Connect with Us

Jessie J super seksi gjatë pushimeve në vendin sekret

Showbizz

Jessie J super seksi gjatë pushimeve në vendin sekret

Publikuar

-

Jessie J është cilësuar gjatë gjithë kohës si një ndër vokalet më potent dhe  më emocionues në çdo performancë live që ajo realizon.

Këngëtarja simpatike nuk dëshiron të prononcohet shumë për median, por kësaj radhe nuk i ka rezistuar dot dëshirës për të bërë publike disa foto që e tregojnë në super formë.

Ylli britanik ka ndarë me fansat disa foto snapi në instagramin e saj, të realizuara gjatë pushimeve  në destinacionin sekret.

Në një prej fotove 29 vjeçarja ka veshur një palë bikini në ngjyrë kafe, që ekspozojnë shumë nga trupi i saj, ndërkohë në një tjetër foto Jessie ka sjelle ngjyra në horizont me bikini  rozë.

LEXO EDHE:  U tha se ishin bashkë për pushime: Alba Hoxha reagon për lidhjen me Albi Nakon, por pendohet!

Vitin e kaluar Jessi tha se ishte duke punuar shumë me trupin e saj dhe rezultatet tashmë janë të dukshme./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  S’ka më limite për Arminën/ Përshëndet me bikini nga Kroacia

LEXO EDHE:  Bukuroshja Pascal Craymer “rrit”  temperaturat  në Itali

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sezoni i ri i “Fiks Fare”/ Njihuni me velinat e reja

Publikuar

-

Nga

“Fiks Fare”, emisioni më i madh investigativ në vend, ka zgjedhur dy velinat e reja që do të jenë pjesë për këtë sezon të ri.

Të dyja vajzat nuk janë pak të njohura për publikun. Velinat e reja të Fiks-it kanë marrë pjesë në konkurse bukurie ku kanë fituar edhe çmime, kanë qenë pjesë të sfilatave të shumta apo seteve fotografike.

Bukuroshja brune Dajana Ponari është kurorëzuar “Miss Durrësi 2019”, por ka fituar edhe çmime të tjera bukurie, “Miss Sirena”. Është marrë me modeling, por pasioni i saj është edhe aktrimi.

Biondia Altea Noka është studente për drejtësi, mban një çmim bukurie, atë të “Miss Bikinit 2018” . Përveç modelingut, Altea ëshë notare, për tetë vjet është marrë me not në një nga ekipet e njohura të kryeqytetit

LEXO EDHE:  U tha se ishin bashkë për pushime: Alba Hoxha reagon për lidhjen me Albi Nakon, por pendohet!

LEXO EDHE:  “Do kisha tund malet”/ Fansi “qan hallet” me moderatoren

Të hënën, në date 2 shtator, “Fiks Fare” ju lë takim në të njëjtin orar, në 20:10 në një rikthim me plot investigime dhe çështje të forta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  U tha se ishin bashkë për pushime: Alba Hoxha reagon për lidhjen me Albi Nakon, por pendohet!

LEXO EDHE:  U tha se ishin bashkë për pushime: Alba Hoxha reagon për lidhjen me Albi Nakon, por pendohet!

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: