LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Debate dhe replika me Majkon/Çfarë u vendos sot në KQZ

12 Prill 2017, 12:49, Aktualitet CNA

Përveç kritikave të Majkos, ndaj Denard Bibaj, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në mbledhjen e ditës së sotme, shqyrtoi dhe miratoi projekt-vendimet:

KQZ vendosi që për zgjedhjet e pjesshme për kryetar të bashkisë Kavajë do të prodhohen 62.937 fletë votimi.

KQZ vendosi shtyrjen e shqyrtimit  për në mbledhjen ardhshme të projektvendimit, ?Për shqyrtimin e raporteve të auditëve teknicien, Andi Erebara dhe Armando Teliti?./CityNews

Lajmet e fundit nga