Connect with Us

Ja cfarë ka rezervuar Bieber/ Kapet “matt” duke xhiruar

Showbizz

Ja cfarë ka rezervuar Bieber/ Kapet “matt” duke xhiruar

Publikuar

-

Adoleshenti i suksesshëm që rëmbeu zemrat e femrave dikur, tashmë është rritur.

Bukuroshi Justin Bieber ka mbushur 23 vjec këtë vit, ndërsa ylli me origjinë kanadeze është duke eksperimentuar tanimë me figurën e tij në botën e kinematografisë.

Justin që ja doli të rrëmbente zemrat e gjithë vajzave kudo në botë me hitet dhe koncertet e tij, ka premtuar një projekt gjigand filmik, xhirimet e një seriali, ndërsa është fotografuar pikërisht në sheshxhirime.

LEXO EDHE:  Selena përgjigjet për shakanë lidhur me Bieber dhe The Weeknd

Ylli dukej shumë i interesuar mbas sekuencave filmike dhe Justin Bieber si gjithmonë ka pozuar gjysëm nudo për ti cmendur vajzat, ndërsa di ta përdorë më së miri armën e tij më të fortë, fytyrën e ëmbël. /Citynews/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“A ke folur me Canin se plasëm?”/ Moderatorja jep përgjigjen që askush nuk e priste

Publikuar

-

Nga

“A ke folur me Canin se plasëm?”/ Moderatorja jep përgjigjen që askush nuk e priste

Gjithçka nisi me një koment në rrjetet sociale. Moderatorja e sportit, Eva Murati komentoi  në një nga fotot e aktorit të famshëm Can Yaman dhe ky i fundit iu përgjigj duke e falenduar me emojin e yllit.

Kjo nxiti dhe më shumë kureshtjen e fansave të cilët vërshuan në rrjet me pyetjen që po i mundon të gjithë.“A ka folur moderatorja me Canin”, kjo është pyetja që duan të dinë shumica e ndjekësve. Por teksa prisnim që ajo të zbulonte diçka Eva i habiti të gjithë duke u përgjigjur: “Ky është një sekret që nuk do e tregojë kurrë. E di që më doni”, është përgjigjur moderatorja, duke i lënë fansat të vazhdojnë të aludojnë për raportin e saj me aktorin e famshëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rita Ora kthehet pas në kohë/ Publikon foton e 8 viteve më parë

Publikuar

-

Nga

Rita Ora kthehet pas në kohë/ Publikon foton e 8 viteve më parë

Rita Ora ka një karrierë të sukesshme muzikore dhe numëron me dhjetëra hite të cilat kanë me miliona klikime në Youtube.

Këngëtarja ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes të mediave jo vetëm për suksesin e saj por edhe për jetën private po ashtu edhe pamjen.Së fundmi, bukuroshja shqiptare është bërë nostalgjike dhe ka ndarë në rrjete sociale një foto të shkrepur tetë vite më parë duke e krahasuar me një tjetër të realizuar së fundmi. “Floku 2020 Vs 2012 dhe ështe qartë se atëherë nuk ja kisha idenë për konturin”, ka shkruar Rita krahas fotove.

LEXO EDHE:  Ja cfarë bishe ka humbur Justin Bieber

LEXO EDHE:  Ja cfarë bishe ka humbur Justin Bieber

Ndërkohë, që bie në sy është komenti që i la lënë e ëma, Vera Ora. Komentet e shpeshta që ajo lë në postimet e së bijës në gjuhën shqipe tërheqin gjithmonë vëmendjen,  ndërkohë që këtë herë Vera e ka krahasuar këngëtaren me “shampiten”, një ëmbëlsirë kosovare./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Kejvina, Oriola apo Luana?/ Çfarë i bashkon tre femrat “më fatale” të showbizit

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca , Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë vajzat më seksi të showbizit. Edhe pse në fusha të ndryshme, Kejvina dhe Oriola si modele dhe Luana një moderatore duke se kanë shumë të përbashkëta.

Së fundi moderatorja Luana Vjollca ka realizuar një set fotografik si imazh i një prej kompanive më të mëdha të modës, “Guess”, po ashtu edhe Kejvina pak kohë më parë u bë një nga modelet dhe imazh i “Guess”.

Luana Vjollca
Kejvina Kthella

Por nuk mbetet pa u përmendur as fakti se modelja shumë bombastike Oriola Marashi ka qenë një nga të parat modele që u bë pjesë e kësaj komapnie si modele, madje ishte pjesë e pasarelave në një nga eventet e “Guess”.

LEXO EDHE:  Ja cfarë bishe ka humbur Justin Bieber

LEXO EDHE:  I shkelet privatësia/ Justin Bieber nuk e lënë rehat

Oriola Marashi

Por ju do thoni çfarë i bashkon tjetër modelet përveçse kanë qenë pjesë e të njëjtës kompani.Bukuroshet kanë realizuar disa sete fotografike në kohë të ndryshme ku shfqen me të njëtin stil. Me flokët me onde, veshjet bardhë e zi dhe pozat seksi.

Kejvina Kthella
Luana Vjollca
Oriola Marashi

Të treja shfaqen tejet seksi, ekspozojnë format dhe janë pothuajse njësoj, por zgjedhja se kujt i shkon më shumë ky look ju mbetet ju.

Për më tepër ne kemi përzgjehdur fotot që mund t’i shihni në galerinë e mëpsohtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE