Connect with Us

Njihuni me “Zonjushën e Ditës” Linda Ramos

Showbizz

Njihuni me “Zonjushën e Ditës” Linda Ramos

Publikuar

-

Linda Ramos është një  modele dhe një personalitet televiziv shumë i njohur.

Ajo jeton në New York dhe manaxhohet nga One Model Management dhe nga Elite Model Management Miami.

Ajo vazhdon të rrisë famën dhe popullaritetin e saj me anë të punës, përkushtimit dhe pamjes së saj shumë tërheqëse.

Ju ftojmë të njiheni me disa foto të bukuroshes./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO-E kap kamera në momentin e gabuar/ Semi Jaupaj ekspozon aksidentalisht gjoksin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Jemi mësuar tashmë që në “Big Brother” të shohim situata nga më të ndryshmet, edhe nga ato të sikletshme. Kjo ka ndodhur me këngëtaren Semi Jaupaj.

Në një moment të papërshtatshëm duket se Semin e ka kapur kamera. Ajo ka qenë e zhveshur dhe kamera ka ekspozuar gjoksin e saj.

Kjo ka ndodhur në momentin që Semi është bërë gati në dhomën e grimit. Ajo nuk e dinte se ishte në transmetim direkt dhe ka hequr bluzën duke zbuluar kështu edhe gjoksin.

LEXO EDHE:  Modelja më seksi e momentit/ Fotot më mahnitëse të yllit të Instagramit

LEXO EDHE:  Zbulohet arsyeja pse festoi mbrëmë modeljaMomenti i sikletshëm është kapur live dhe u transmetua edhe në emision pasi ishte kërkesë e Arbanës për të përshëndetur këngëtaret Fifi dhe Semi Jaupaj, të cilat ishin vonuar duke u bërë gati. Duket se  kamera kapi Semin në momentin e papërshtatshëm.

Në video duket reagimi i Semit ka qenë i shpejt, mbase sepse e kuptoi se kamera ishte në transmetim direkt./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Qenka ndryshe”/ Ndjekësit e “Big Brother” habiten me sjelljen e Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fakti që pjesë e “Big Brother” janë VIP, bën që publiku të shohe karaktere që nuk i ka hasur më parë tek ata.

Shëmbulli konkret është Donaldi i cili duket së ka krijuar një ide komplet të kundër nga ai që jemi mësuar në ta shohim në ekran, tipin e çrregullt, me humor dhe që tallet.Gjatë një bisede ku ai ka folur me semin rreth jetes private dhe familjes ai ka treguar se ka pasur një jetë të thjeshtë. Gjitjhashtu ai tha se për familjen bën gjithçka dhe në atë momet është përlotur.

LEXO EDHE:  Foto/ Modelja suedeze tërbon indianët

LEXO EDHE:  Modelja që “çmendi” Malumën dhe Neymar/ Fotot më të nxehta të Natalia Barulich

Kujtojmë se jane 15 banorë të cilët do të qëndrojnë me njëri-tjetrin për 100 ditë dhe do konkurojne për 100 mijë euro./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT: Një bishë e vërtetë / Njihuni me konkurenten e re të “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Diten e djeshme gjatë emisionit “Përputhen, Prime” u njohëm më një nga konkurentët e reja. Ajo quhet Antonia Gjoka. Menjëherë ajo bëri shumë zhurmë në rrjet për format e saj bombastike dhe debatin me Alvisën.

Gjithsesi ajo duhet një konkurente shumë e drejtpërdrejtë dhe mbi te gjitha shumë simpatike dhe e sigurt që do të trazojë ujrat brenda emisionit dhe do bëjë për vete djemtë konkurentë.

LEXO EDHE:  I tejkalon kufijtë e imagjinatës/ Njihuni me modelen më të parezistueshme të momentit

LEXO EDHE:  I tejkalon kufijtë e imagjinatës/ Njihuni me modelen më të parezistueshme të momentitNdiqni galerinë e mëposhtmë për të parë disa nga fotot me seksi të saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE