LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nëna e dy fëmijëve rrëfen tmerrin/ Burri më thotë bëhu prostitutë unë dua...

12 Prill 2017, 12:33, Aktualitet CNA

Ditën e sotme është prezantuar historia e një nënë, e cila ka dy fëmijë të sëmurë, por nga ana tjetër ka vuajtur nga dhuna dhe presioni i bashkëshortit, Fatmir Murrizi.

Bukurie Murrizi me lot në sy ka rrëfyer ditën e sotme, si u njoh me Fatmirin,i cili më pas ia shkatërroi jetën, duke tentuar ta kthente edhe në prostitutë.

Ajo tregon se në fillim kur e njohu Fatmirin, e gjithë familja iu vu kundër, që të mos martohej me të, sepse kishin dëgjuar se ai rrihte edhe mamanë e tij. Por Bukurija, duke e dashur dhe me shpresën se ai do të ndryshonte është martuar me të.

Por kjo gjë nuk ka ndodhur dhe sipas rrëfimit të gruas, ai e mbyllte në shtëpi, e rrihte atë dhe mamanë e tij, luante bixhoz dhe futej në borxhe.

Më i rëndë është fakti që Fatmiri i kërkonte Bukuries të bëhej prostitutë, mjaftonte t?i sillte paratë në shtëpi./CityNews

Lajmet e fundit nga