Connect with Us

Ky është pozicioni i seksit ku femrat arrijnë kulmin e orgazmës

Life Style

Ky është pozicioni i seksit ku femrat arrijnë kulmin e orgazmës

Publikuar

-

Nëse jeni përpjekur që të bëni lëvizje gjimnastikore në dhomën e gjumit për t’i bërë përshtypje të dashurës tuaj, ju keni humbur kohën tuaj.

Femrat pëlqejnë shumë pozicione, si nga ato Doggy Style, Cowgirl, 69, Sitting dhe shumë të tjera, bëjnë që femra juaj t’a ndjejë shumë seksin.

Një studim që është bërë ka treguar se femra e duan stilin “Missionary”, i cili ka fituar më së shumti vota nga pozicionet tjera të seksit.

Më poshtë i keni pozicionet tjera të seksit që femrat i pëlqejnë.

Image

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një “bombë” e vërtetë/ Luana Vjollca tregon të pasmet dhe çmend ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca ka vendosur që këto ditë me temperatura të larta t’i kalojë në Jugun e Shqipërisë në bregdet.

Moderatorja nuk ka nguruar që të publikojë disa foto ku shfaqet shumë seksi e veshur me rroba banjo të kuqe.

Në njërën prej fotove, Luana ka treguar hiret e saj dhe rrjeti kaq ka dashur.

LEXO EDHE:  Frutat e duhura për seks fantastik

LEXO EDHE:  Nga bullizmi tek aksidentet, seksi dhe tradhëtia/ Enca rrëfehet si rrallëherë më parë

Komentuesit kanë shpërthyer me komplimente ku shumë prej tyre e kanë krahasuar me Jennfier Lopezin në foton e fundit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja feston ditëlindjen/ Bashkëshorti e surprizon me dhuratën superluksoze

Publikuar

-

Nga

Aktorja shqiptare Teuta Krasniqi ka festuar 39-vjetorin e lindjes dhe në rrjetet sociale shkruante se ndihej falenderuese ndaj Zotit pas e ka bekuar me një familje të shëndoshë dhe miq të dashur.

Në këtë ditë të veçantë për të, dhuratën më të shtrnejtë dhe më të bukur ia ka bërë bashkëshorti i saj Adonisi.

LEXO EDHE:  Rrëfim/”Isha në banjo kur ndjeva të dashurin që…”

Ai i ka dhurua një makin ëmjaft luksoze dhe të shtrenjtë, të cilën Teuta e bëri publike për të gjithë ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  Rrëfim/”Isha në banjo kur ndjeva të dashurin që…”

Kujtojmë se më herët bashkëshorti i saj ka gdhendur në mes të dy shpatullave, syrin e aktores./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bisha” seksi e Instagramit/ Fotot më mahnitëse të modeles Brooks Nader

Publikuar

-

Nga

Brooks Nader është një modele e famshme, e cila është bërë e njohur për shkak të linjave trupore shumë të tonifikuara.

Modelja ka një numër të madh ndjekësish të cilët janë të magjepsur pas linjave të saj trupore.

Në çdo postim në instagram apo në rrjetet e tjera sociale, bukuroshja i lë të gjithë fansat me gojë hapur me pozat e saj seksi me bikini.

LEXO EDHE:  Ja cfarë nxit dëshirën seksuale te femrat

LEXO EDHE:  Ja cfarë nxit dëshirën seksuale te femrat

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE