Connect with Us

Carey guxon me jeshilen/ E dashuruar në krahët e balerinit

Showbizz

Carey guxon me jeshilen/ E dashuruar në krahët e balerinit

Publikuar

-

Mariah Carey kësaj rradhe na ka treguar sesa bukur dukej me jeshile.

E mirënjohura edhe pse 47 vjecare, këtë periudhë ka mahnitur gjithë adhuruesit e saj kudo në mbarë botën me elegancën dhe sharmin që e karakterizon.

Bukuroshja është duke shijuar pafund bashkëjetesën dhe lidhjen e dashurisë me balerinin dsia vite më të vogël se ajo Bryan Tanaka, me të cilin kanë plane edhe për martesë.

LEXO EDHE:  Rrëfehet Mariza Ikonomi/ “Jam e dashuruar”

Së fundmi, dyshja është parë në Los Angeles, ndërsa darkonin me njëri tjetrin. /Citynews/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Surpriza për vajzat në “Përputhen”/ Njihuni me dy konkurrentët e rinj

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Në Përputhen janë prezantuar dy konkurrentë të rinj, Erion Kukaj dhe Igli Berdo.

Dy djemtë janë pritur me shumë entuziasëm nga vajzat, të cilat duken se janë të interesuar të njohin dy djemtë e rinj.

Ai që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte djali nga Vlora, Igli Berdo.

Konkurrenti zbuloi se është basketbollist, duke tërhequr kështu dhe vëmendjen e Alvisës, e cila gjithashtu ka shprehur se i pëlqen shumë basketbolli./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më bie të fikët menjëherë”/ Fifi rrëfen për luftën me depresionin

Publikuar

-

Nga

#cnanews #cnalajme #citynews #citynewslajme #cna.al #lajmecna #lajme #politikecna #cnapolitike #cnaeditorial #cnashowbizz #showbizcna #cnaopinion #opinioncna

Filloreta Raçi, e njohur për publikun me emrin Fifi, është një nga personazhet më të komentuar në Big Brother Vip.

Gjatë kësaj në periudhe Fifi ka rrëfyer detaje rreth jetës së saj që me parë nuk i kishim dëgjuar për këngëtaren.

Ajo ka treguar se për një periudhë të gjatë kohe ka vujatur nga depresioni dhe ankthi.

Sot këngëtarja ka treguar se nuk i përballon dot emocionet e forta sidomos kur bëhet nervoze apo stresohet.’Trupi im nuk i përballon dot emocionet e forta, sidomos stresin dhe frikën. Më bien të fikët menjëherë, episodi i parë ka ndodhur në vitin 2015 kur unë isha pjesëmarrëse në nje festival. Dhe që atëherë vazhdoi disa herë rresht. Ishte shumë e vështirë, të gjithë më thoshin që unë nuk do t’ja dilja dot në muzikë’’, tha Fifi.

LEXO EDHE:  Si ta vërtetoni nëse ai ju do

LEXO EDHE:  Si ta vërtetoni nëse ai ju do

Ajo rrëfue se përdorimi i ilacçeve për të mposhtur ankthin dhe depresionin i jepnin shumë efekte anësore.

‘’Nisa të përdorja ilaçe por më dhanë shumë efekte anësore. Nisa të shihja halucinacione dhe të dëmtoja dhe vetën prej tyre. Lëndoja veten me çfarë të gjeja në shtëpi’’, tha Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sherri i inskenuar nga Monika dhe Fifi/ “Kafshëri, kopësht zoologjik”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë, Fifi dhe Monika zbuluan për banorët se sherri i ndodhur mes tyre ishte një lojë.

Pas situatës së agravuar mes Fifit dhe Semit, ku kjo e fundit kaloi një mrizë paniku, banorët e tjerë kanë shpërthyer drejt Monikës dhe Fifit, duke iu thënë që kjo nuk është një lojë por një kafshëri.

Në dhomën e rrëfimit, Donaldi është shprehur se kjo nuk është aspak normale.

LEXO EDHE:  Rrëfehet Mariza Ikonomi/ “Jam e dashuruar”

LEXO EDHE:  Fundi i lumtur/ Saimiri del nga "Love Story" i dashuruarTallin b*thën me të gjithë”, është shprehur Donaldi.

Unë Fifin se njoh fare, e adhuroj, është një goc që ka një botë, falet psikopatia e saj”, ka thënë Monika.

Kjo nuk është normale, kalohet në personale, kjo është kafshëri. Kopësht zoologjik”, është shprehur Donaldi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE