Connect with Us

Seks live në Facebook/Ja sa njerëz e panë për 4 minuta

Life Style

Seks live në Facebook/Ja sa njerëz e panë për 4 minuta

Publikuar

-

Facebook ka hapur mundësi të re për ti trnasmetuar ngjarje të ndryshme në botë direkt nga vendi se ku ndodhin, por kjo mundësi duhet se po keqpërdoret nga persona të ndryshëm.

Një person e ka bërë një gjest të papranueshëm. Ai ka hyrë duke bërë seks me të dashurën e tij dhe ka lëshuar videon direkt në Facebook. Për 4 minuta nga transmetimi ai ka arritur që të mbledh rreth vetës afro 6 mijë shikues.

LEXO EDHE:  Rrëfim/Burri nuk ka vetëbesim në dhomën e gjumit

Video më pas është fshirë nga rrjeti, nga rregullat e Facebookut të cilat nuk pranojnë pamje të rënda dhe që shkelin të drejtat e rrjetetit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Ka qenë e tmerrshme”/ Alvisa flet pas skandalit në Prime: Familjarët e mi u shokuan

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alvisa Qarri, sonte në Përputhen ka rrëfyer se kjo periudhë pas skandalit me ish të dashurin e saj Hysen Ramaj, ka qenë e tmerrshme për të dhe familjen e saj.

Sonte në Prime, Alvisa është shprehur se familjarët e saj kanë qenë të shokuar për gjërat që ndodhën dhe iu është dashur kohë të marrin veten.

“Jam pak më mirë. Ka qenë një periudhë e tmerrshme për mua dhe familjen time. Më është dashur të gjej frocën të gjej veten dhe të qetësoj familjen time. Familjarët e mi kanë qenë të shokuar pais shumë gjëra nuk i dinin. Kanë qenë mbështetja ime. E di që kam bërë gabime“, u shpreh Alvisa.

LEXO EDHE:  Për një performancë të zjarrtë në shtrat duhet të konsumoni këto ushqime

LEXO EDHE:  "Çmenden" dy të rinjtë/Seks në oborrin e çerdhes (Video)E pyetur nëse ka patur kontakte me Hysenin pas skandalit të ndodhur dy javë më parë, Alvisa tha se gjithçka me të është mbyllur dhe nuk kanë pasur asnjë kontakt.

“Jo. Besoj dhe mendoj se gjithçka është e mbyllur. Jam e lumtur që u mbyll përfundimisht”, tha Alvisa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pa ty jam e verbër”/ Xhensila Myrtezaj i dedikon fjalë zemre Besit në ditëlindjen e tij

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka uruar me fjalë zemre bashkëshortin e saj Bes Kallaku për ditëlindje.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, këngëtarja shkruan: Më i shtrenjti edhe 100 vite të tjera bashkë. Edhe vitet e mija ti dhuroj vetëm ti të jetosh, e të bësh sa më shumë njerëz të lumtur. I miri ynë, zemër arti ynë. Drita syve të mi, pa ty jam e verbër.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Kujtojmë se së fundi Xhensila po përflitet se mund të jetë në pritje të ëmbël për të dytën herë.

LEXO EDHE:  Rrëfim +18/ E dashura refuzon seksin oral

LEXO EDHE:  Rrëfim +18/ E dashura refuzon seksin oralTë gjitha dyshimet erdhën nga një foto e publikuar në rrjetet sociale nga vetë këngëtarja ku shihej së bashku me vajzën e saj Ajkën.

Ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithë ndjekësve ishin duar në bark të këngëtares./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përlotet Donaldi: Kujt po i ha për mua, s’ka bërë asgjë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pas debatit të fortë me Semin për Borën, Donaldi është përlotur teksa ka biseduar me Fifin për situatën.

Tejet i prekur dhe me sytë e përlotur, Donaldi është shprehur se ka bërë shumë për njerëzit dhe e kundërta ka nddohur me të.Unë i them gjërat ashtu siç janë dhe ashtu do i them gjithmonë. Nuk më ha për këtë gjë. Kujt i ha për mua. Ka bërë njeri diçka për mua. Jo zemër ka bërë shumë pak, shumë pak”, ka thënë Donaldi.

LEXO EDHE:  Rrëfim/”Qëkur jam fejuar nuk kam më dëshirë për seks”

LEXO EDHE:  Metodë për më shumë shikueshmëri?/ Skena erotike në “Big Brother VIP”

Unë kam 50 ditë që nuk shikoj njerëzit e shtëpisë, shiko ça muhabetesh më hapin. Më lini rehat me jetën time. Gjërat i di vetë, mbaj përgjegjësi të plotë për gjërat e mia”, është shprehur Donaldi në një bisedë me Dj Pm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE