LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Tufinë/ Babi pret damarët mbi varrin e të bijës

12 Prill 2017, 11:55, Aktualitet CNA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Tufinë, ku Shyqyri Koçi, 63 vjeç ka prerë damarët mbi varrin e vajzës.

Në momentin që 63-vjeçari ka marrë këtë veprim ndaj vetes ka qenë në gjendje të rënduar psikologjije dhe i dehur.

Sapo ka prerë damarët, ai është rrëzuar në tokë. Kanë qenë kalimtarët ata që e kanë gjetur dhe kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Shyqyri Koçi gjendet në spital, jashtë rrezikut për jetën./CityNews

Lajmet e fundit nga