apo t’ju vijë në majë të hundës me shefin?

Ndoshta ju ka ndodhur dhe nuk keni pasur çfarë të bëni, por ky djalë nuk është si ju. I acaruar nga gjithçka që i ka ndodhur në punë, ai ka vendosur të hakmerret ndaj shefit të tij.

Një ditë, ndërsa ka mbyllur turnin, ka gjetur nëpër shkallë të bijën e pronarit. Pasi e ftoi për një kafe, të dy përfunduan në shtrat duke kryer marrëdhënie. Për të marrë hak, djali filmoi gjithë aktin seksual.

Disa ditë më pas, ai ua dërgoi me email të gjithë punonjësve të kompanisë së tij fotot e nxehta të seksit me vajzën e shefit.

LEXO EDHE:  Çfarë? Rita Ora i ka thënë mirupafshim seksit sepse e ka mendjen diku tjetër

Normalisht që u pushua nga puna, por arriti të marrë hak dhe të turpërojë para të gjithëve bosin e tij.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super luksoze nga një mashkull misterioz, emrin e të cilit Fjolla nuk e ka zbuluar.

Personi në fjalë e ka surprizuar këngëtaren me një makinë Audi Q7 dhe nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Fjolla duket tejet e emocionuar.“Hajde për hajër ta gëzosh”, shprehet në video djali që e ka surprizuar. Përveç makinës, djali i ka dhuruar dhe një tufë me lule.

LEXO EDHE:  Bie nga ballkoni/I riu po “lufton” me vdekjen në QSUT

LEXO EDHE:  Bie nga ballkoni/I riu po "lufton" me vdekjen në QSUT

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, ndaj pritet të na zbulojë diçka më tepër rreth kësaj dhurate kaq luksoze dhe djalit që ia dhuroi./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Fiksohen pas personave të gabuar/ Këto janë dy shenjat që bëhen “pre e lehtë”

Publikuar

-

Nga

Fiksohen pas personave të gabuar/ Këto janë dy shenjat që bëhen “pre e lehtë”

Gaforrja

Jeni të ndjeshëm dhe kur gjeni dikë me të cilin përshtateni, bini shpejt brenda. Zakonisht jepeni tërësisht pas njerëzve pasionant që ua bëjnë muajin e mjaltit një prej kujtimeve më të bukura të jetës. Problemi i njerëzve që pëlqeni ju? Ankohen tek ju gjatë gjithë kohës dhe bëhen gati mbytës! Janë pak si shumë të ngjitur.Dashi

Është shenjë ambicioze dhe ka ndjesinë e protagonizmit. Nëse një Dash del me dike, ai duhet të jetë: s*ksi, çmendurisht i mirë në s*ks, mundësisht me mjekër dhe shumë i suksesshëm në gjërat që bën. Problemi me këtë lloj partneri është se ata i kushtojnë kaq shumë vëmendje karrierës së tyre, sa nga një moment në tjetrin nuk janë më aty. Në çastin e parë që do t’i dukeni të “papërshtatshëm”, ata ikin nga ju./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  Bie nga ballkoni/I riu po “lufton” me vdekjen në QSUT

LEXO EDHE:  Studimi/ Ja pse femrat ulërasin dhe rënkojnë më shumë se meshkujt gjatë seksit…

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE