Connect with Us

FOTOT/ Jonida Vokshi në krahët e biznesmenit?

Kryesore Show Biz

FOTOT/ Jonida Vokshi në krahët e biznesmenit?

Publikuar

-

Prezantuesja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi, e njëkohësisht aktorja seksi, kohë më parë u kthye në vëmëndjen e mediave rozë për lidhjen me Capital T.

Të dy palët shpejtuan që të hidhnin poshtë këto zëra, madje nuk nguruan edhe të jepnin intervista të shkurtra.

Po nga nisi e gjitha kjo, dhe a nuk është e çuditshme që bukuroshja e mban kaq shumë të fshehtë jetën e saj  private?

Para shumë kohësh, të dy e justifikuam me faktin se fotot që kishin publikuar në rrjetet sociale, përkonin me të njëjtin vend, por jo me të njëjtin kohë.

E përkundrejt zërave të mediave rozë, të dy protagonistët bashkëpunuan mjaft fortë, për të na bindur se mes tyre nuk kishte asnjë romancë.

LEXO EDHE:  Besojnë verbërisht në dashuri/ Këto shenja të horoskopit mashtrohen shumë lehtë nga partneri

Tashmë që Jonida Vokshi nuk është më imazhi i Dixhitalb, ajo edhe më pak shfaq fragmente nga përditshmëria e saj.

Cili është personi i saj i zemrës? Kujt i përket bukuroshja, ndonjë personazhi të botës së show bizzit, biznesmeni apo është ndonjë menaxher i pasur, pasi këta të fundit janë kthyer shumë në trend kohët e fundit. Mund te jete edhe ndonje djalosh i thjeshte, Jonida nuk dihet është vetë apo në krahët e dikujt?

Përtej buzëqeshjes së saj, moderatorja di si të fshehë jetën e saj private. Ajo nuk ka për ti shpëtuar lajmeve për biznesmenin, menaxherin apo djaloshin që e mban pranë. /CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  Dojna Mema feston ditëlindjen/ Partneri i dedikon fjalë zemre: E vogla ime

LEXO EDHE:  Besojnë verbërisht në dashuri/ Këto shenja të horoskopit mashtrohen shumë lehtë nga partneri

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  Me kë është dashuruar Kelly Brook?

LEXO EDHE:  Dojna Mema feston ditëlindjen/ Partneri i dedikon fjalë zemre: E vogla ime

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Nga

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Jennifer Lopez e dashuruar ‘kokë e këmbë’ me partnerin më të ri se vetja

LEXO EDHE:  Tre mënyra për të kuptuar nëse dashuria jote është e pastër

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: